Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ten objekt nemůže být lepší než ten starý protože je to velká bedna jako JT, kdežto starý objekt je placka, která není tak vidět. Možná to jiným vyhovuje ale mě se nejlépe daří s TDéčkem, které má malou viditelnost. Starý Objekt a nebo Foch a podobné. Napadla mě taková otázka, zda by nebylo od věci vypnout si na některých desítkách zrychlené školení posádek a raději jim nechat naskakovat XP. Jestli bude třeba za rok tier 11, tak by se to pak hodilo, ne? Nebo je to hovadina?

No mas recht ze je to velke, ale placate taky a co jsem slysel tak prave cammo factor to ma hodne dobrej. Jinak tier 11 taky si myslim ze nebude a jestli bude, tak to budes vedet tak moc dopredu ze stihnes na vsech desitkach naexpit bezproblemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím co upravuje za balistiku hra ohledně výstřelu z děla BL 10, ta střela letí dosti záhadne - obloukem a zahne, tož nevím, neví kam je určena ?

 

" asi vítr Máchale " :-)

No proste ti to automaticky zveda delo podle toho jak daleko miris, to ze s kazdym vystrelem to leti jinam je uz vec nahody ale ne nefunkcniho balistickeho premerovani :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No proste ti to automaticky zveda delo podle toho jak daleko miris, to ze s kazdym vystrelem to leti jinam je uz vec nahody ale ne nefunkcniho balistickeho premerovani :Smile_blinky:

 

Ale tomu já rozumím, balistická křivka střely , jen mi to pak zahlo, asi fakt nápor větru, inu fyzika že ano :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, když jsem střílel s tím US TDéčkem, už nevím, jaxe to jmenovalo ale střílelo to obloukem jak artyna, tak stačilo namířit na čouhajíci dekl za šutrem a ono mu to hezky padlo na poklopec. Nestačil se pak divit.... :Smile_blinky:

 

Co píšeš by mi odpovídalo na T18. Na Kampánii to bylo jako s arty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanar: Pokud myslíš XCOM Enemy Unknown, ten nový, co teď vyšel, tak nevím o tom, že by to byla "3rd person view" střílečka, možná, že si taktickou část můžeš natočit a zazoomovat tak, že čučíš přes rameno vojáka, ale určitě to IMHO nebude nutnost:

 

Obrázek 9/16 zde

 

http://bonusweb.idnes.cz/foto.aspx?r=bw-gc&c=A121011_121725_bw-pc-recenze_oz

 

Nevím, kdes vzal, že je to "viděno přes rameno"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam se koukáš přes rameno, že? To nemám rád, kvůli pohledu zezadu na hrdinu jsem nemohl hrát docela hodně her. Nesedí mi to a co je horší, točí se mi z toho hlava a zvedá kufr. Prostě to nemůžu hrávat a docela mě to mrzí protože to vypadá moc dobře.

To co Kanar asi mysli jsou ty "akcni kamery", tedy vidis normalni 3D-izometricky pohled a kdyz udelas nejakou akci s vojakem, treba das povel k utoku tak kamera se mu presune za rameno a on tu akci provede a pak az to skonci tak zpet do izometrickyho. Pokud ale vim tak rikali ze se to da vypnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco ze včerejška:

až do včerejška jsem goldy nepoužíval

do každého tanku jsem přikoupil pár goldů, přesněji 4 - 6 podle typu

většího používání gold munice jsem si včera nevšiml, ale to mohla být náhod (s ferdou jsem potkával jen těžší kusy co mě i tak penetrují)

goldouvo munici jsem včera použil jen jednou a to s Jagdpantherem když se na mě čelně řitil object a Lowe

musím uznat, že penetrace obou s 105 mm kanónem výborná

při tuším 5 zásazích gold municí bylo výsledkem vítězství a - 10000 stříbrných bez prémka :Smile_mellow:

Po delší době jsem si zajezdil pořádnou četu a na win/lost to bylo pořádně znát :Smile-playing:

 

Dle mého názoru je nasazení gold munice za stříbrňáky pěkná pí..... !!!

