Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

V pondělí mi sundají ortézu z jedné ruky( loket je zlomeny, ten bude trvat déle, ale je na pravé ruce a tou jedu jen myš to dám :D ) a hned ty prsty začnu rozcvičovat na WOtku :D . Jen doufám, že byli jen vykloubený, páč to nevěděli na 100%.

Nejvíc mě štvě zadní zub....z tý pecky se tlakem rozlomil....to bude peněz...těch goldů v prr :D .

Ale přes to všechno je největší pohromou minulého týdne "nerf" PzIV...ale k ní se vyjádřím přímo v jejím topicu.

Tož řádně válčete chlapi, já se alespoň pořádně natěším.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera striedavo oblačno.

Prvé tri násobky na KV-1S, Typ59 a Leopard, sa zadarili na prvý šup. E-50 a E-75, obe zhodne násobok na druhý pokus. No a tým pozitívna časť večerného hrania skončila.

Jazdil som dalej s E-75 a ako som WG posledné dni chválil, že sa im podarilo zredukovať počet artyn na vysokých tieroch, tak za včera beriem svoju pochvalu späť. Po 4 arty na každej strane bol včera štandard. Najhoršie, v tomto smere dopadla bitka, kde bolo spolu 12 artylerií. Moc sa potom hrať nedalo, hoci v jednej vydarenej bitke som dal 5 kilov, čo je stále, po takmer 200 hrách, môj max s E-75. Posledné 4 hry boli ale víťazné a tak som v podstate skončil tam, kde som pár hodín predtým začal.

Tragéd včerajšieho dňa bol u mňa jednoznačne KV-13. 5 krát som skúsil dať násobok, 5 krát som prehral.

Zatiaľ som s tohoto tanku zúfalý. Jediné, čo ho chráni pred predajom je to, že mi na lepšiu vežu chýba iba 500 expov. Hneď potom narazím druhý najlepší kanón, ktorý mám už vyskúmaný a potom sa uvidí.

Ono sa skutočne s tier V kanonom na tieri VII hrať nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, vidím, že ve WoT není vůbec moc blbců ale že jich tam je uplně stejně, jako kdekoliv jinde. Přepadnout ožralého chlápka, který jde z diskotéky za účelem obohacení se, to nemůže vymyslet nikdo, kdo ukončil základní školní vzdělání protože i uplný idiot by měl předpokládat, že když jde někdo na zábavu, tak že sebou nemá víc, jak pár stovek a i tyto stovečky za ten večer utratil. Obzvláště, když se sotva drží na nohou, tak musel asi za ten chlast něco zaplatit. To, že tě pak dobil jako koně bych připočítal jeho vzteku, když zjistil, jak je blbý a že přepadává lidi, kteří nic nemají..... :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to přišlo poprvé po 10 000 bitvách,vždy jsem měl štěští že mě spoluhráči podrželi..ale když si se mnou hráli na III tieru dvě naše artyny,vytláčeli mne z křoví a shodily z útesu,šel jsem jim prostě nakopat *****...no asi budu muset stáhnout nějaký super filmík :angry:

26f55e287fc442a9adacf36b0e1fa21d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera víceméně nudná vítězví, nebo prohry až na jednu. Já s T49 jako úplně dole proti hafo sedmičkám na Arktidě. Jel jsem scoutit doprava na trasu s kopečkem a bez nějakýho enemy kontaktu jsem to profrčel v plný rychlosti až na jejich bázi. Tam jsem si čapnul a čekal co se bude dít a nedělo se nic. Enemy zvolilo klasickou "polskou variantu" všichni na jednu stranu a zakopat se. Zamnou pak ještě přifičelo VK3001H takže nakonec z toho útočník nebyl. Byla to výhra 15:15, protože na druhý straně mapy se nic nedělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera som spravil vec, ktorej sa vo WoT snažím vyhýbať - predal som nevyexpený tank. Jednoducho som na tú KV-13 už nemal nervy. Nejde ani o to, že by to bol nejak extra zlý tank, ale štvalo ma, že som s ním zažíval taký istý pocit ako pri VK30002DB - nechopnosť výraznejšie ovplyniť bitku. A to VK bolo mimochodom o pár levelov lepšie.

V neposlednom rade mi súbežné expenie E-50, jgpzIV a Leoparda, úplne stačí.

 

Inak včera taký normál.

E-75 mi aj po 199 bitkách zubami nechtami drží 48% win rate.

Typ 59 konečne poskočil na 51%

KV-1S je 1 víťaznú bitku od 59%

No pri E-50 mi chýba tiež jeden win na 50%.

