Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jo tak dneska to šla až moc dobře, Tigr P je konečně v elitě

 

Vítězství

Ensk 7. října 2012 20:52:28

PzKpfw VI Tiger (P) Získáno zkušeností: 2 046 Získáno kreditů50 557

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Odstřelovač, Mistr dělostřelec

 

Premko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je na léčení. A to myslím smrtelně vážně...musí mít buď 200 nebo 45kg, sotva se dojde najíst a napít....

Ale co práce? Musí to být tedy sudent....ale hlavně magor. Hodit do lomu a vytáhnout až za rok. Proč ten člověk vůbec žije? :) .

 

EDIT: tak jsem se na něj kouknul....no blázen..on to opravdu odjezdil. Ale je to uber ultra magor, páč ani jednou z 58 000 her nehrál za TD! Nemám ho rád :D

 

Tvl ten člověk trpí poruchou osobnosti,já po 10 000 mám často nervy v kýblu,no dát 60 000..ten člověk nemá nervy nebo soudnost:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eviljou je lama,pokud chcete vidět něco pořádného,tak mrkněte sem armatomenos....

Proti tomu hráči s nickem Armatomenos jsem hrál.Měl E-50 a to byl neskutečný maras.Ten byl snad všude a svítil nás jak o duši.Sice ke konci padl,ale odvedl obrovskou práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend slabota. Z mojich plánov - ušetriť si nervy a hrať iba s KV-1S, sa splnilo len to druhé.

Ani s KV-1S, s tankom, ktorý je extrémne odolný na blbosť spoluhráčov, to nešlo. Bitku za bitkou som končil prvý v rámci získaných expov, kiloval od 1 - 5 za bitku, rozdával do 2k dmg, zopár krát cez 3k, nič platné.

Môj plán dosiahnuť 60% sa rozpadol ako domček s karát. Z 59% som padol na 56.

 

Nahrabal som inak dosť expov na lepšiu vežu na E-50. Je zaujímavé, že momentálne sa mi s vyššími tiermi darí viac.

E-75, ktorú som po doexpení mal na 45%, je o 40 bitiek neskôr na 49%

E-50, síce iba s pár bitkami, ale predsa - drží si 50%.

 

Tento týždeň bude menej tankovania, berie sa dovča a ide sa žúrovať :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prakticky jezdím jen dvounásobky a víceméně s tankama, co mi na něco expěj nebo lezou na 100% posádku. Mám málo času a šance na delší hraní je jen, když dávaj ordinaci. Přes víkend jsem lítal Luchse, kde jsem piloval taktiku a když nezalamím, tak je to vrah začátečníků a malejch dětí. Většinou pod 3-4 killy nejdu a jak jsem si říkal, že vydělám a střelím toho míŇ, jak s PZ4, tak jsem myslel špatně. Výdělky kolem 10-15000 čistýho. S VK3001P jsem přes víkend neprohrál a docela jsem s ním řádil a v pátek jsem si koupil B1čku a s tou jsem taky ještě neprohrál. EFR jsem přelezl 1200 a lidi mi automaticky přestali nadávat do začátečníků a noobů a mám teď při rozjezdu docela dost ocásků, hlavně na nižších tierech. S Luchsem se mi díky tomu daří rozhodovat bitvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Il be back :D .

Hodinu po sundání ortézy jsem si dal 15 her v četě se Zedefem a pak s Prtkinem...sice jen s 2 prsty, ale s TD se to dá.

Mno a 12:3....super hry. Zvláště hrát s Mle 48 je parádní. Ti Francouzi obecně mi nesou štěstí...nemají tolik killů jako kolegové z jiných států, ale jsou všude, klovou všude...a pak snima mám super win%.

No po roce a půl jsem si koupil JT. Malinko jsem se bál, páč z toho lenocha mám rád jen ten jeho super kanon.

Ale překvapil..první hra 2ks druhá 5...jenže vše lost. Tady je jeho nevýhoda...puká druhá strana? hmm...tak jsem v hajzlu, páč prostě nemám šanci se vrátit.

Nic méně si 10 němce v klidu vyexpím. Třetí hra byl win...samo, že jsem byl bez killu a k tomu jsem dal T28 3x zasebou bez dmg....

V četě se sním hrát dá, ale nikdy sním nebudu mít takové výsledky jako s Objectem. Na to je moc pomalý...nic nestíhá. Nic méně průměrných nad 2200dmg a 2kily za hru to sním půjde v pohodě. To dělo je pořád pašák...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Il be back :D .

Hodinu po sundání ortézy jsem si dal 15 her v četě se Zedefem a pak s Prtkinem...sice jen s 2 prsty, ale s TD se to dá.

Mno a 12:3....super hry. Zvláště hrát s Mle 48 je parádní. Ti Francouzi obecně mi nesou štěstí...nemají tolik killů jako kolegové z jiných států, ale jsou všude, klovou všude...a pak snima mám super win%.

No po roce a půl jsem si koupil JT. Malinko jsem se bál, páč z toho lenocha mám rád jen ten jeho super kanon.

Ale překvapil..první hra 2ks druhá 5...jenže vše lost. Tady je jeho nevýhoda...puká druhá strana? hmm...tak jsem v hajzlu, páč prostě nemám šanci se vrátit.

Nic méně si 10 němce v klidu vyexpím. Třetí hra byl win...samo, že jsem byl bez killu a k tomu jsem dal T28 3x zasebou bez dmg....

V četě se sním hrát dá, ale nikdy sním nebudu mít takové výsledky jako s Objectem. Na to je moc pomalý...nic nestíhá. Nic méně průměrných nad 2200dmg a 2kily za hru to sním půjde v pohodě. To dělo je pořád pašák...

Švejku ty jsi nezmar :DDD tak ať se daří...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je debilita neuveritelna cek pride z prace chce si zahrat a zase samy prohry

Na to existuje jen jeden recept....hned přejít na nižší třídu...a pak to zas zkusit. Jak se čéék snaží o dvojnásobek pořád dokola, tak to je konec...

Xardak: sice můžu hrát jen s TD, ale je to pohoda... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...