Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Guest BobSlocum

Servery, podle prohlášení WG, jsou OK, ale cesty k nim nemají tak vysokou propustnost. Ale můžeme tomu věřit asi jako sobotní plánované údržbě serverů. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je blbosť, pokiaľ nejdem s arty, nemám čo čakať.

To není blbost protože není čekací fronta pro atyny zvlášť, takže se čeká na celek a nikoliv na jednotlivé tanky. Druhou frontu uvažovali udělat ale už od toho upustili. Celý MM má tak podivné nastavení, že se v tom asi sami nevyznají a jejich snaha o okamžité přidělení do bitvy to ještě zhoršuje. Osobně budu raději minutu čekat, než abych pak koukal na ty hrůzy, které to vyplodí po půl minutě. Nebyl by problém tam dát volbu do 30s pro blbečky a nebo do 120s pro solidní zájemce o solidní hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neviem, logicky sa má čakať na niečo čo nie je, nie čoho je prebytok. Je niekde popis ako sa vytvára fronta pre WoT? - sorry ... no zrovna toto som napísal tak, že sa to dá vyložiť dvojako. :Smile_trollface-3:

 

edit:

počet front: osobne si myslím, že by mali byť viaceré fronty - fronty podľa tieru, fronty podľa typu tanku a z nich sa vyberajú do hlavnej fronty - nazveme je battle ... Veď pred vstupom do hry je tam tabuľka čoho je koľko vo frontách. Fronta by mala fungovať asi takto: plnená odzadu a vyberaná spredu (plnená od spodu a vyberaná z vrchu)

Možný proces čakania môže nastať vtedy, ak vyberiem z vrchu fronty všetky tanky do battle a ak nespĺňajú podmienky tak ich všetky zaradím na koniec ich vlastnej fronty (podľa typu a tieru) a tak točim dookola. Ale to je povedzme si na rovinu chu**vý algoritmus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5.V betě a pak cca půl roku v ostré hře, se dalo spolehnout na údaje o přesnosti kanonu. Tak extrémní rozdíl "nalosování" náhody(WG uvádí 25%) neexistoval. Ferdu či STuga jste na dálku s nepřesným strojem prostě nedali....sundali Vás. Teď? Vlastním T18, KV2 a řeknu Vám, že při poctivém zaměření trefím stojící cíl až neuvěřitelně přesně. To dříve neexistovalo. Museli jste se dostat blízko k cíli, jinak jste skončil. Tím byla hra pestrá a každý stroj vyžadoval jiný přístup a styl hraní. Aktuálně je vše skoro smazáno....

Jen taková technická, přesnost děla nemá náhodu 25%, ale je tam použita Gaussova křivka na rozptyl, takže náhodně se můžes trefit kamkoliv do kruhu s tím, že máš 68% šanci trefit se do první třetiny toho kruhu. Ale jinak v zásadě souhlasím s tím, že náhodovost je v téhle hře až moc velká, bohužel dle odpovědí vývojářů, jestli s tím nejsme spokojeni, tak si máme udělat svou vlastní hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen taková technická, přesnost děla nemá náhodu 25%, ale je tam použita Gaussova křivka na rozptyl, takže náhodně se můžes trefit kamkoliv do kruhu s tím, že máš 68% šanci trefit se do první třetiny toho kruhu. Ale jinak v zásadě souhlasím s tím, že náhodovost je v téhle hře až moc velká, bohužel dle odpovědí vývojářů, jestli s tím nejsme spokojeni, tak si máme udělat svou vlastní hru.

Asi koupím tu jejich bezva hru. :Smile_trollface-3: Poladíme to a uvidíte, jak to bude krásně vydělávat. Jejich teorie o tom, že blbeček musí mít šanci je naprosto mimo mísu. Blbeček nepozná nic a jediné co rozpozná je výhra a nebo prohra a těch bude mít furt stejně, bez ohledu na 25% a nebo i 50% náhody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre když jsi začínal byl jsi skilla ? :-)

 

 

Určite nebol (Ctihodného Staříka si vážim, ale neverím, že bol ýbrskilla od začiatku) :-)

Chápal by som Staříkovu poznámku tak, že je veľký rozdiel medzi začiatočníkom a blbečkom, ktorý odmieta premýšľať, či sa trochu nechať poučiť..

Zodpovedalo by to mojej teórii: nie je hlupák ten, čo nevie, ale ten, čo nechce vedieť.

Tak Ctihodný Staříku.. ako to je?

