Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To:Skopec

 

Buď dal někdo 27 zásahů i když s menším dmg a nebo jsi se o někoho otřel a ubral mu 1HP a už odstřelovače nedostaneš.

 

Dík, s tím dmg do spojenců sem to nevěděl, to vysvětluje všechno, na začátku sem s tetrarchem kropil svý, páč to byly idioti, ale zas takovej debil nejsem, abych si myslel že mám dostat ocenění když ho stal někdo jiný,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera tak nějak normálně, jen mě začíná čím dál víc sr...t, jak WG rozhoduje bitvy za nás. Jeden křiklavý případ za všechny- mapa Doly, já s T30 držím jednu stranu, kolega s M103 drží druhou stranu. Už když jsem první ranou dingnul KT do vany a druhou zhodil z boku ELC jen pásy, tušil jsem, že bude zle. Nakonec se nade mnou WG smilovalo a dal jsem v té bitvě cca 4500 damage a poslal do garáže oba TOP tiery enemy. Celou dobu ale jak špaček nadával hráč s M103. Po bitvě jsem si prohlédl jeho výsledky z téhle bitvy a zcela jsem ho pochopil. Měl top kanon, EFR přes 1800, celkový Win 60%. Přesto, že na jeho straně proti němu stáli jen heavy tieru 7-8, z 11 ran 10 zasáhl, tak pouze 6 penetroval a z toho celkové damage 762 !!!!! . Podotýkám, že žádný kill neměl, takže to byly všechno rány do plných. Je jasné, že tohle rozhodlo bitvu. Ať už jde WG s tímhle neskutečným ovlivňováním výsledků bitev do .....kam chce. :Smile_mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To E45...

 

My jsme vlastně neskuteční zoufalci.. Furt budeme nadávat.. Pravděpodobně oprávněně.. Pořád nás bude hra trápit a vytáčet.. Zábavy a spokojenosti bude neustále ubývat.. Ale pořád to budeme hrát !

Jedno se WG musí uznat.. Umí to s náma... A ty peníze, co jim sypeme, si koneckonců zaslouží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To E45...

 

My jsme vlastně neskuteční zoufalci.. Furt budeme nadávat.. Pravděpodobně oprávněně.. Pořád nás bude hra trápit a vytáčet.. Zábavy a spokojenosti bude neustále ubývat.. Ale pořád to budeme hrát !

Jedno se WG musí uznat.. Umí to s náma... A ty peníze, co jim sypeme, si koneckonců zaslouží...

Tak se mnou to WG neumi. Diky jejich pristupu jsem zaplatil zatim 100Kc za sms. Dokud hru neudelaj hratelnejsi (pro me), tak to sice budu asi hrat, ale platit rozhodne ne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes 13 her, z toho jen 3 prohry, a slavnostní překročení EFR 1500 poslední hrou, za kterou jsem získal s Cometem invadera a Kolbenovu medaili. Odteď se můžu chlubit svým modrým nickem, který mám hlavně za cap a decap a hraní s tanky, které mě baví, bez neustálého expení nových a nových vozidel. Když jsem kdysi XVM nainstaloval poprvé, měl jsem 830 a necelé 2k bitev. Dost mi to pomohlo se zlepšit - předtím jsem neustále komentoval, co dělají ostatní špatně, a přitom jsem nehrál o nic lépe. Myslel jsem si, že zelení hráči hrají výborně a modří hráči pro mě byli metou, o které jsem si myslel, že ji nikdy nedosáhnu. Při hraní s fialovými hráči jsem pociťoval posvátnou úctu. Teď mám modrou barvičku (závisí tedy na verzi :)) a rozhodně mi nepřijde, že bych hrál nějak výborně - pouze používám tank k tomu, k čemu se používat má, využívám jeho přednosti a snažím se minimalizovat jeho slabiny. Ale s tankem ve stocku stále neuhraju vůbec nic, když je špatný tým, sám to nezachráním a občas zalamím tak, že bych se raději neviděl.

