Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

dneska to de příšerně, bo i za dost dmg dostávám strašně málo xp. fakt nechápu, jak mám tu druhou věž vyexpit bez freexpů (t32). zkoušel no nějakej mamlas z wg expit nějaký tanky poctivě bez freexpů?! asi ne, protože jinak bych dostával víc. jako chápu že neni ve fullu, ale krom věže mám všechno. a fakt mi nepříde normální, že dostanu ani ne 200xp a prohrál bych i s premiákem 10000.

Já už se zařekl, že jsem bez PU teď pořídil poslední tank(t.7), vejš už nepůjdu a nemám nervy ani chuť jezdit s tankem ve štocku. Jedině, že bych sám sebe chtěl přesvědčit k uninstalu hry. Ty zisky jsou někdy úplně mizivý a honba za chimérou už mě taky přešla. Chci si zahrát relativně v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím , že víkend proběhl vcelku standartně, pomalu se smiřuji s narůstající demencí spoluhráčů a spíše si užívám toho ježdění.Tím myslím hukot, střelbu, hlášky atd, prostě hru. Všiml jsme si jak se pomalu rozšiřuje mezi hráči kempování, chybí jen deka a a přenoska s pivkem. To že taktika je všichni jeden směr není třeba referovat. V četě se nám povedlo pár her a za ty musí být člověk rád. Když jste na publiku, je to loterie.Na svědomí mám i jeden modrej tank, inu spoluhráč co si 4 x splete tým je určen k okamžité eliminaci a já byl nejblíže.S BL 10 jsem si sfoukl full IS -3 tak jsem spokojen.Efekt je pěknej a šok toho enemáka asi taky za to stojí.Nu a WG to vyhrálo, tak abych měl o víkendu další devítku ( ST-1 ) mám co dělat s KV4 ,kupodivu mě to s tou lemrou baví :-) Jediné co mě trochu děsí jsou slíbené pětinásobky, jak jsou tyhle vícenásobky, zdá se mi public až zcela nehratelný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se někomu z vás stalo, že vám byl připočten kill enemáka i když už jste byl mrtvej?.....mě jo, chcípnul jsem pod nějakým svahem, nepřepnul jsem se na někoho jinýho a jen tak čučel na svůj vrak a popíjel kávu....a nejednou můj vrak poskočil, objevila se hláška, že jsem zničil nepřítele a vedle mě se objevil vrak enemáka.....ten kašpar se asi pokusil sjet z toho svahu a rozbil se o mě....dost dobrý....do konce hry jsem se jen smál......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. o víkendu neskutečně prohraných bitev jen kvůli tomu, že enemákovi zbylo 1% HP..... kdy papírově kanon má 2x větší dmg, než dá a to v případě, že na konci je proti o 2-3 tanky více rozhoduje bitvu .. díky moc pánové s WG, pošlu voďoura made in Drak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. o víkendu neskutečně prohraných bitev jen kvůli tomu, že enemákovi zbylo 1% HP..... kdy papírově kanon má 2x větší dmg, než dá a to v případě, že na konci je proti o 2-3 tanky více rozhoduje bitvu .. díky moc pánové s WG, pošlu voďoura made in Drak ...

 

To já vždy teču, že mi WG časato rozhoduje o životě i v 2 třídě, kam vždy zdrhám ve okamžiku, kdy se WOT na topech hrát prostě nedá.

Začnu do enemácké kolegyňe střílet s mou T18 dřív...trefím všechny rány, ale lehnu já, páč ten hráč co má 150 bitev dává všechny hity za dmg a já si dám tři za nula....

A můžeš být uber killer s totalně našlapanou mašinou i posádkou....WG zařídí a končíš.

Tahle ubohost mě ničí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já vždy teču, že mi WG časato rozhoduje o životě i v 2 třídě, kam vždy zdrhám ve okamžiku, kdy se WOT na topech hrát prostě nedá.

Začnu do enemácké kolegyňe střílet s mou T18 dřív...trefím všechny rány, ale lehnu já, páč ten hráč co má 150 bitev dává všechny hity za dmg a já si dám tři za nula....

A můžeš být uber killer s totalně našlapanou mašinou i posádkou....WG zařídí a končíš.

Tahle ubohost mě ničí....

