Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

 

 

tady ale vzniká otázka.. máš 60% win/lost proto, že je ten tank tak dobrej, nebo máš 60% win/lost, protože hraješ proti nováčkům se strojem v maxu s posádkou s několika skilly a s další výbavou??? já osobně si myslím, že tím důvodem je spíš ta druhá možnost.

 

na takhle nízkým tieru není problém se přes 60% dostat téměř s kterýmkoliv tankem, pokud tu hru ovládáš a máš už něco odježděno... já rozjel před dvouma měsícema USA hvy a USA TD lajnu... na TDčkách mám snad u všech win/lost přes 60%, některý i k 70% a +- 2 zničený tanky na bitvu... to stejný s T1 a M6... opět bych řekl, že tyhle tanky vyloženě nedominujou, jen člověk ví jak s nima hrát a má proti sobě hodně nováčků, který prostě neumí, nebo neví jak to pořádně hrát.

mno tak když jsi ho jezdil ty tak jsi taky hrál proti nováčkům ne? No a doplňky a vycvičená posádkka je kompenzací za ten nerf takže si myslím že odpověď na tvou otázku zní: je to kombinace obojího ;-)

 

Edit: a ten stroj jezdí v maxu všichni je vyzkoumanej za chvilku, tam snad problém není že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by se to líbilo. Stroje by museli mít i přesně děla co měli v reálu....duch WWII by se vrátil. Já bych si historické bitvy zahrál rád. Nějaké francouzské ufo placky by mi fakt nechyběly.

Ferda s 88/71...TigerII taky....Tiger s krátkou 88....ISU s houfnicí...Su152 taky. SU85 by mohl zůstat topový kanon...SU100 by ukázala svůj super 100 kanon....Hra by se dostala do jiných sfér. Tanky by se musela různě objíždět a strašně by dingali. navíc by se nasazení kanonů dávalo taky dle času, který by si hráč vybral. takový PzIV se vyvíjela celou válku a jistě neměla 75mm kanon, který měla až Fková verze...

Nemuselo by se do sytému vůbec šahat. kdo by chtěl nějakou ultra realitu, že? V reálu bylo čelně zničit Ferdu či KT neuvěřitelně složité. Nejen pro jejich pancíř, ale i pro jejich výzbroj, která protivníky smahla dřív než je pořádně uviděli...

Kolo by se prodloužilo, bitvy taky. Sundat tank by trvalo déle. Historická hra by vyžadovala kvalitní taktické myšlení i míření do hit zón. Tým by si zas jak v betě, musel chránit stroje s kanonem, který je schopen penetrovat ty nejsilnější enemáky. Né jak téď, kdy 9 a 10 medka můžou vyndat co chtějí. Sama hra by byla daleko více náročnější na taktiku boje a přemýšlení.

Rozdělení na několik historyckých etap bylo nutností. Aby B2 nemohla potkat Tigra apod. To by jste viděli jak by ve strojích roku 39 vedly naše a francouzké stroje...

I artyny by se nasazovali dle reálného času nasazení ve WWII....

Ale jestli tohle někdy WG zrealizuje je ve hvězdách.

 

 

Šveku, zní to sice hezky, ale historické bitvy hrát tady věrně asi nelze. .

 

Tedy tak, aby kopírovali historii. Použití a vývoj tanků má svoji historii a jak by jsi nasazoval třeba Pz. II a III proti T-34-76 nebo Pz. IV s krátkou 75kou proti KV, KV-2. Nebo naopak T-34-85 proti Pz, VI Tiger. Nebo King Tiger vůči M4E8. A to tyhle tanky takto proti sobě +-stály, samozřejmě v nějakém poměru.

 

Kdyby to mělo být jako v reálu, tak hraje 15 T-34-85 proti jednomu Tigrovi a Pantherovi. Tigrů I nebojovalo najednou více jak 300, těžký prapor vyzbrojený 20 Tigry držel třeba úsek fronty o délce 450 km. Ferdinandů byla vyrobena stovka kusů. Vyrobena! Nikdy v tomto počtu nebyly nasazeny a nebojovaly.

 

Američanii neměli vůbec tanky jako zbraň proti tankům, byla to podpora pěchoty a všechny pozdější úpravy Shermanů, ať polné nebo i tovární byla víceméně improvizace, jak obstát vůči německé tankové přesile, která trvala celou válku. Jim ale stačilo dělostřelectvo a hlavně letectvo a německé panceřové jednotky smetly.