Pořádně to rozháže jakž takž vyvážený systém hry.

Proč ? To je popsáno v několi příspěvcích výše.

Dnes si projdu vše co mám v garaži, a srovnám kde je nejlepší výdělek s gold municí co má cenu jezdit a co ne (bez premka).

Taky musím konečně otestovat VK3601H s konickým kanónem a goldama :Smile_teethhappy: snad bude vydělávat i bez prémium účtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co Kanar asi mysli jsou ty "akcni kamery", tedy vidis normalni 3D-izometricky pohled a kdyz udelas nejakou akci s vojakem, treba das povel k utoku tak kamera se mu presune za rameno a on tu akci provede a pak az to skonci tak zpet do izometrickyho. Pokud ale vim tak rikali ze se to da vypnout.

 

Ano, AFAIK, dá se to vypnout, takže není nutný si nechat motat šiškou... Pokud se to vypnout nedá, tak mi to bude pít krev a možná se kvůli tomu na tu hru i vyprdnu, protože tyhle "cool" fičurky mě neba, při taktický části chci mít permanentní přehled a ne pořád čekat, až se udělá hrozně cool animačka, kdy kamera zazoomuje, voják vystřelí, kamera odzoomuje a zase mi to vrátí kontrolu :)) Hlava se mi z toho sice nemotá, ale je to otrava :)

 

Stejně jako třeba u UFO: Aftershock nebo podobnejch, tam mi občas dalo na taktický části zvlášť v interiérech asi největší práci nakroutit kameru tak,a bych viděl, co potřebuju :)

 

Ale to už jsme hardcore OT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než se ta gold ammo mánie uklidní, tak pojedu stroje co mají jiné přednosti než pancíř.

Jsem si jistý, že to příští patch WG zruší. Páč přesně jak jsem říkal již dříve.....na gold ammo vydělají jen stroje, které měli všelijaké výhody jen né pancíř a doboru penetraci...a lenoši jako Farda či T28 zapláčou...zbyde jim už jen kanon....

 

a přesně kvůli tomu jsem přesvědčený, že se to nikdy nezruší. To jejich věčné vybalancovávání tanků, přeci není o tom, aby byla hra opravdu vyvážená, ale aby lidi nehráli s pěti OP tanky dokola. Prostě opět se musí rozhýbat expení a s tím vše související. A právě ta goldovka může přesuny v garáži nakopnout jako prase. Je to najednou úplně jiná dimenze. Navíc se tím prolomila jistá psychologická hranice - dříve se gold amo moc nekupovalo, protože to stálo reálné peníze a poskytovalo to jen nadstandard - tedy zbytnou věc. Teď ti stačí jakési virtuální kredity. Že si pro jejich získání budeš muset časem koupit PÚ, tě už tolik pálit nebude, protože bez těch nábojů, by jsi měl handicap - a to je pro utrácení peněz úplně jiná motivace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku ty upravujes to kam miris kvuli balistice? Vis ze to uz ale dela hra?

Ohledne tech ruskych TDcek, nechapu proc a nechapu jak ale na SU-100M1 mam o 120xp na bitvu vic nez na ostatnich tier 7 TD, mozna ze nakonec zas tak spatny nebudou, jo a jeden kolega z klanu uz ma vyexpenou 263 a kdyz to vzal do klanovek tak celkem dostaval, takze to asi uz neni tak OP jako to byvalo v prvnich verzi testu. Mozna nakonec ta lajna je vybalancovana.

 

No já to myslel spíš tak, že když předsazuju a netrefím jedoucí stroj, tak vím okolik jsem se seknul. To zakřovení střely jsem napsal jako zajímavost...i když taky je to dobrý vidět, páč čék tak může šít poklopy za šutrem( s MKII ale na hodně krátkou vzdálenost :Smile_teethhappy: ).

