Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tož jsem dneska většinu času přes den hrál sám a tak jsem dobrovolně podstoupil Rathovu Torturu....Nic jiného než T18 či SU26 se nedalo hrát. I tak winů nebylo jak normálně. Ale jinak to šlo, na ten počet fakanů....

V podvečer už to šlo v četě skvěle.

Ale co mě nepřestává v dobrém šokovat je T29....ten rozdíl mezi T29 před rokem a dnešní....neskutečně se sní hraje.

Hrál jsem s nově zakoupenou T29 zatím jen 4hry. Ale každou hru jsem nešel pod 3000 dmg(poslední hru 4000) a pod 3killy.

Byly pěkné losy a ty hry...tři hry jsem dal trojnásobky...čtvrá byla už bez násobení. Pamatuju si je:

4800(3x), 5500(3x), 5300(3x) a poslední hra 2050, sniper a hrdina....ten tank není normální :Smile_teethhappy: . To se nedá s T32 srovnat....Palice drží stejně ale nehraje se proti 10......kde je pak kanon vhodný tak k leštení nových kamufláží....

Super stroj....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr_von_Eger, copak to tam nemáš napsaný? ten čas bude vždycky stejnej(nvm kolik to je), pokud ale mezitím lehnou nějáký tanky, tak se prodloužuje(opět nvm o kolik, jednotky vteřin). lehne další tank, zase se to prodlužuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr_von_Eger, copak to tam nemáš napsaný? ten čas bude vždycky stejnej(nvm kolik to je), pokud ale mezitím lehnou nějáký tanky, tak se prodloužuje(opět nvm o kolik, jednotky vteřin). lehne další tank, zase se to prodlužuje

jak to mám napsat jinak??? ta prodleva vždy stejná NENÍ!!!!!!!!!! a píšu o neodstřelovaných tancích!!!!!!! copak jste si toho nevšimli???? zkuste se na to zaměřit a počítejte... jednadvacet jednadvacet jednadvacet....

 

EDIT: počkat... myslíš jako že lehnou jiný tanky v bitvě???

 

EDIT2: sakra já měl asi s tou doslavou narozenin počkat na jindy... :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řešíš kraviny, prodleva je pokaždý stejná pokud není ovlivňována výše popsanými vlivy, tečka.

pro mě to bude "kravina" až najdu přijatelné vysvětlení... takže pokud jsem to konečně správně pochopil je výše popsaná prodleva limitována také tím jak se vyvíjí bitva a zda v ní jsou likvidovány další stroje i když se capu přímo neúčastní... tečka? (mám rád ve všem jasno, je to snad chyba?)

 

Edit: nechci bejt příště zas zbytečně nas.štvanej až budu capovat a dojede si pro mě enemák v době kdy už je jindy dávno konec.. rozumíme si?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že během trojnásobků se mi enormně nedaří .. win/lost klesá a klesá a s E50 dávám trojnásobky snad na desátý pokus ... dnes sem to vzdal po 7mi neúspěšných bitvách ... zvlášť ta poslední stála za to, bohužel mám vypnuté replaye, tak vám aspoň nastíním situaci .. na každé straně 4 devítkové tanky ( já mezi nima s E50 ) a zbytek osmičky, nějaká ta sedmička .. u nás všichni devítkový kromě mě EFR v zelených číslech, tak sem si říkal, že to bude pohoda .. jenže dva z nich chcípli než sem stihl na Westfieldu dojet k vesničce a už sem tušil, že bude zle .. naštěstí jsme to tam s našim JagdTigerem podrželi, ale než jsme zničili všechny enemáky v oblasti, už jsme prohrávali a tak jsme se vraceli k base kde se schylovalo k capu.. JagdTiger byl bohužel hned zničen a tak jsem zůstal sám proti Typovi59 s plným HP, T-54, VK4502P a E50 asi s polovinou HP .. v daném pořadí se mi je kromě E50 podařilo všechny ustřílet, ale zbylo mi jen něco pod 400HP a v tom se zjevila zmiňovaná nepřátelská E50 .. první střelou sem ji bohužel jen detracknul bez DMG, tak jsem zalezl. Najížděla nešikovně na mě, tak jsem vystřelil a zůstalo ji cca stejně HP jako mně a věděl jsem že je zle .. samozřejmě teď byla na tahu ona, já reloadoval a dorazila mně asi 0,5s předtím než jsem mohl vystřelit ..