 

Podobně německé tanky ze začátku WWII byly hodně špatné ve srovnání se stávajícími sovětskými tanky.

 

Chci říci, že tankové bitvy byly součástí větších bitev, za podpory pěchoty, dělostřelectva, letadel. To WoT neumožňuje.

 

A pokud nějaký historický mod bude někdy zaveden, tak to bude jen jiný algoritmus pro MM, ale s historickou věrností to nebude mít společného nic. Je to jen hra, silně zjednodušená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by se to líbilo. Stroje by museli mít i přesně děla co měli v reálu....duch WWII by se vrátil. Já bych si historické bitvy zahrál rád. Nějaké francouzské ufo placky by mi fakt nechyběly.

Ferda s 88/71...TigerII taky....Tiger s krátkou 88....ISU s houfnicí...Su152 taky. SU85 by mohl zůstat topový kanon...SU100 by ukázala svůj super 100 kanon....Hra by se dostala do jiných sfér. Tanky by se musela různě objíždět a strašně by dingali. navíc by se nasazení kanonů dávalo taky dle času, který by si hráč vybral. takový PzIV se vyvíjela celou válku a jistě neměla 75mm kanon, který měla až Fková verze...

Nemuselo by se do sytému vůbec šahat. kdo by chtěl nějakou ultra realitu, že? V reálu bylo čelně zničit Ferdu či KT neuvěřitelně složité. Nejen pro jejich pancíř, ale i pro jejich výzbroj, která protivníky smahla dřív než je pořádně uviděli...

Kolo by se prodloužilo, bitvy taky. Sundat tank by trvalo déle. Historická hra by vyžadovala kvalitní taktické myšlení i míření do hit zón. Tým by si zas jak v betě, musel chránit stroje s kanonem, který je schopen penetrovat ty nejsilnější enemáky. Né jak téď, kdy 9 a 10 medka můžou vyndat co chtějí. Sama hra by byla daleko více náročnější na taktiku boje a přemýšlení.

Rozdělení na několik historyckých etap bylo nutností. Aby B2 nemohla potkat Tigra apod. To by jste viděli jak by ve strojích roku 39 vedly naše a francouzké stroje...

I artyny by se nasazovali dle reálného času nasazení ve WWII....

Ale jestli tohle někdy WG zrealizuje je ve hvězdách.

 

 

Jako nápad pěkný, ale když se nad tím lehce zamyslím, kolik lidí by to bavilo. Nebo spíš jak dlouho by je to bavilo?

Např. prodloužit bitvy. Hodně lidí to hraje taky rádo (já taky), že bitva netrvá dlouho.

Pořádně takticky přemýšlet to taky celkem trvá. Bylo by to jistě "hardcore", ale myslím, že hráč by to vyzkoušel, hrál pár her, ale většina by to dlouho, mimo jiné z časových důvodů nehrála moc často.

Historické bitvy ano, ale asi to vyžaduje důsledné zvážení všech pro a proti, které asi není úplně jednoduché.

Jen můj osobní názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako nápad pěkný, ale když se nad tím lehce zamyslím, kolik lidí by to bavilo. Nebo spíš jak dlouho by je to bavilo?

Např. prodloužit bitvy. Hodně lidí to hraje taky rádo (já taky), že bitva netrvá dlouho.

Pořádně takticky přemýšlet to taky celkem trvá. Bylo by to jistě "hardcore", ale myslím, že hráč by to vyzkoušel, hrál pár her, ale většina by to dlouho, mimo jiné z časových důvodů nehrála moc často.

Historické bitvy ano, ale asi to vyžaduje důsledné zvážení všech pro a proti, které asi není úplně jednoduché.

Jen můj osobní názor.

 

Já si myslím že by pro začátek stačilo zavést něco podobnýho jako byl třeba hardcore mód u Call of duty. Samozřejmě jako altrnativu. Docela by mi stačilo že na T-50 nepotřebuju 5 ran z top kanónu u T-34-85.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

historická bitva je pěknej nápad... ale není reálný, že by něco takovýho WG kdy udělalo.. není z toho žádnej extra příjem pro ně.. proč by podporovali bitvy tanků na tierech 3-7? Tyhle tiery se daj hrát bez premiáku, bez goldů... není to pro ně zajímavý tomu věnovat energii

 

.. a tak bych klidně připustil, aby mi za každou bitvu strhli třeba 5 goldů, to by zajímavý pro ně bylo ne? Historickej mod bych bral všema deseti ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by se to líbilo. Stroje by museli mít i přesně děla co měli v reálu....duch WWII by se vrátil. Já bych si historické bitvy zahrál rád. Nějaké francouzské ufo placky by mi fakt nechyběly.