 

Víkend, vzhľadom k množstvu mamlasov, ktorí budú nepochybne online, plánujem skôr v odlahčenom duchu - budem sa baviť s typom a KV-1S. V sobotu večer slávi kamoš narodky, tak hádam do nedele neoslepnem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mě hra téměř rozesmála....Díky abscenci scoutů jsem spíš ze srandy jednoho zakoupil. K potrhání....během několika her téměř zmizely arty, za to scouti byli např. po třech na každé straně :lol: . A teď už vůbec nepochybuju o tom, že jsem ve hře manipulovanej. Jsem moc zvědavej, jestli to vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm tupost hráčů wot opravdu nemá mezí. 80% her při encountru na Malinovce mi sjede třičtvrtě týmu dolu do klasický základny. v polovině z těhlech případů ty dementi ještě zkoušej kapovat (na tom prázdným prostranství). ještě jsem tam nepotkal jedinýho hráče, kterej by věděl kam se postavit aby spotoval nepřítele.

nebo encounter na himmlu: zase třičtvrtě týmu sjede dolů a ve chvíli kdy viděj, že nepřítel má většinu tanků u hradu tak co udělaj? pokračujou ve svým kempení někde v rohu mapy... je tohle normální? to to fakt hrajou jenom imbecilové s vyplým mozkem?

člověk nemusí bejt génius aby věděl jak se zachovat při těhlech základních situacích, ba naopak stačí obyčejnej selskej rozum.

jo a největší elita tupounů se najde na desátých tierech.

je mi z toho na blití :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm tupost hráčů wot opravdu nemá mezí...

Pokládám se teď už za halfblbce :)ale rozhodně nejsem srab. Dneska při útoku tuším Redshire když padli ti přemnožení scouti a ostatní, nakonec zůstaly proti sobě na naší straně od začátku zašitá IS8? nebo 6 s plným počtem HP, už nevím, a spg SU a na druhé straně dvě spg. Nic nenapsal, prostě se na to vysr... Těch nadávek a výhružek smrtí. Top tank, kterej to všem zkazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm tupost hráčů wot opravdu nemá mezí. 80% her při encountru na Malinovce mi sjede třičtvrtě týmu dolu do klasický základny. v polovině z těhlech případů ty dementi ještě zkoušej kapovat (na tom prázdným prostranství). ještě jsem tam nepotkal jedinýho hráče, kterej by věděl kam se postavit aby spotoval nepřítele.

nebo encounter na himmlu: zase třičtvrtě týmu sjede dolů a ve chvíli kdy viděj, že nepřítel má většinu tanků u hradu tak co udělaj? pokračujou ve svým kempení někde v rohu mapy... je tohle normální? to to fakt hrajou jenom imbecilové s vyplým mozkem?

člověk nemusí bejt génius aby věděl jak se zachovat při těhlech základních situacích, ba naopak stačí obyčejnej selskej rozum.

jo a největší elita tupounů se najde na desátých tierech.

je mi z toho na blití :/

 

To chce klid a Tier 2. :facepalm_wowp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco málo ze života lamky (nooba).

 

Fjordy, základna u města, PZ III/IV v top třídě stejně jako polovina týmu. Zůstal jsem sám na výběžku u pobřeží a díky vzdálené podpoře přežil útok nepřátel s 83% Hp. Ostatní členové týmu se celkem lehce již probíjí k základně přes planiny a podle početní převahy to vypadá už jednoznačně. Jediné co ohrožuje již jasný win je jeden čí více strojů co se dostali na naší základnu a capují. Jako stroj ještě s celkem dost HP a s dostatečnou rychlostí jsem se rozhodl zrušit zabírání na valím to na základu. Dokodrcám se k základně a přes svah vidím enemáka, dokonce stejný typ jako můj stroj za bednama v kruhu jak očekává útok z jiného směru a k mému tanku je krásně bokem a má nekrytou celou zadní část tanku od věže. To bude sranda. Jeden výstřel a pak se stáhnout a win je doma. Na cca těch 70 m zamířím, doměřím a bác. Koupilo to haraburdí. Terč si toho všiml a otáčí se čelem a opětuje palbu s tím, že má ještě 1/3 levé části krytou. Další výstřel s doměřením na spodní pancíř poblíž pásů na pravé straně. Plesk sundalo to zase část haraburdí před druhou stranou nepřítel a již není vůbec krytý. Třetí výstřel už šel do tanku, ale bohužel nad do horního pancíře a odrazil se. To už se mi enemák trefil do munice. Také už někdo psal, že jsem nooob. Cap byl již min na 85%. Ten nepřítel byl v ten okamžik poslední žijící a naši začali asi v pěti také zabírat. Čtvrtá rána šla konečně přibližně tam kam měla a resla capování. Skoro okamžitě po tom jsem jí koupil zpětně a odebral se do věčných lovišť. Jó, kdybych věděl, že je tam ten enemák sám a pro 86% posádku bude střelba s domířením na 70 m takový problém, tak jsem to řešil srážkou.

 

No tahle hra umí člověka zaskočit. Od primitivního jednou si vystřel do enemáka a je s obrovským přehledem win k situaci delší přestřelky téměř končící prohranou bitvou. No pokud se takových ostrostřelců jako jsem já sejde v týmu víc, tak se té technicky moc nezničí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klid? ani největší flegmatik nemůže zůstat v klidu, pokud mu dojde, že tohle má bejt týmová hra...

 

Šak někdy je, ne? Celej tým se rozjede hezky pospolu jednou stranou a že tam zůstaneš stát sám jak tydýt? Máš jet také. Týmově. :Smile_veryhappy: :Smile_veryhappy: :Smile_veryhappy: :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...