 

Byl jsem neuvěřitelně frustrovaný, nasraný především na spoluhráče, že ani 7 killů ( z toho byly 3 tiery IX ) a rozdané přes 6k DMG nestačilo na win ..

 

http://imageshack.us/a/img585/677/shot002bj.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr: ano, všechny tanky. tzn. že když na druhý straně mapy tvůj kolega sejme nepřítele, prodlouží se kapování

já vo tomhle taky vím prd, zkusil jsem to vyhledat potom, co jsem zjistil, že můj první názor byl mylnej. našel jsem jenom na wiki to co psal Nemesis, víc se toho asi ani neví.

ale takhle my to sedí na to co se děje ve hře

edit: moje hlavní pointa byla, že aby už sme měli kapnuto a ještě nás stihli sejmout se v podstatě nestává, proto to není potřeba řešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsi poslední hrající v týmu, capuješ, a jsi na ránu, tak počítáš každou vteřinku :Smile-hiding:

Tak jinak, po tom co se napise ze zakladna je obsazena, je urcity casovy interval (nevim kolik presne +-5sec) ktery je vzdy stejny. Pokud ale behem tohohle casu umre tank, jakykoliv, tak se ten interval resetuje, tzn opet se pocita znovu do tech +-5sec. Lepe to vysvetlit nedokazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večer v četě super....vlastně se vším. A když to zaskřípalo šlo se níž a hned se to zas rozjelo. Poslední bitvu jsem chtěl dát trojnásobek na JT, páč už mi zbývá jen pár tisíc do Diplodocuse :Smile_teethhappy: . Ale nechvátám na něj. zatím si užívám JT...

No hra se povedla. Ensk.... vypadalo to špatně, ale nějakým štěstím a zázrakem jsme to vyhráli....a já dostal tohle:

Vítězství!

Bitva: Ruinberg 22. října 2012 23:14:39

Vozidlo: Jagdtiger

Získáno zkušeností: 4 428 (x3 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 34 699

Úspěchy v bitvě: Kolobanova medaile, Válečník, Vzorný tankista: I. třídy

 

Dle expů je vidět že dmg jsem zas tak moc nedal. A je to tak. Ale prdelka mi lepila...Nejdřív E50 nerozdejchala, že si nevypapala naše artyny, páč ty zdrhly a čekal jsem tam já....samo, že jsem ho z boku nedal..ale i ty pásy pomohly a Hydra ho s GWčkem sfouknul.

Pak ještě načnul perfektně Perschinga...a tak na mě zbylo 5 strojů. Persching, 2xS51 a 2xT110E5. Ty byly na ránu.

No zkrátím to...nejen, že bylo štěstí, ale i mě podcenili, páč po kilnutí perschinga capovat všichni....i artyny.

Kolobanovku s JT a ve městě...sakra mám radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera udělat násobek na Obj. 704 byl porod. I když to byly celkem hezké bitvy. Nakonec jsem to dal na 8 pokus. Tak jsem ze sentimentu vytáhl asi po měsíci SU-85 a lítalo to. Cca 2000 DMG na tomhle tieru, 6 killů a třem zbylo jen pár HP. To na vítezství však nestačí. Ale už druhý pokus byl úspěšný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím!

Včera udělat násobek na čemkoli byl nadlidský výkon, který zůstal u dvou strojů nenaplněn.

Victory ratio: 33.33% Battles: 33

Tabulka mluví jasně. S IS3, ačkoli se mi jezdí dobře, vyhrát jednu bitvu ze sedmi je málo.

S Dicker Maxem to ani po čtyřech bitvách nešlo.

Vzhlížím k dnešnímu odpoledni a večeru s optimismem.

Ale není každý den posvícení, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...