Ferda s 88/71...TigerII taky....Tiger s krátkou 88....ISU s houfnicí...Su152 taky. SU85 by mohl zůstat topový kanon...SU100 by ukázala svůj super 100 kanon....Hra by se dostala do jiných sfér. Tanky by se musela různě objíždět a strašně by dingali. navíc by se nasazení kanonů dávalo taky dle času, který by si hráč vybral. takový PzIV se vyvíjela celou válku a jistě neměla 75mm kanon, který měla až Fková verze...

Nemuselo by se do sytému vůbec šahat. kdo by chtěl nějakou ultra realitu, že? V reálu bylo čelně zničit Ferdu či KT neuvěřitelně složité. Nejen pro jejich pancíř, ale i pro jejich výzbroj, která protivníky smahla dřív než je pořádně uviděli...

Kolo by se prodloužilo, bitvy taky. Sundat tank by trvalo déle. Historická hra by vyžadovala kvalitní taktické myšlení i míření do hit zón. Tým by si zas jak v betě, musel chránit stroje s kanonem, který je schopen penetrovat ty nejsilnější enemáky. Né jak téď, kdy 9 a 10 medka můžou vyndat co chtějí. Sama hra by byla daleko více náročnější na taktiku boje a přemýšlení.

Rozdělení na několik historyckých etap bylo nutností. Aby B2 nemohla potkat Tigra apod. To by jste viděli jak by ve strojích roku 39 vedly naše a francouzké stroje...

I artyny by se nasazovali dle reálného času nasazení ve WWII....

Ale jestli tohle někdy WG zrealizuje je ve hvězdách.

Asi tak co rekl Zdenek + k tomu pridam to, ze si predstav ze s "lidma" z publicu by jsi tyhle mody hral. To si myslim ze staci za vse a kazdy si to dokaze predstavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V reálu bylo čelně zničit Ferdu či KT neuvěřitelně složité. Nejen pro jejich pancíř, ale i pro jejich výzbroj, která protivníky smahla dřív než je pořádně uviděli...

 

Svejk si urychlene nastuduje neco o ferdovi.

 

...jeho vyvoj probihal ponekud uspechane. Vyledkem byla rada technickych nedostatku, ktere se projevily behem prvni bojove akce, bitvy u Kurska. Nevhodne pancerovani a slaba pohyblivost z techto stroju delaly snadne terce sovetskych strelcu. Vozidla nemela zadnou doplnkovou kulometnou vyzdbroj, a stavala se tak snadnou koristi pesaku, kteri je nicili vybusnou nalozi pri boji zblizka. Stroje, ktere prezily, byly odvedeny do Italie. Kvuli sve neschopnosti a nedostatku nahradnich silu na opravu jejich slozite konstrukce to NIKDY NEBYLY UCINNE ZBRANE.

 

Dal jsem si tu praci a opsal neco malo o ferdovi z chytre knihy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijdu domů ve čtyři, na šestou jdu ještě na noční, tak mám chvilku času odbouchnout nějakou tu hvězdičku. Co čert nechce, na artyně tier 5 7 her a z toho 7 proher, obj. 268, 6k dmg, 3killy a prohra... A k tomu potkám ještě moulu v nepřátelksém amx 13 75 od TGM, který nadává našemu tanku, který ho zabije... Když ho označím za hulváta, tak se diví, že mu nadávám já! Snad i ti Poláci se umí chovat lépe, než pár individuí z československé komunity...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejk si urychlene nastuduje neco o ferdovi.

 

...jeho vyvoj probihal ponekud uspechane. Vyledkem byla rada technickych nedostatku, ktere se projevily behem prvni bojove akce, bitvy u Kurska. Nevhodne pancerovani a slaba pohyblivost z techto stroju delaly snadne terce sovetskych strelcu. Vozidla nemela zadnou doplnkovou kulometnou vyzdbroj, a stavala se tak snadnou koristi pesaku, kteri je nicili vybusnou nalozi pri boji zblizka. Stroje, ktere prezily, byly odvedeny do Italie. Kvuli sve neschopnosti a nedostatku nahradnich silu na opravu jejich slozite konstrukce to NIKDY NEBYLY UCINNE ZBRANE.