 

P.S.: Pravda, sú ľudia, ktorí nie sú nutne trubky, ale chcú sa len baviť, a vôbec netušia(prípadne im je to fuk), že ich zábava pokazí zvyšku týmu hru. Stretol som už aj takých.. za výhru považujú, že sa im podarí frag.. na výhre, alebo prehre týmu vôbec nezáleží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, něco na tom bude, já stroje střídám, ale je teď běžné, potkat 10 KV1-S, 6 palačinek, s DB nebo M36 si už někdy připadám jak exot.

 

Jinak se celkově daří, Win pomalu roste a poslední dny vždy končím s plusovou bilancí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem tím to, že nemá smysl nováčkovi nějak ulehčovat život losováním všeho možného. Je to blbost protože ten dobrý hráč vyhrává stejně častěji, než ta lamka a je uplně jedno, zda ten los jednou podrží lamku a podruhé skillera, ne? Je to o náhodě, teda aspoň doufám, takže nakonec je to stejně 50 na 50 s jediným rozdílem. Ten, kdo si všímá a učí se a ten, kdo už umí jsou nasraní protože vědí, že často neprostřelí a nebo netrefí nikoliv pro svou neschopnost ale pro blbý los. Lamka, ta nepozná nic ani když je to pro ni dobré a ani když je to pro ni špatné. Je to nesmyslná hovadina dávat 25% náhod do hry, ani kdyby tam bylo losování 50%, tak to nebude stačit na to aby se hráči srovnali do stejné úrovně. U pokeru je jaká šance na to, že ti padnou dobré karty? Proti WoT jistě malá. Ale i tak jsou machři, kteří vyhrávají a jsou velmistři v pokeru. Nevím, kde WG přišlo na tu hovadinu, že když se tam bude losovat 25%, tak že to bude lépe pro nováčky vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem tím to, že nemá smysl nováčkovi nějak ulehčovat život losováním všeho možného. Je to blbost protože ten dobrý hráč vyhrává stejně častěji, než ta lamka a je uplně jedno, zda ten los jednou podrží lamku a podruhé skillera, ne? Je to o náhodě, teda aspoň doufám, takže nakonec je to stejně 50 na 50 s jediným rozdílem. Ten, kdo si všímá a učí se a ten, kdo už umí jsou nasraní protože vědí, že často neprostřelí a nebo netrefí nikoliv pro svou neschopnost ale pro blbý los. Lamka, ta nepozná nic ani když je to pro ni dobré a ani když je to pro ni špatné. Je to nesmyslná hovadina dávat 25% náhod do hry, ani kdyby tam bylo losování 50%, tak to nebude stačit na to aby se hráči srovnali do stejné úrovně. U pokeru je jaká šance na to, že ti padnou dobré karty? Proti WoT jistě malá. Ale i tak jsou machři, kteří vyhrávají a jsou velmistři v pokeru. Nevím, kde WG přišlo na tu hovadinu, že když se tam bude losovat 25%, tak že to bude lépe pro nováčky vypadat.

Hmm ono jestli to nebude z psychologického hlediska mít následující dopad: Když zahraju podprůměrně, můžu to svést právě na tu smůlu, když mám ale štěstí a zahraju dobře, můžu to svést na svůj skill a myslet si, že prostě jsem to všechno pozabíjel jen díky tomu jak jsem dobrej. Věř že na dost lidí co to hraje to takto působí, z marketingového hlediska to tedy dokáže i podprůměrné hráče déle udržet u hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm ono jestli to nebude z psychologického hlediska mít následující dopad: Když zahraju podprůměrně, můžu to svést právě na tu smůlu, když mám ale štěstí a zahraju dobře, můžu to svést na svůj skill a myslet si, že prostě jsem to všechno pozabíjel jen díky tomu jak jsem dobrej. Věř že na dost lidí co to hraje to takto působí, z marketingového hlediska to tedy dokáže i podprůměrné hráče déle udržet u hry.

Ale to by mělo snad efekt pouze, když by to bylo častější ale ono to je pro tu lamku 50 na 50, ne? Myslíš, že když by se náhoda nelosovala vůbec, tak že bude lamka prohrávat častěji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to by mělo snad efekt pouze, když by to bylo častější ale ono to je pro tu lamku 50 na 50, ne? Myslíš, že když by se náhoda nelosovala vůbec, tak že bude lamka prohrávat častěji?

