Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Opět budu stručný, včera další bída.....Po tom co jsem dal svojí Bl-10-tkou čínské IS2 smrtící ránu (měla 274 HP) do předního kola HE nábojem (AP už došla) za neskutečných 83 HP a on mne vzápětí zapálil, tak jsem to nervově nevydržel a hru vypl..... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po pohodovém dni to chci vypnout...ale pak se zamyslím a řeknu si. Ty dva poslední Topíky na těch 800 dám...vzal jsem prcky a hned 6ks...druhá bitva 5ks a zbyl jsem jen já na ránu a MkII...on se nehnul z base...jednou za hru vystřelil a zrovna mě killnu...mě připravil o topík a tým i o win....

říkam se to je zlý znamení , vypni to...ale lejno, vezmu T18 a mám to....

5lostů v řadě, tými neskutečný(ve třech hráj jsem killoval jen já) a já mám stále jen 799.....navíc jsem si díky tomuhle lovení dojebal celodenní staty.

Proto radím, jestli Vás něco podobného láká.....vypněte to...nedáte to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybí mi tu zvracející smajlík. Dneska nejhorší den za posledních 5 týdnů. Konkrétně zaboha nešlo vyhrát s T28prototypem, T21 a M18 Hellcatem.

T21 ka chytala desítky, městský mapy a nebo stupidní týmy (encounter na malinovce a na kopec jedu jen já...)

T28prototyp chytal desítky (to co předváděli opravdu nechápu, ani děti přece nemůžou hrát tak špatně) a nebo hrozný týmy, kde já jsem držel jednu cestu a lemmings na druhý umřeli.

S M18 to byli špatný mapy.

Každej z nich jsem vyhrál napočtvrtý nebo napopátý. Pak se to naštěstí umoudřilo a s každym z nich jsem si dal 1 win navíc, ale i tak to pro mě bylo nejhorší hraní od začátku roku.

 

A jako bonus jsem potkal někoho z WG se soutěží Hunt us down. Samozřejmě jsem seděl v prototypu, což je ideální tank na lítání po mapě a lov jednoho konkrétního tanku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál sem dneska s AMX 13 75, páč mě zbývá už jen 5 k expů na 13 90. V jedný bitvě na Ensku sem hned po startu dostal od enemy IS 3 dvě rány, tak sem se zbytek bitvy dycky držel kousek vzadu. Po chvíli už sme dost prohrávali, tak sem se rozhodl, že vyjedu na nepřátelskou základnu a zničím co půjde. Zbývalo mě po těch dvou ranách už jen asi 250 Hp, takže sem byl téměř na ránu. No stihl sem zničit M6 a Comet a když sem si utáčel druhýho Cometa, kterýmu po pár ranách zbývalo jen 3 % Hp, tak to moje dělo vystřelí jednou za 2 sekundy, a zrovna před tím posledním výstřelem mě sejme náš Hummel. Byl sem hodně naštvanej, tak sem mu napsal něco do chatu a ten debil mi napíše, že jsem blbej já !! wtf ?? proč náš Hummel střílí na tank co má poslední 3 % HP a na kterej střílím já ??, Má nasvíceno na druhý straně spoustu tanků co maj 100 % a ten vůl střílí po Cometovi se třemi procenty. Po bitvě sem to pochopil, daný hráč - szymonjar má po 5k bitvách win 48 % a efr 643 jinak měl v bitvě krom mých 250 HP nastříleno jen dalších 267, takže buď dítě, nebo nějakej mentál.