 

Dal jsem si tu praci a opsal neco malo o ferdovi z chytre knihy.

Já mám WWII jako koníček tak mě opravdu poučovat nemusíš. Ale pro ty učené surfaře po netu....tak si najdětě úspěchy Ferdíků od operace Citadela do podzimu toho roku.....neskutečné úspěchy tak malého počtu Ferdinandů, zvláště na tak malý počet nasazených strojů.

"Nikdy nebyly účinné zbraně"....v globálním měřítku opravdu ne, ale na bojišti proti tankům ( ve WOTu pěchotu nevidím) byly Ferdové smrtící.

Vypisovat tu neduhy každého typu.....Má JS3 tři protitankové naboje? Má M4 jako první tank WWII stabilizátor děla?..neviděl jsem M4, která by ve hře trefovala v klidu tanky za jízdy....

Beru tu základní parametry stroje...chtěl bych jen historické bitky bez ufo strojů a s reálnou výzbrojí( KT bez 105mm, Ferda bez 128mm apod.)

Nikdo nechce totální reálnost....to by Ferda jel 13km...a né 30...Panther díky poddimenzování hnacího předního uzubenýho kola( původně dimenzován na 35tun) musel jet do 30km....těch 46 bylo zakázáno. Hafo posádek co to v terénu ve stresu rozjelo rychleji zuby vylámalo a skončili....atd atd.

 

 

Sputinik jetě jeden postřech. Co je na té větě, že bylo Ferdu a KT ČELNĚ velmi složité sundat špatného? Ona je to pravda. Čelně bylo jen pár Ferdů sundáno SU152 a to spíše dělostřelecký granát rozerval pásy a motor....Rusové s T34/85 či 76 na ně útočili z boku....páč věděli že jsou pomalý a hlavně velice slepý...ale to tam nikde nemám...

Věř mi že za těch 20 let mám naštudováno dost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda dnes mi to hraní jde. Připlazím se s LT k artyně asi na 50 m a nasypu do ní celej zásobník a pak zdechnu. 5x zásahů s celkovou škodou 114 dmg. Vyberu v garáži TD a na mapě jedu na předsunutější pozici. Po 2 minutách (přesně 1:53) kolem projíždí jedno naše HT a chce abych jel za ním. Klanovej hráč a tak to prubnu. Když jsme tak v půlce zatáčky kolem kopce, tak si asi něco rozmyslel a začal couvat či co. Začnu tedy taky a v tu chvíli koupím první pecku od enemáka co se objevil. Plesknu mu jí zpět a zdechnu. Dobrá další pokus TD v topu na Dolech. Bohužel k mé smůle měl nepřítel o lvl vyšší třídu arty než my, která mě po spotnutí na jednu ránu dala. Byl jsem druhá mrtvola v našem týmu a dostal jsem úžasných 7 expů. (Tak prázdnou závěrečnou tabulku jsem doposud u žádného svého stroje nikdy neviděl). Snad můj tým uhraje ty dnešní násobky co potřebuju. Jinak všem příznivcům tohoto fóra přeji, ať jsou dnes opravdu raději v nepřátelském týmu než v mém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám WWII jako koníček tak mě opravdu poučovat nemusíš. Ale pro ty učené surfaře po netu....tak si najdětě úspěchy Ferdíků od operace Citadela do podzimu toho roku.....neskutečné úspěchy tak malého počtu Ferdinandů, zvláště na tak malý počet nasazených strojů.

"Nikdy nebyly účinné zbraně"....v globálním měřítku opravdu ne, ale na bojišti proti tankům ( ve WOTu pěchotu nevidím) byly Ferdové smrtící.

Vypisovat tu neduhy každého typu.....Má JS3 tři protitankové naboje? Má M4 jako první tank WWII stabilizátor děla?..neviděl jsem M4, která by ve hře trefovala v klidu tanky za jízdy....

Beru tu základní parametry stroje...chtěl bych jen historické bitky bez ufo strojů a s reálnou výzbrojí( KT bez 105mm, Ferda bez 128mm apod.)