 

Máš recht já bych nechtěl u Wargemingu dělat ani minutu,si to představ sedět tam někde u compu a sledovat monitor,a čekat na to až se mi tam objeví nick svejk cz a hele honem enter a hru mu pokazit fujt to musí být hnus ta robota. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš recht já bych nechtěl u Wargemingu dělat ani minutu,si to představ sedět tam někde u compu a sledovat monitor,a čekat na to až se mi tam objeví nick svejk cz a hele honem enter a hru mu pokazit fujt to musí být hnus ta robota. :Smile_teethhappy:

 

Ono stačí zakomponovat podmínku.. Když hráč X s win 55 procent a efr 1500+ stojí proti hráči Y s win 45 procent a efr 800- tak bulhar a nula hits pro hrače X ..jinak řečeno, kdyby hráč Y ještě párkrát prohrál a nic nezabil mohl by s hrou přestat a na tieru 7 (až tam vyleze) nezakoupí prémiový účet.. Musíme ho udržet ve hře co nejdéle... WG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začnu do enemácké kolegyňe střílet s mou T18 dřív...trefím všechny rány, ale lehnu já, páč ten hráč co má 150 bitev dává všechny hity za dmg a já si dám tři za nula....

 

Hele svejku nepřeháníš trochu? Ještě nedávno jsem hrával za druhou třídu, ale že bych se tam setkal s tím co popisuješ se říci nedá. Samo, že jsem dostal na budku nezřídka díky tomu, že něco neproběhlo dle přestav, ale nikdy to nebylo, tak vyložené jak jsi napsal. Enemák 3x poškodil a ty ani jednou. V mém případě by to bylo 3:2 a v opravdu hodně špatném 3:1 na úspěšnost pro nepřítele.

 

PS: Osobně bych se nerad dožil doby, kdy budou ještě bonusy za počet odehraných bitev s tím, že nováček přece nemůže sejmou tzv starého psa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono stačí zakomponovat podmínku.. Když hráč X s win 55 procent a efr 1500+ stojí proti hráči Y s win 45 procent a efr 800- tak bulhar a nula hits pro hrače X ..jinak řečeno, kdyby hráč Y ještě párkrát prohrál a nic nezabil mohl by s hrou přestat a na tieru 7 (až tam vyleze) nezakoupí prémiový účet.. Musíme ho udržet ve hře co nejdéle... WG

 

By stačilo pozvat dědu Drchlíka aby vyndal párátko z pusy a podložil jim tam CML aby bylo v rovině a bylo by po problému :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. tak tohle je dost mimo. Protože se z toho skutečně více a více stává ruleta, ale cinknutá, protože WG fakt dělá co může, aby bezmozci vyhrávali.

 

Včera jsme s kolegou z klanu vzali do čety prcky, že si odpočineme. Vždy na konci tabulky, v čele vždy zoufalství, jedno zda jsme jeli čtyřky nebo dvojky, top tanky vždy totální lamy. Můžeš hrát jako pánbůh, ale když stojíš třeba s T40 najednou sám proti třem KV-1S, tak je vymeteno :Smile_confused:

 

Po sérii zoufalých porážek jsme prostě četu museli rozpustit, protože tohle už fakt není náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend ok.

Už sa pomaly zžívam s tým, že solo hra je k ničomu, tak dosť hrávam v čatách, alebo v rotách. Jednu rotu som dokonca viedol.

On je človek všeobecne po litry vína dosť odvážny, keď som ale hneď v prvej bitke poslal tím úplne inam, než odkial prišiel súper, tak kolegovia usúdili, že to na dalšiu bitku skúsi viesť dakdo iný ...

Tým moje velenie na nejaký čas asi končí :D

 

S KV-1S mám po 400 bitkách už celkom slušný, 61% win rate. Ten tank mi robí radosť. Je v podstate jediný, s ktorým sa dá bez obáv vybehnúť na public aj sólo.

A ešte vk28. Win rate 63% ale len po necelých 50 bitkách. Každopdádne, dobrý scouting je polovica víťazstva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsou ty trojnásobný zkušenosti pro posádku, tak si říkám že bych mohl dodělat posádku na low tierech, kde je mám všechny kolem 80 až 90%. tak jezdím T-127, Locust a T-15, všecko 3. tiery. a už mě ten matchmaking fakt sere.

 

když vezmu T-127, tak ta chytne v nejhorším případě tohle, a to je tak jedna bitva z deseti

642d55735afb75180fc6dfbfae64c9cb.jpg

pohoda, 4 tier max.