 

e29acdd88edb0a1ffb724790d9a9b2f2.png"]http://e29acdd88edb0a1ffb724790d9a9b2f2.png[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dal dneska jen pár her s T34 a pohodička. s tím tankem je to něco jinýho než to co hraju ve WoT obyčejně - rychlá akce s medkem. T34 je takovej rozvážnej tank. napůl TD napůl heavy. hezky z druhý vlny sázet rány za 400 bez ohledu na soupeřův tier. vzpomínám si jak jsem ten tank nesnášel, když ho předělali na prémiák :D a teď mám pocity uplně opačný

 

jo a zkusil jsem taky M48 navzdory tomu že živit X tiery bez prémka nechci. protože Marty89 něco psal jak ho postupně nerfovali a že už je to o ničem, tak jsem to chtěl zkusit. a ono fakt že jo. šulini běloruský. dělo nehorázně ztrácí přesnost při otáčení věží a tomu tanku to škodí. tank na kterým mám nejlepší posádku ve hře je teď k ničemu. a zpátky na M46 jí přesunout taky nemůžu, protože ta taky dostala hroznej nerf. super práce WG, ty stovky her s Pattonama, kdy ještě byli v pohodě, jsou teď k ničemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska v pohodě bitvy. Když jsem tady četl rady od Zvedaka a Švejka ohledně T1 Heavy, tak jsem si jí pořídil. Musím říct, že je to super stroj, hlavně když má proti sobě pětky a šestky :-) Ale jakmile jsem ho vzal do čety s kámošem, jakoby se automaticky přestalo dařit, samé prohry 5:15, 4:15 atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme co z toho bude, ale taky mě nějaké nálety magorů s kniplem v ruce na mého pancéřového miláška nelákají...zažil jsem to v BF2, kdy magoři co nedělali nic jiného než lítali ve stíhačkách, pak trefovali všechno na centimetr.....humus.

já si nemyslím že to bude všechno dohromady. podle mě by to bylo moc náročný, aby bylo letectvo, pozemní technika i lodě ovládaný hráčema v jedný bitvě. hádám že to bude tak že v bitvách kde budeš hrát tanky budou letadla a lodě řízený AI, stejně jako teď jsou v leteckejch bitvách tanky a lodě řízený AI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera už to zas opět trošku šlo, takže za mě, dobrý! :-) Jediné co mne včera mrzelo, že když dáme v četě 12 tanků, tak tu hru ještě zvládneme prohrát. Když pak člověk zjistí, že součet DMG našich 12-ti spoluhráčů byl sotva to co nastřileli dva kolegové z čety, tak to už je pak na pováženou.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si nemyslím že to bude všechno dohromady. podle mě by to bylo moc náročný, aby bylo letectvo, pozemní technika i lodě ovládaný hráčema v jedný bitvě. hádám že to bude tak že v bitvách kde budeš hrát tanky budou letadla a lodě řízený AI, stejně jako teď jsou v leteckejch bitvách tanky a lodě řízený AI.

Tady s tebou souhlasím. WT jsem před pár dny nainstaloval a byl jsem příjemně překvapenej. Jen škoda, že mám starej joystick, kterej se sám mrdlá ze strany na stranu :-D Každopádně zůstanu u tanků.

Ale implementace hráčem ovládanejch tanků k současnym letadlum by podle mě nebyla možná. Ty mapy jsou mo velký, grafika neni dostatečně detailní, mapy nejsou členitý aby poskytovaly krytí a hlavně pozemní jednotky jsou jen potrava pro letadla. Proto podle mě budou muset udělat kompletně novou hru a jediný co to bude spojovat s letadlama bude stejný jméno a menu.

 

A tim mě napadá, že by nebylo špatný, kdyby se spojili s WG a ty hry spojili, přepneš se na tanky a hraješ WoT, přepneš se na letadla a je to WT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strongman105 (16:01:16) You're a cheating piece of ****. Go commit suicide. It's impossible to have stats like yours without hacking the game, it's just impossible. My stats are representative of the maximum a person can get without cheating. People like you make this game an unfair place. Go kill yourself.

 

Toto mě dneska dostalo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strongman105 (16:01:16) You're a cheating piece of ****. Go commit suicide. It's impossible to have stats like yours without hacking the game, it's just impossible. My stats are representative of the maximum a person can get without cheating. People like you make this game an unfair place. Go kill yourself.