 

Tankům zdar! :Smile_kamikaze:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To E45...

 

My jsme vlastně neskuteční zoufalci.. Furt budeme nadávat.. Pravděpodobně oprávněně.. Pořád nás bude hra trápit a vytáčet.. Zábavy a spokojenosti bude neustále ubývat.. Ale pořád to budeme hrát !

Jedno se WG musí uznat.. Umí to s náma... A ty peníze, co jim sypeme, si koneckonců zaslouží...

 

Když jsem zhruba před rokem a půl tuhle hru objevil, bylo to jak zjevení. Historické tančíky, krátké chytlavé bitvy atd. Hra mě bavila a dle mého si WG těch pár peněz měsíčně za PÚ zasloužilo. Bohužel, s přibývající dobou, místo aby se hra stávala lepší, WG reagovalo na připomínky komunity atd. se stává pravý opak. Nesmyslené zahlcování hry novými a novými tanky, UFO stroje se zásobníky, cpaní stále nových premiových vozidel do hry, ovlivňování výsledků bitev a špatně zakrývaná snaha co nejvíce hráče odrbat. Já jako zákazník mám v zásadě jen 2 možnosti obrany- přestat platit (už se stalo před dlouhou dobou) a nebo přestat hrát (už k tomu moc nechybí). Mezitím čekám na konkurenci a tajně malinko doufám, že přijde v podobě WT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem podlehl kámošovi a návrhu jet četu s T49. Konečný výsledek 18:6. Z toho 8 bitev jsem jel sám, 1 prohra. Dalších 5 proher taky stálo za to. 3 z nich byly díky tomu, že mi došly náboje (bitvy 5. tierů, dmg přes 2000) a zbyli 3-4 enemáci většinou na ránu... a ty 2 prohry byly, že jsme zabíjeli jen my dva...fuj.... ale celkovej dojem dobrej. Vyděláno za večer 300 000 bez PU, krása.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se večer rozhodl, že trochu zvednu mandle těm flákačům, co si většinou jen vozí zadek v mejch tancích.....

No, stálo mne to sice půl mega crd, ale konečně se ty blbouni naučili to, co mají umět..... :Smile_teethhappy:

 

P.S. Ještě večer byly zase na kontě... :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera byl rozjezd herního večera krušný...poprvé jsem zmodral, když už jsem to po dvou prohrách ( na druhé třídě!) nevydržel a smahnul dva naše..pak jsem do s Radasem vymlátli a ještě byl topík. Ale tím to neskončilo....vzali jsem četu z 5 třídy a flákne nás to mezi sedmičky...enemák měl nejnižší tank T20, takže mi jeli jen proti o dvě třídy vyššímu enemákovi. A takhle to bylo ještě asi třikrát.

Další hry se to obrátilo a my jeli na topu....jenže zas o ničem, páč jsem je hrozně drtili a co si tak čéék užije ve hře, která skončí 15:2....

Už jsem myslel, že to vypnu, ale pak se hra probrala s ISU kdy jsem si konečně zahrál a dal 5000dmg a pak už to bylo dobrý se vším.

Opravdu raději nekdy prohraju, když si tam zastřílím, než hrát ty ultra fast win hry, kdy si skoro ani nevystřelíte. Téé materiál :Smile_teethhappy: .

Rád bych si místo KV2 pořídil Háčko s kónickým kanonem a místo SU152 zas JP. Jenže já neprosto nevím kam dát ty zkušené ruské posádky. Fláknout je do kasáren je hřích. Ono se s KV2 hraje dobře a s SU152 taky, ale nějak mě přestali hrozně rychle bavit. U JP miluju jeho hbytost a super rychlé zaměřování. Háčko zas neskutečně vydrží a je to vcelku hbytý medko, navícplánuju používat goldy do kónického kanonu, takže 225 penetrace + 165dmg super hodnoty. Sakra co teď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...