Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Začal jsem chvíli expit a po 7 bitvách, kdy byl lost jasný už při odpočtu mě to rychle přešlo. Vzal jsem relax vozítko Lea a po 3 prohraných bitvách což už mi nevadilo mě naštvalo zas pro změnu internetové připojení. Při pingu 72-2081 se opravdu nedá hrát. Asi to nemám přehánět s hraním, ale přesto po dnes ještě zkusím až si sedne ping.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že dnešní den byl velmi špatný,nebudu se vymlouvat na týmy, i když svou váhu los má, ani mi to dnes moc nešlo a když už jsem vyhrál tak takto například :

Vítězství! Mapa: Horský průsmyk (Mountain Pass) 19. prosince 2012 21:49:42

Vozidlo:: Churchill VII

XP: : 38 (x2) + Kreditů: 1 239

 

takže klasickej den blbec :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18:6 ...paráda. Milutu T18 a T1 hvy. Jen jednu hru bych si nafackoval. Po tom, co jsem v T18 se 45 životy zabil asi 6 enemáků a začal jsem psát svou vítěznou hlášku, zničehonic to do mě taranovala enemy T18, následovaná střelou...prohra. škoda, kdybych sledoval bojiště, možná by jsme to vyhráli díky capu.

 

Jinak jsem na kampánii prostřeloval od zámečku ty křovíčka na druhý straně a zničeho nic se tam objevila mrtvolka Loltraktora, nádhera :Smile_trollface-3: Je to boží stroj, dokud enemy nevezme goldy nebo si vás nezačnou včímat anglický děla. EFR zase o 5 bodíků výš a už jen 0,1% a přehoupnu se na W/L 55%. Díky Svejku za tipy, ta T1 i nádherně vydělává a navíc je to sranda hrát. A aky jsou ty bitvy rychlé, což je další velký plus. Nekempí se a střílí se celou dobu.

Dále jsem si řekl, že budu čechům dělat čest, nasadil jsem vlaječky, kamufláže a hustý hlášky. Teď už všichni vidí, jací jsou češi borci.

 

No a potkal jsem Pepatora. Kluk jel také v T18, ale na počet killů jsem vyhrál :Smile-playing: Snadná výhra.

 

A trhl jsem dvojnásobný rekord. Dvakrát jsem dal posobě s T18 10 kousků, dobrej pocit :Smile_Default:

Dnešní den luxus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po měsíci hraní s amíkama (T40 a T1HT) vytáhnul z garáže KV1.. za 66 her w/l 71% 124 killů a medailí plnej baťoh.. akorát mě to jaksi začíná nudit, páč počet slabších hráčů ve hře neustále roste a s tímto OP tankem je to až příliš jednoduché hraní.. .. asi to bude chtít něco novýho ;-) jinak mě potěšilo dosažení průměru 600exp za bitvu a překonání 1550EFR doufám že to ještě nějakej čásek poroste.. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje W/L neustále klesá (včera sem měl za celou dobu jen nějakých 35%), IS je stále prokleté (a to i v četě, podotýkám že jsem nijak moc nelamil, jenže když jste v lostu pod půlkou a topky uhrají *****...), s Tigrem II to šlo (pěknej dvojnásobek i peníze, pak sice losty, jenže aspoň v dobrejch bitvách), a Churchillem VII hezkej dabl a win, s Tetrarchen luxusní bitva a win...

 

Extrémní případ: včera jsme měli v týmu četu tří ELC, celkem bylo v našem týmu pět ELC. Celá četa neudělala nic a i dvě topky stály za bačkoru, takže sme s kolegou nastříleli každej přes 1500 DMG, s IS a Pantherem drželi dva Typy ve středu mapy (Maják), dokud spodní cestou neprorazil houf enemy Hevyn a necapli (ve výsledkový listině sme byli úplně nahoře).

 

Mimochodem, začínám stál víc potkávat Tigry se základní věží, což značí, že se další vlna lam proexpila na sedmej Tier. To bude veselo :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to děláte ? :Smile_trollface-3:

Já si winratio spravuju klanovou tier 8 rotou. Včera jsme potkali dost CZ klanů (například HUGO) a i pár slušných zahraničních (i OM-V) a žádná prohra. Jenom je trochu škoda, že na rotě si koním ostatní staty a jezdím s elitním tankem, takže na ní nic nevyexpím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si robím náladu s pzIV s nugetami.

Nejakých 280 bitiek, 660 kilov, 71% WR, bez jedinej čaty. Ale pomaly ma už ten tank prestáva baviť - je to proste fakt, v tomto setupe je až moc OP a potom mi vo vela bitkách chýba "thrill"

Zase na druhú stranu, otočiť bitku prakticky sám zo stavu 1:7 (príklad zo včera) má tiež svoje čaro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si winratio spravuju klanovou tier 8 rotou. Včera jsme potkali dost CZ klanů (například HUGO) a i pár slušných zahraničních (i OM-V) a žádná prohra. Jenom je trochu škoda, že na rotě si koním ostatní staty a jezdím s elitním tankem, takže na ní nic nevyexpím.

Já už roty tak nehraju. Páč mě nudí to nudné složení ze stále stejných strojů...V osmičkách ..IS3 ...sem tam KT či T34 a T23...nějaké to TD a pak S51 a GW panther...

V šestkách..Kv1S..pak dlouho nic..M18 či T150 a SU100....Grill....Grill...grilll

Ve čtyřkách...PzIII...T28 a milión SU26....

Roty mě pro tohle hrozně omrzely. Na zábavu v četách to nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už roty tak nehraju. Páč mě nudí to nudné složení ze stále stejných strojů...V osmičkách ..IS3 ...sem tam KT či T34 a T23...nějaké to TD a pak S51 a GW panther...

V šestkách..Kv1S..pak dlouho nic..M18 či T150 a SU100....Grill....Grill...grilll

Ve čtyřkách...PzIII...T28 a milión SU26....

Roty mě pro tohle hrozně omrzely. Na zábavu v četách to nemá.

Na tieru 8 je to trochu rozmanitější. Třeba my berem 3 libovolné tier 6 artky, 1× AMX 13 90, 6×T32, IS-3 nebo VK4502A a poslední 2 tanky cokoliv tier 8. Často potkáváme i dost odlišná složení týmů, ale je pravda, že hodně slabších týmů jezdí se spoustou IS-3.

Tier 6 a 4 souhlas. Zkoušeli jsme na tieru 4 rotu plnou B2 a lamy s PzIII a SU26 nás rozbily.

U čet mi chybí řešení taktiky a hlavně to, že někdy můžeš zahrát s kolegou jak bůh a stejně prohraješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už roty tak nehraju. Páč mě nudí to nudné složení ze stále stejných strojů...V osmičkách ..IS3 ...sem tam KT či T34 a T23...nějaké to TD a pak S51 a GW panther...

V šestkách..Kv1S..pak dlouho nic..M18 či T150 a SU100....Grill....Grill...grilll

Ve čtyřkách...PzIII...T28 a milión SU26....

Roty mě pro tohle hrozně omrzely. Na zábavu v četách to nemá.

 

Hmm. Díky za hezké info. Tak jsem rád, že mě tahle nuda netáhne. Tam to musí být už jen o té komunikaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejk, Dadyn: kurňa klucí já vám závidim... mě už to pomalu přestává bavit, snažit se jak idiot a stejně prohrát, protože zbytek týmu uhraje úplnou tužku. Jako když má DMG 0 scout nebo chudák ve stockovým tanku z půlky losu, tak OK, ale že maj DMG 100 a podobně T34 a další uberstroje, to je na pováženou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...