Nene myslel jsem to jinak. Díky náhodě má hráč možnost svést své neúspěchy na smůlu a nebo své úspěchy(které jsou někdy díky té náhodě) svést na skill. Takže podprůměrný hráč si nepřipadne tak špatný, neboť si myslí že za jeho (špatné) výsledky může jen náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemesisi, ale ta lamka o losování nic neví. To spíš má logiku to co píše Bigg. Aby měla lamka sem a tam pocit, že je skiller, což se i občas děje. Každopádně si myslím, že v tom celkovém množství hráčů a bitev by to nemělo mít vliv na odrazování nováčků. Spíš si každá lamka myslí, že až bude mít IS-7, tak už ho nikdo nesejme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V něděli jsme si po dlouhé době zahrál WOT skoro celý den a mám několik tvrdě negativních zkušeností směrem k WG. Jak po technické stránce tak i po zábavové udělal WG několik změn, které nejsou zrovna povedené.

 

3. Public mi začíná připomínat roty.....12 strojů z 15 jsou 5 třída zbytek je scout a artyny. Při akcích jako o víkendu není problém potkat 12KV1S....

Bohužel se vytrácí rozmanitost....vezmete T29 a zas....12x sedmá třída, artyna, jedna šestka a scout. Nový systém MM je velmi nudný.

Na to jak se sever dlouho "snaží" losovat jsou hry často jak přes kopírák. Hra pak začíná hrozně nudit.

 

4. Díky zavedení možnosti nákupu goldové munice za peníze, jsou některé stroje stále neuvěřitelně OP. Hlaně PzIV a M4. Včera mě tak vytočily dvě M4, které to dávaly na ránu a přitom měli 47% win rate, že jsem si pořídil PZIV a jezdím s goldy. Upřímně...je to ubohost. Aby 5 medku dávalo 350dmg každých 9s.....přitom má rychlost medka, takže narozdíl od KV2 ujede v klidu reloadnout aby zas pustil pecku za 350(včera dal radas pecku za 488!)

Tohle musí WG řešit...za pár her ihned dva útočníky a moc jsem se nezapotil. Když jsem umřel, tak jen mou chybou, kdy jsem machroval a byl moc v předu. ALe celkově...neuvěřitelně OP stroje, které sundají T1HIT za 18s....včera jsem jeli v četě a v jedné hře jsem soustřelama sundavali jednu Kv1S za druhou...jen já měl 6ks včetně SU100. To je na 5 medko moc.

5.V betě a pak cca půl roku v ostré hře, se dalo spolehnout na údaje o přesnosti kanonu. Tak extrémní rozdíl "nalosování" náhody(WG uvádí 25%) neexistoval. Ferdu či STuga jste na dálku s nepřesným strojem prostě nedali....sundali Vás. Teď? Vlastním T18, KV2 a řeknu Vám, že při poctivém zaměření trefím stojící cíl až neuvěřitelně přesně. To dříve neexistovalo. Museli jste se dostat blízko k cíli, jinak jste skončil. Tím byla hra pestrá a každý stroj vyžadoval jiný přístup a styl hraní. Aktuálně je vše skoro smazáno....

Příklad: WG mi nalosuje -25% přesnosti a dmg i penetraci....enemák, který stojí proti mě měl štěstí a dostal +25%. To je rozdíl mezi náma 50%!!!! Takže se není co divit, že jsou hry, kdy s Ferdou netrefíte na 300m ISU a když tak mu dáte za 395....On trefí v poho a dá za 850...

 

Těch 50% často maže kvalitativní rozdíly hráčů až k nepoznání. Že je to tak správně? Aby si i nováček zahrál? Není!...ta zkušenost nám nespadla sama do klína. Museli jsem si jí vydřít. A to v hrách, kdy náhoda neměla takový vliv. Takže prvek náhody bych optimalizoval na 5%.

Ať se nováčkové učí nebo skončí...nesmí mít nic zadarmo.

 

Ale jinak mě hra baví, jen se bojím budoucnosti....

 

ad. 3 zde se není čemu divit když WG tvoří téměř na každém tieru nepřekonatelné UFO, většina hráčů není úplně blbá (už jsem asi zůstal sám, nemám ani Kv1S ani T29 ani IS-3 co já sem to za hráče :Smile_teethhappy: ) takže má UFO v garáži a hraje s ním co nejvíce, hraju s obyč tigrem a nikdy jsme snad více než 4 ve hře neměl, ani v četě :Smile-playing:

ad. 4 díky bohu za goldy do pleček jakými jsou M4 a PzIV (papírové, pomalé, s děly max. na stejný tier bez HV), na kolik ran tě dá Kv1S ? dvě, no konečně se jim můžeš postavit a né se pořád bát ať je nepotkaš, hlavně v tom množství ve kterém teď jezdí, navíc s M4 a PzIV potkáš i T29 nebo KV3 a tam jsou i goldy na pikaču

 

ad. 5 to je na pi.....

