Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

K tomu mizení odstřelovačů:

Už jsem nedostal dva jasné odstřelovače. A nikdo jiný z týmu taky ne....ale u mě to bylo vždy ve hrách, kdy jsem neúmyslně poškodil našeho. Jednou do mě narail náš scout a vzalo mu to 17hp a pak mi jeden blb s JS4 vlezl před lauf Objectu...

A ani jednou jsem zasloužený metál nedostal. Taky to znám až od posledního patche.

Ještě dodám, že ta hra s Objectem 268 se náramně povedla, ale díky tomu, že mi ten retarda, vjel před lauf a já mu zezadu nasadil -900, tak mi z 60 000 výdělku...WG strhlo 37 000!!!!!!

Takže jsem byl i přes sakra povedenou hru v mínusu. WG musí sakra rozlišovat náhodný výstřel či nabourání druhého vozidla....a né že za to dostávám bito vždy já...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem byl i přes sakra povedenou hru v mínusu. WG musí sakra rozlišovat náhodný výstřel či nabourání druhého vozidla....a né že za to dostávám bito vždy já...

Tohle by nejspis ani naimplementovat neslo a i kdyby se jim to povedlo tak by to rozhodne nebylo 100% a bylo by to s velkou chybovosti. Nejsi sam heled, proste dementi dokazi zneprijemnit hru miliony zpusoby. Navic nevim jak tobe ale me se taky stalo ze jsem parkrat byl ten co tam nekomu omylem vjel, rozhodne to ale nebylo nikdy naschval coz se o vetsine hracu rict neda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera solidní bitvy.

Z 21 bitev 61% win.

Ferda s PÚ jede směrem na JT jak divej. Asi nejlepší bitva s ním 7 killů + 3 poškození a kolem 1900 expů bez trojnásobku.

Jak už někde psal švejk, pokud je Ferda nahoře nemá smysl se bát a je možno s ním útočit, i když nemá věž. Odrazit (někdy schytat) ránu a pak dát pumelici za hodně dmg je prostě super.

I když s ním nemám % nad 50, hraje se mi s ním super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si ted 7 her s těmi nej tanky co mám v garáži a rozhodl jsem se k radikálnímu řešení....jenže dle Wg je zakázané....tak kdo má zájem o bližší info tak na PM......ale bude to drahý :Smile_teethhappy:

 

 

Už rok kupuju stroje abych se pobavil a vždy je WG nerfne, že jsou k nepoužití, či přidají jiné stroje, které jsou kvalitativně někde jinde a jeho vliv jde do pryč a nebo mu změní MM.

Např. díky poslednímu patchy mi WG naprosto zlikvidoval oba super stroje na 3 třídě. O Marderovi nemá cenu ani mluvit, ale že mi dojebou hru i s premium PzS35, který jsem si koupil za peníze.....to už číše přetekla.

Od patche 80% her s 5 třídou, kde nemáte šanci hru sám zvrátit, kdy 80% strojů nepenetrujete.

Dnes jsem si dělal test...4hry....3x proti 5třídě(5ks zbytek 4 a dole dvě 3) a jedna, kde byly 4.

No jo no...dle obecných statů to je jeden z nejúspěšnějších strojů ve WOTu...a to přece WG nebude trpět.

Už toho opravdu mám dost. A dost bolo keců....hrr na PM :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledně toho friendly fire a pokut - jedu třeba s medkem nebo se scoutem a v tý rychlosti občas nejde uplně sledovat, komu všemu můžu vject do rány... samozřejmě se snažím na snipující TDčka ap brát ohled, ale občas se prostě stane blbá situace že do tý rány vjedu. myslím že většina lidí tohle udělá neúmyslně, a myslím že v bitvě by nikdo na nikoho neměl bejt nasranej, kvůli tomu že jeden dostal damage a druhej zase pokutu. taková situace .. se prostě stane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně neudělení medailí.Taky se mi to stává.Včera jsem poškodil 9 tanků a říkal si,že je to tutovka spojenec.Nebyl. Jsem přesvědčen,že nikdo v týmu neměl víc poškození a ani nikdo spojence nedostal.Zkušeností jsem měl taky nejvíc.Už se mi také stalo,že jsem zničil 5 tanků,které se mi ukazovali v sloupečku v bitvě.V souhrným hodnocení jsem měl 4 a v osobním skore zase 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem s s35 taky nehrál 1000 bitev, ale dost na to, abych zjistil, že v 80% sem úplně dole. pod artynama. ten zbytek her je se čtyřkama, což neni taky taková sláva. premiák, a má o dost horší mm než normální. to je fakt výsměch hráčům, co si ho za prachy koupili. (taky je to expert na hity za nula, třeba 6x za sebou neni problém, ze strany bez úhlu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Test na 4 hry? Nechces postnout vysledky spise az po 20ti hrach?