Nikdo nechce totální reálnost....to by Ferda jel 13km...a né 30...Panther díky poddimenzování hnacího předního uzubenýho kola( původně dimenzován na 35tun) musel jet do 30km....těch 46 bylo zakázáno. Hafo posádek co to v terénu ve stresu rozjelo rychleji zuby vylámalo a skončili....atd atd.

Tady ale narazis na to ze postavis 1 silny tank proti x slabsim, kdo ti bude chtit sedet v tech slabych tancich? Kdo bude chtit byt ten, kdo se bude muset spolehat na kooperaci teamu, protoze jinak si je Tygri a JagdP vyndaji jeden za druhym. Vis jak to na publicu vypada, totalni chaos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je úplně jedno jestli se hraje od 20:00 hodin až do rána a nebo od 6:00 do 12:00 poledne. Pokud to člověku nejde, potažmo nemá štěstí na týmy, tak nenadělá nic.

Je 0:15 hodin a po 10 porážkách v řadě jdu znechucen spát........... :Smile-angry:

 

No včera jsem v půlnoci taky koukal jak puk....dokonce dva losty s T18...a demence stejná jako dopoledne. Na top tierech ani nemluvím...

Ta kvalita hráčů je fakt už hodně žalostná. Není hry kde by v týmu a to i vítězném, nebylo několik opravdu vypečených kousků....jeden s medkem stojí na základě a celou hru střílí do baráku...., další v modu čumí s top hevíkem na kraji kopce a jen kroutí laufem.....a vrchol byla noční hra s JT...kde proti nám jel JT a T95...Poláci dle nicku 12 a 13 let. Po celou dobu puberťácké silácké keci..." pojdte na nás sraby...Polský elitní TD tým apod."

Neudělali nic fakani a pak se rychle jeli utopit.....

Jo bude za úmyslné topení postih? Jenže jak to hlídat.....

Mno kvalitka nám jezdí po pláních WOTu....ani se nedivím, že WG zavedlo nulové hity a další podobné vychytávky, které lemplíkům prodlužují život. By si nezahráli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No včera jsem v půlnoci taky koukal jak puk....dokonce dva losty s T18...a demence stejná jako dopoledne. Na top tierech ani nemluvím...

Ta kvalita hráčů je fakt už hodně žalostná. Není hry kde by v týmu a to i vítězném, nebylo několik opravdu vypečených kousků....jeden s medkem stojí na základě a celou hru střílí do baráku...., další v modu čumí s top hevíkem na kraji kopce a jen kroutí laufem.....a vrchol byla noční hra s JT...kde proti nám jel JT a T95...Poláci dle nicku 12 a 13 let. Po celou dobu puberťácké silácké keci..." pojdte na nás sraby...Polský elitní TD tým apod."

Neudělali nic fakani a pak se rychle jeli utopit.....

Jo bude za úmyslné topení postih? Jenže jak to hlídat.....

Mno kvalitka nám jezdí po pláních WOTu....ani se nedivím, že WG zavedlo nulové hity a další podobné vychytávky, které lemplíkům prodlužují život. By si nezahráli...

 

... co bys chtěl, sou prázdniny ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera sem opět neudržel svůj průměr win, s velkým úsilím sem to dotáhl na necelých 52%. 27 her, 41 killů a necelých 1000 DMG na hru, páč sem hrál i prcky např. s T-127 3x lost. Objekt 704 mi taky poslední dobou nejde 3x lost a jen 1 výhra a Bludimíra dingá kde co, T110E5 3x lost i když je to výborná desítka, ve hrách vždy minimálně 4 artyhyeny, člověk se na chvilku zastaví nebo má shozený pásy a je to jistá smrt. Měly ty artyny znevýhodnit ještě víc, ani navýšení oprav o desítky % je bohužel z bojiště nevyhnaly. :Smile_mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera ok,

v čate s E-50 4:3 v prospech víťasztiev, ale nehral som dobre, v jednej bitke 4 killy a v ostatných 6 som rozdával len dgm, bez fragu. V jednej som dokonca lahol úplne prvý po minute

VK28 násobok na prvý šup, tier VII bitka a škody spsôbené nasvietením cez 4k. Win rate je už na 62%

Typ násobok na druhý krát

a večer som završil 4 výhrami v rade s pzIII/IV

 

Celkovo za večer 10 winov a len 4 porážky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...