 

ale když vezmu T-15 nebo Locust, tak je to tragedie

cca3fcb2bdff019501320bdee879abd2.jpg

 

b38882fb83df248d641eabefa66b8592.jpg

 

a tak je to furt. kdyby to bylo jednou za čas, tak to beru, ale tohle se nedá. furt jsem mrtvej na jednu nebo ránu od KV nebo od nějakýho SU-85. kupovat si malý prémiáky pro zábavu byl největší omyl, co jsem v týhle hře udělal, protože to žádná zábava prostě neni. napsal bych to i na ofiko aby to viděl někdo z WG a desetkát ostřejc, kdybych uměl anglicky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já vždy teču, že mi WG časato rozhoduje o životě i v 2 třídě, kam vždy zdrhám ve okamžiku, kdy se WOT na topech hrát prostě nedá.

Začnu do enemácké kolegyňe střílet s mou T18 dřív...trefím všechny rány, ale lehnu já, páč ten hráč co má 150 bitev dává všechny hity za dmg a já si dám tři za nula....

A můžeš být uber killer s totalně našlapanou mašinou i posádkou....WG zařídí a končíš.

Tahle ubohost mě ničí....

O tomhle už taky nepochybuju - (dřív sem to považoval za konspirační teorii). O víkendu jsem jezdil s S35-sa ... (což je sice tier V) a v jedné bitvě jsem měl zhruba 19 zásahů z 23 střel .... z toho 10 zásahů za 0 dmg ...například sem to poslal 4x do boku PzIV a nic...nic .... nic .... nic .... .... zíral sem jak vyvoraná myš... (průbojnost 135mm) ...pak sem tam ze zoufalství hodil HE.... ubralo mu to asi 29 bodíků ..... pak přepnul zpět na klasickou munici a teprve ta poslední prošla a zničila ho...

Pak večer zase naopak ... bráním naší bázi.... snažil se mne tam ustřílet JgPzIV + T40 + M5stuart ... sice dost načatí...ale normálně by mne zákonitě museli dostat.... (je pravda, že vykukovali jeden po druhém a stříleli na mne čelně) ... ale z asi 8 ran co na mne vystřelili prošla jen jedna... a já sem je tak s 1% života ustřílel na 4 rány všechny... což je zkrátka nesmysl... neb jindy mne čelně penetruje i tier III.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele svejku nepřeháníš trochu? Ještě nedávno jsem hrával za druhou třídu, ale že bych se tam setkal s tím co popisuješ se říci nedá. Samo, že jsem dostal na budku nezřídka díky tomu, že něco neproběhlo dle přestav, ale nikdy to nebylo, tak vyložené jak jsi napsal. Enemák 3x poškodil a ty ani jednou. V mém případě by to bylo 3:2 a v opravdu hodně špatném 3:1 na úspěšnost pro nepřítele.

 

PS: Osobně bych se nerad dožil doby, kdy budou ještě bonusy za počet odehraných bitev s tím, že nováček přece nemůže sejmou tzv starého psa.

Bohužel nepřeháním. Dvojky teď jezdím často. Sám či v četě. A stává se to dosti hojně. Minimálně 5x už jsem tak zachrčel.

Čék se snaží, sleduje kdy enemák vystřelí aby ho stihnul sundat...udělá všechno dobře, míří dolů aby vždy penetroval...pak dvakrát třikrát nedá dmg a je konec...

 

Chrobolaik: Na tvou provokaci mám jen jednu odpověď. Každým patchem je to s nulovými hity horší a horší...a děje se to všem. Nesčetněkrát to vídám i u kolegů v četě...prostě je to všude....loterie vítězí...

I já dostanu za nula...a to často. Nikdo se ale o to WG neprosil. Je to cílená prasárna, která má zvýšit prvek náhody ve WOT a dát tak šanci déle přežít 60% lemplům, co jinak lehnou do dvou minut po startu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dodávám, že uplně zbytečná, protože to nemá fakt žádný efekt. Vyvolává to akorát nasranost. Jedině by to mělo smysl tehdy, když by to bylo nastaveno tak, že ty lamky s EFR kolem 500 mají tuto loterii vypnutou a nebo o hodně sníženou. Což mi nahrává v myšlence, že tomu tak asi je. Proč by to jinak dělali? Navíc mám takovou zkušenost, že čím věčí lama, tak tím lépe mě penetruje. Teda, samozřejmě, když mě vůbec trefí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hex-os..nic nového. Tedy bohužel...