Jinak musim rict ze 59% win rate, je opravdu hodne OP cislo.

 

4 hry dneska. Jinak MM samo, že sleduju od patche...vývoj PzS35 byl takový....v pře třemi patchy bylo MM stejně o ničem jako teď. Když jsem si tento tank koupil tak jsem zvažoval jeho prodej. Mno pak vyšel předminulý patch a stal se zázrak...5 třídy byly max jednou za 5her...většina her byla s 4 a 3 třídou. Ona už 4 je na hraně, ale dá se pěkně zahrát.

Ano mám dobré hry i s 5 třídou, ale vždy mi musí nějaká topka pomoci...jinak nemám šanci něco zvrátit.

No a po patchy 0.8. je pzS35 zase out....

Tož jsem dneska přemýšlel jak blázen...jak nahradit mardera?...... tož jsem prodal leštidlo pancířů T32 a posádku fláknul na T82. Vyzkoušel si oba top kanony a klasika...vyhrál 57mm kanon, ikdyž dmg za hru co dá ta houfnice...klobouk dolů. Ale je není tak univerzální jak 57mm kanon. A v případě hry proti 5 třídám je neučiná...

No a koupí T82 začalo dnešní peklo....jsem rád, že jsem skončil na 15:15....7 lostů v řadě mě dostalo.

Bohužel se aktuálně nedá hrá na ničem....měl jsem kombinaci velice špatných losů, kdy jsem byl pořád dole..ale pořád. Navíc AFK top strojů dnes bylo jako máků...a dál asi nemudím pokračovat....17her, 24 killů a 41% win. S trojkou má průměrný win nad 60%..co dodat?

Nic..už jsem dneska sundal 5 našich a dokut mě nebloknou tak to budu řezat do skonání světa.....jeden blb chce na mé místo s lightem a málem mě schodí ze skály...bum na ránu s houfnicí, další s Top KV1 nereaguje, nepomáhá a je zašitý za tím nejposlednějším šutrem ve hře....4rány a šel....atd atd....

2 roky mě tihle ***** serou....číše přetekla. Teď začnu **** já je....kupodivu ještě nejsem modrý...asi se to na tyhle zmrdy nevztahuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hry dneska. Jinak MM samo, že sleduju od patche...vývoj PzS35 byl takový....v pře třemi patchy bylo MM stejně o ničem jako teď. Když jsem si tento tank koupil tak jsem zvažoval jeho prodej. ..............No a koupí T82 začalo dnešní peklo........... Teď začnu **** já je....kupodivu ještě nejsem modrý...asi se to na tyhle zmrdy nevztahuje...

 

Švejku, chlape, hoď se do klidu , seš nemocnej !

Ehm teraz vážne : uvedom si , že dva roky hrávaš prakticky len večer = teda väčšinou proti ako tak dospelím proti/spoluhráčom. Zrazu zmena pre chorobu hráš príliš veľa hier cez kinder-prime-time , plus si prirátaj: bolesť , zlomeniny , trablecvpráci. Výsledok máš jasný, viditelne frustrovaný si hru nedokážeš užiť, z komára je zrazu somár ...

 

Zmeň prosím herný žáner, dolieč sa , podpíš peknú zmluvičku a hraj iba večer !!! Radosť sa vráti sama.

PS. to je reakcia aj pre péemko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, chlape, hoď se do klidu , seš nemocnej !

Ehm teraz vážne : uvedom si , že dva roky hrávaš prakticky len večer = teda väčšinou proti ako tak dospelím proti/spoluhráčom. Zrazu zmena pre chorobu hráš príliš veľa hier cez kinder-prime-time , plus si prirátaj: bolesť , zlomeniny , trablecvpráci. Výsledok máš jasný, viditelne frustrovaný si hru nedokážeš užiť, z komára je zrazu somár ...