 

Toto mě dneska dostalo :-)

Vídíš, vidíš, a já ti to říkal, nečítuj, nečítuj, nečítuj....ale je to marné, je to marné, je to marné :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno som po mesiaci pustil WoT - vsadil som na istotu, pzIV + goldy a win a 5 killov.

Premiák už nebeží, ani ho kupovať nebudem, pretože si myslím, že prefarbiť tank, trochu mu zmeniť parametre a dať ho ako nový tank, novému národu, moc pracné nie je a nejakú finančnú protihodnotu si to nezaslúži

Stále mám však v sklade nejakých 1400 gold nábojov, treba to vystrielať :)

Asi si cez víkend s tankami trochu zablbnem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera jsem zažil polský večer - kdy drtivá většina mých spolubojovníků byli pořád samí poláci. Dopadl po dlouhé době katastrofou - celkové win za večer hluboko pod 50%. Točil jsem jen Typ T-34 a IS3 a co ti poláci předváděli bylo opravdu k nevíře - extrémně rychlé prohry 15-4, 15-6 jedna za druhou. Nejvíc mne pobavila bitva, kdy podle XVM jsme měli naději na výhru kolem 40% a nějaký polák anglicky psal že v teamu jsou samí czech noobs. S přehledem jsme to vyhráli. :Smile_Default:.

Nejsmutnější je, že když MM nepřeje - byl jsem pořád vespod tabulky - nic jsem s tím nedokázal udělat :arta:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem asi týdenní pauzu od WoT. Při návratu do hry překvapil výskyt OP čet jako kdysi, což nepotěšilo, ale naštěstí se nezvětšilo procento předem prohraných bitev. Ty jsou jen jasnější.

 

Po pár bitvách jsem dostal ještě větší averzi ke klanovým hráčů a zejména vyznavačům EFR. V jedné bitvě takový týpek poslal 12 hráčů z našeho týmu hrát Mário ihned na začátku bitvy při odpočtu a s nadáváním pokračoval asi minutu. Nikoho přímo nejmenoval, ale tým co vyhrál 15:4 si to nezasloužil a mě slušně řečeno naštval.

 

Další klanový borec v jiné bitvě do mě narážel, abych přestal capovat za stavu 14:12. Když jsem tedy přestal a přesunul se mimo kruh, tak mi napsal i něco s „…..“. On chce kill all a asi i 8 kill a já mám hledat pro mě nebezpečný stroj. Po chvíli jsem tedy vyhověl a vyrazil hledat. Nakonec výhra a on si dal 8 killů. Nás to stálo další stroj a odhadem aspoň 2x tolik HP než jsme získali zabitím posledního nepřítele. Taky se hra protáhla asi o 1 minutu než kdyby se caplo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera už to zas opět trošku šlo, takže za mě, dobrý! :-) Jediné co mne včera mrzelo, že když dáme v četě 12 tanků, tak tu hru ještě zvládneme prohrát. Když pak člověk zjistí, že součet DMG našich 12-ti spoluhráčů byl sotva to co nastřileli dva kolegové z čety, tak to už je pak na pováženou.... :-)

az se ti povede nastrilet se Stugem 2200 dmg a zbytek tvyho tymu dohromady nastrili cca o 100 dmg vic,tak uz se nebudes divit nicemu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strongman105 (16:01:16) You're a cheating piece of ****. Go commit suicide. It's impossible to have stats like yours without hacking the game, it's just impossible. My stats are representative of the maximum a person can get without cheating. People like you make this game an unfair place. Go kill yourself.

 

Toto mě dneska dostalo :-)

Včera se mi stala podobná věc....v bitvě zbyly poslední 4 nepřátelský tanky a ty se zakempily na jejich základně. Můj tým základnu obklíčil a jen čekal....mně došla trpělivost, tak jsem tam sám s Lorrainem vlítnul a všechny jsem na zásobník pokosil....jeden hned začal psát, že jsem bot,cheater a idiot :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...