Pře patchem jsem netrefil a často jsem neviděl nic...jestli to šlo nahoru, dolů nebo před tank...teď je to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMHO zruší, lamičky co doteď s goldama nejezdily, s nima díky možnosti koupit je za kredity, jezdit začnou, čili jim to pak bude chybět a budou do toho sypat dál tvrdou měnu :-)

 

Podle mě by to byl docela chytrý obchodní tah... něco, jako když dealer drog dá prvních pár dávek zadarmo a pak začne vyžadovat cash :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to myslel spíš tak, že když předsazuju a netrefím jedoucí stroj, tak vím okolik jsem se seknul. To zakřovení střely jsem napsal jako zajímavost...i když taky je to dobrý vidět, páč čék tak může šít poklopy za šutrem( s MKII ale na hodně krátkou vzdálenost :Smile_teethhappy: ).

Pře patchem jsem netrefil a často jsem neviděl nic...jestli to šlo nahoru, dolů nebo před tank...teď je to super.

Jj ta viditelnost naboju se jim fakt povedla, myslim ze to dokonce vysvetli i dost konspiracek typu "mizejici strely" a "zasah za 0 ale prisaham bohu ze do pasu to nebylo" :Smile_Default:

IMHO zruší, lamičky co doteď s goldama nejezdily, s nima díky možnosti koupit je za kredity, jezdit začnou, čili jim to pak bude chybět a budou do toho sypat dál tvrdou měnu :-)

 

Podle mě by to byl docela chytrý obchodní tah... něco, jako když dealer drog dá prvních pár dávek zadarmo a pak začne vyžadovat cash :)

No spis si myslim ze prave naopak, lidi zjisti ze s tim goldem to zas az takova vyhra neni a jestli tu zmenu vrati zpet tak pochybuju, ze se lidem do toho bude chtit vrazet penize, navic 80% neplaticu co WoTko hraje, jsou neplatici zatvrzeli a kdyz mohli prezit bez toho i doted tak to prezijou i dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Goldovky dělají docela tvrdý posun v expení. Sice mě to stojí vždycky pár bitev s Lowem ale ten Foch skáče nahoru jak splašený. Někdy si na sebe i vydělá a je to šulnul.

A muzes dyztak uvest priklad proti jakemu tanku a kde to dela takovy rozdil? Ja co jsem jezdil s fochem tak jsem s penetraci moc problem nemel, spis s presnosti, v cemz gold nepomuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No někteří hráči už začínají z toho být pomatení. Včera mne obvinil člobrda v SU-85 který šel z boku na ránu, že jsem na něj použil goldovou munici a psal, že jsem noob a zbabělec... a ble ble..... přitom goldovku nepoužívám (a ani myslím používat nebudu) a chytnul jen jednu ránu z T82 s houfnicí... nenechal si to vysvětlit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, prostě to skoro nedingá. Já nesleduju do čeho střílím ale koukám na tabulku po bitvě a je tam třeba 10 výstřelů, 10 zásahů a 9 prošlo. Bez goldovek to bývá tak, že prošlo 6 a nebo 7 a to máš hned nějakou tu damage navíc. Je to zatím jen druhý den, takže to třeba je jen náhoda ale zatím se mi to líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě neskutečně naštval tenhle skopčák. Chci si zahrát poslední hru, sigfriedova linie, mám SU26.. zajedu k rybníku a zamířím na uličku, kde očekávám enemy. Jeden scoutík něco naspotí, pošlu tam VKčku za 250 a najedou se topím... Tenhle skopčák mě prostě shodil do vody. Byl v četě ještě s jednim neumětelem, oba chcípnuli do 30ti sekund po tom co mě zabili, takže 0<3. Pak spoluhráči psali, že jsem měl nejvyšší efr a winrate z týmu, takže paráda. Pak jsem se podíval na jeho profil a našel jsem tohle... to je na zblití, jak dokáže mít po 200+ hrách s tigerem2 38%winrate, to snad musí střílet vlastní, nebo nevím.2cnxeti.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...