 

Zmeň prosím herný žáner, dolieč sa , podpíš peknú zmluvičku a hraj iba večer !!! Radosť sa vráti sama.

PS. to je reakcia aj pre péemko.

 

No nakumulovalo se to...ale popravdě se mi tak ulevilo, když jsem je sundal.....už mě nebaví pořád za někoho něco hasit či pořád na něco marně upozorňovat....ďnes jsem to dělal tak, že jsem jen slušně upozornil....nic....a pak už jsem jen konal :Smile_teethhappy: Ta úleva...

Nic méně kašlu nato....už ani nebudu nic psát do chatu.....to nemá cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nakumulovalo se to...ale popravdě se mi tak ulevilo, když jsem je sundal.....už mě nebaví pořád za někoho něco hasit či pořád na něco marně upozorňovat....ďnes jsem to dělal tak, že jsem jen slušně upozornil....nic....a pak už jsem jen konal :Smile_teethhappy: Ta úleva...

Nic méně kašlu nato....už ani nebudu nic psát do chatu.....to nemá cenu...

 

 

delam taky, uz me nebavi 100x slusne zadat 100x nadavat a pak videt ze se nic nedeje, uz to peru taky do vlastnich, a pokud mam na to tank a nekdo stoji a nic nedela nebo kempi a cumi tak si ho pekne tlacim a kdyz uz nic tak jako zivej stiti taky dobry, a imho dneska asi po tejdnu 3x hry a 3x vyhra pak sem to vyp a dal nepokousel protoze by to pak bylo 3x vyhra a 30 proher :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tak čtu Švejku,tak nejlépe bys udělal,kdyby si na chvíli vypnul a ****** si se na hraní.Jeď na dovolenou a relaxuj.

 

Chyba byla, že jsem to zapnul dopoledna a hrál i přes oběd...v pátek v době, kdy jsou fotři v práci a je navíc trojnásobek.....zásadní chyba.

te%d večer se hrálo královsky. A kdyby jsme s četou nezkoušeli dát trojnásobek na 10 arty párty třídě, tak se snad neprohrálo...

6her s SU85 s 4 snipeři...jedna hra byla výstavní :

 

Vítězství!

Bitva: Velký park 19. října 2012 18:57:22

Vozidlo: SU-85

Získáno zkušeností: 1 423

Získáno kreditů: 32 712

Úspěchy v bitvě: Radley-Waltersova medaile, Válečník, Odstřelovač

 

Musím se držet večerních časů, páč pak je to na Chocholuška.....dlouho jsem takový zmar nezažil..a nejen já...i další co jsem se bavil na TSku...

Večer to napravil...uf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jak na houpačce,ale celkem to šlo.pořídil sem Tigra ke kámošovu IS do čety a dobře sme zařádili.Ze StuGem paráda jako vždy až na ty KV1S.Dáte mu pět plnotučnejch než se vzpamatuje a pak vás sfoukne jednou ranou.

E50M sem taky provětral,ale to je o nervy.Když dostanete blbou artynu,tak nezmůžete nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dnes ze srandy vyhodil dossier a došel k naprosto zajímavému zjištění..dva měsíce jsem skrbil free expy,přešel přez sumou a řekl si,že chci mít poprvé po 10 000 bitvách stroj hned ve full vybavení a s doboru posádkou(90% z fr TD III class)..no a čumím co udělá kombinace bezva gunu a mašiny ,která je okamžitě s nej vybavením od první bitvy po 40 bitvách..jsem rád že s tímto mazlíkem počítám i do budoucna,snad EFR poroste :) 6d8a16d627716f4e1acc7b1ebcb1089e.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes něco hrůzostrašného.Těšil jsem se jak malé děcko,že konečně ochutnám novou větev ruských stíhačů tanků.Jak to dopadlo?8 bitev se SU-100M1 a všechno prohry.Takový skok jsem teda ještě nezažil.Se SU-100 137 bitev a win 59% a pak takový maras s novým tierem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes něco hrůzostrašného.Těšil jsem se jak malé děcko,že konečně ochutnám novou větev ruských stíhačů tanků.Jak to dopadlo?8 bitev se SU-100M1 a všechno prohry.Takový skok jsem teda ještě nezažil.Se SU-100 137 bitev a win 59% a pak takový maras s novým tierem.

 

Ešte som si privstal, nech sa v sobotu ráno vyhnem deckám.

7 hier s typom, 5 porážok, wtf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...