 

ano hra jde do kopru a celkem rychle ... VIVAT WG rules :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě zajímalo, co WG začalo vadit na pershingu... za posledních 14 dnu mi winrate z 55% klesl na 49%... hraju s nim pořád stejně, jen přibilo jantaru v týmu, penetrací za nul a zatoulanejch střel.... dost mě to mrzí, pač to bylo jasně nejoblíbenější medko.... :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych dodal, že MM se teď snaží dávat čety společně a sólo hráče také a tím vzniká takový maglajz, že hrát četu je snad už zbytečné. Šance, že vaše četa bude top, když nejedete nejvyšší tier 10 byla vždy malá ale teď se k tomu ještě přidává častý jev, že sice jste top ale u enemáků jsou ještě další 2 slušné čety a tím je výsledek hotový. Za poslední dny mi hraní sólo dává víc kreditů i expů a W/L je plně stejný v porovnání s četou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní začátek žalostný. U jednoho expeného stroje už mám win na 33% a zatím utěšeně klesá. Při hraní za jiný stroj se to srovnalo na takový ten normál kolem 50%. Ve dvou případech jsem byl ostřelován a bohužel celkem úspěšně nezvykle neviditelnou technikou. Vem to čert. Příště to třeba na těch 165 m pomůže zas trochu mě.

 

Při hraní s Leopardem se mnou vysvačil stejný protějšek. Zavěsil jsem se za něj a nepatrně ho doháněl, když udělal oblouček ve kterém mi to trochu uklouzlo a jako na potvoru u srázu do vody. Hezky jsem se pomalu sesunul a napočítal do deseti.

 

Ve 20:00 se losy přestali totálně dařit a po šňůře 3 předem prohraných her. Jsem to vzdal. Občas mám podezření, že hráči co neuspějí v klanových válkách dostávají losy na zlepšení nálady a já jim mám dělat takový cvičný terč ještě se 14 dalšíma odsouzencema.

 

Poslední dobou mě totálně nebaví něco expit. Chybí motivace a při losech a stylu hraní jaké je na publicu je to taky dost obtížné. Bitvy za účasti strojů dvou tříd a častější používání goldů hru posunují zas o kousíček jinam než bych si přál. Přes všechny ty změny se hra zatím nedostala na takovou úroveň, abych jí přestal hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si odjel 2x, mladymu nechal ELC a Lorrain t40 a dost jezdil s Lowe (potrbuju vydelat na E-100, chybi mi asi 3 mega). Nevim jestli jsem takova lama nebo mam jen smulu ci neco provedli s delem. Posledni dobou sevic snazim by s nimm pozadu a a snipit ale nejak to nejde. Na 300 m, v klidu domereno, enemy se nehybe, dobre na nej vidim ale strely jdou casto mimo nebo bez dmg. A to i na mensi vzdalenosti. Kdyz mam blby los, dokazu to pochopit, ze mi ta jejich kostka haze 1, ale kdyz jsem do do 3 mista shora, ba i top a tohle se mi deje, uz opravdu nevim, co si o tom mam myslet.

Posledni dobou se prumerne vydelky phybuji okolo 35k btto, velky podil na tom samozrejme maji prohry 0-5:15. A mnohdy, kdyz je pak nejaka vyhra, nedejboze 2x, treba si ani nestihnu vystrelit. Nez se nekam dohrabu, je po bitve.

Poslednibitva byla dnes vyjimkou, win, 0 kill, nejaka dmg rozdana (vyz vyse ohledne presnosti) a 75k btto.

 

(Omlouvam se za preklepy, pisu z founu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych dodal, že MM se teď snaží dávat čety společně a sólo hráče také a tím vzniká takový maglajz, že hrát četu je snad už zbytečné. Šance, že vaše četa bude top, když nejedete nejvyšší tier 10 byla vždy malá ale teď se k tomu ještě přidává častý jev, že sice jste top ale u enemáků jsou ještě další 2 slušné čety a tím je výsledek hotový. Za poslední dny mi hraní sólo dává víc kreditů i expů a W/L je plně stejný v porovnání s četou.

 

Já už nevím co by jsi chtěl , nedávno jsi nadával že jsou na jedné straně čety, a na druhé ne, ted se ti nelíbí že jsou čety na obou stranách, já ti nevím co vlastně chceš :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...