Jinak dneska pohoda, teda až na Object 268, který jsme museli dělat až na 3x. Páč v první dobře vypadající hře mi nějakej vůl v T62A začne nadávat do noobů, že jedu někudy, kudy asi dle jeho názoru TD nemají jezdit...a pak mi v kopci schválně stoupnul před předek a blokoval mě...normální šílenec. Tak jsem ho sfouknul a hned jsme měli o jednu desítku méně...

Fakt ty hráče na top třídách přestávám chápat....

Pak jsme si zpravili chuť na SU26. I když se sní ještě musím hodně co učit....kvalit PLD artynáře zdaleka nedosahuji. Blbě si stoupám a navíc mi pc ve sniper modů u artyn hrozně cuká...i třeba při fps 20...což je divný.

 

EDIT: ještě musím varovat hráče, co zvažují koupi PzS35....od posledního patche je to peklo. Po týdnu jsem ho vytáhnul, že dám dablík.

9x5 třída na každé straně...ve městě na mě vyjel STUG a KV1....lítal jsem honil se snima a dal jim 15hitů z 16 ran...

jennže penetroval jsem je jen jednou...výsledný dmg 46. pak mě na ránu STUG sundal ( měl houfnici).

WG mě okradlo o 1000 goldů. *****..a takový to byl super stroj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si dnešek docela užíval... až na pár bitev, kde top tanky hrály, jako já, když jsem to začínal..upsss.. ale hned první bitva 3 arty a nová medaila, pak rota, kde sme to taky dávali a vůbec IS3 měla svůj den.

Pak ješte L155/51 a v poslední bitvě "spojenec" holt 19,8 je vražedně rychlý nabíjení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli se ti to bezne takto Svejku neseka, tak dej reset hry. me to obcas cuka, ale cela hra(nejen sniper u arty), kdyz si treba koukam nakou www kde je asi naka flash aplikace ci co a pak me ejde asi flash dvakrat ci co. take to muze delat antivir, jestli zrovna nekde neco nekuti. Jinak wot tweaker mas asi vzdy po kazdem patchu novy, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: ještě musím varovat hráče, co zvažují koupi PzS35....od posledního patche je to peklo. Po týdnu jsem ho vytáhnul, že dám dablík.

9x5 třída na každé straně...ve městě na mě vyjel STUG a KV1....lítal jsem honil se snima a dal jim 15hitů z 16 ran...

jennže penetroval jsem je jen jednou...výsledný dmg 46. pak mě na ránu STUG sundal ( měl houfnici).

WG mě okradlo o 1000 goldů. *****..a takový to byl super stroj...

to je přesno ono, to co sem psal na předchozí stránce o T-15 a Locustovi. úplně ten samej matchmaking. člověk si koupí tančík pro zábavu a co dostane? bitvy ve kterejch nic neprostřelí a pro pětky je na ránu, se štěstím na ránu a půl. kdybych to věděl tak jsem zůstal jen u tý T-127 která má MM dobrej a do škodovky a do jinejch prémiáčků bych nešel. ale jak tohle může člověk vědět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera na začátku prohraný bitvy už podle přídělu techniky. Nepřítel většinou v topu o jeden ks navíc. Nepřátelé nebyli ještě ke všemu žádný blbci a k tomu se přidala značná nepřesnost mých děl. Výdělek 7-100 expů byl bohužel příliš často. Od WG bylo nastaveno, že násobek u každého stroje mohu uhrát až na 3-4 pokus. Po násobcích jsem si vybral jeden stroj u kterého obětuji win a budu s ním hrát dál. Cca po 20 bitvě se vše vrátilo do normálních kolejí (na střídačku) a jeden čas to začalo vypadat na častější win. Po bitvě, kde měl nepřítel v Topu KV-3 proti naší VK3002DB a pak byl v každém týmu 2x stroj T6 a zbytek bylo vše 5 třídy s jednou arty 3 třídy jsem hru vzdal. Spoléhat na to, že nepřátelský Top stroj nic nezahraje a na základě toho doufat ve win se mi už nechtělo. Takový los označuji jako Typovský podle Typu 59. To je takový los, kde je jeden top stroj a o třídu pod ním je 0-2 stroje a pak následuje zbytek týmů. Dříve jsem takto často typa vídal a bohužel většinou u nepřítele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...