Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Druhý deň po sebe katastrofa.

Za posledné dva dni mám o 14 porážok viac ako víťazstiev, čo je, vzhľadom k tomu, že som zahral možno 20-22 hier, dosť šialené číslo.

 

Zase sa nedarilo s Panterom2, nezabral ani typ sa kupodivu aj s "držákom" KV-1S, som mal len priemerné výsledky. Jediný svetlý moment bol double na prvý pokus s E-75, ale to som zahral ráno pred prácou, kedy deti išli do školy.

Skutočne, tá kvalita na publicu je okolo 18:00-21:00 veľmi zlá a prípadný win je skôr o štastí(ktoré posledne dni nemám) ako o schopnostiach. Okolo 22:00 sa to pomaly začína zlepšovať.

 

Inak, celkový win rate sa po týždni zase vrátil na 51% :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera s JagtTigerem katastrofa. jezdili jsme s kamosem cetu. Oba JgTigery, on s dlouhou a já s krátkou 128. Co se tyce hrani, to celkem slo, zhruba 50% win, ale s tim kratkym delem se to fakt neda. Nic neprostreli, tzato mne si da celne kazdej a to se natacim a uhluju jak se da.

 

No ale nejvetsi vyjebanina byly zase hyeny, ja ty stroje nenavidim! V kazdy druhy hre 5-6 artyn na kazdy strane. A samy vobludy typu GwTiger, Object bla bla, GW typ E atd. Takze spot, 1-2 traverzy a s kamosem jsme byly jen hromady zeleza. Az sem se na to ******, pac sem na to nemel psychicky a nerad bych kupoval novou klavesnici, nebo mys.

Dal jsem si pekne Alan Wake na uklidneni a uz jsem to nezapinal. Jsem absolutne demotivovanej, protoze hrat s tema smejdama artynarskejma (cviceny opicky co klikaji na jedno tlacitko) v takovym mnozstvi se jednoduse neda. Navic mne drasa ta bezmoc, ze WG s tim nic neudela. Takze je to jen o tom bud hrat a byejt u toho totalne nasranej, nebo to proste nehrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek pohoda...tedy hned po prohraném CW a rotách...včera jsem neměli tu správnou konstalaci hvězd. Ale pak jsem si v četě dali s 7 třídou 9 winů v řadě a nálada byla zase ok.

Poprvé jsem v CW potkal známě tváře...Nemesis, Chrobolaik a další..no rozmr....nás pěkně. Bohužel se zvolila špatná taktika a navíc klucí ve správný okamžik na utok znejitili a zastavili.... a to byl konec.

Ale jinak pěkný....ale na tuhle mapu je lepší heavy...jak na mě vlítli v pěti tak jsem to dlouho neudržel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vám nevím, pomalu mi začal jít počet vyhraných bitev oproti prohraným nahoru, byť zatím pouze v počtech, nikoliv procentuelně, ovšem asi jsem byl WG vylosován, abych se zase propadal... Za poslední dva týdny 172 bitev, 88 proher, 83 výher.

Jakmile hraju cokoliv od Tieru VI výše, je pravidlem, že top tank má EFR 540 - 800, přitom nahráno několik tisíc bitev, speciálně mě to zaráží u E-100, IS-4 apod.

Nejspíš to skončí tak, že budu jezdit jen s premium tanky, kde ty prohry tak nebolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primergy: Nebo hrát nižší tiery... Tak kolem 6. tieru mi přijde, že je to na artyny docela v pohodě, rozhodně ne takový šikanozní počty, co jsou v hi-ier bitkách... arty tam sice jsou, ale ta jejich "podpora" je v docela rozumným rozsahu... kdyby byly i v hi-tier artyny v podobným počtu (tak 3 na tým), tak s tím IMHO většina hráčů nemá problém... Já poslední dobou hraju s JT víceméně jen doubly a jinak mám asi nejoblíbenější poslední dobou KV-1 (protože je to prachostroj) a KV-1S - protože mi to s nim zatím ještě moc nejde, ale chci se to s nim naučit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abstinenci ani ne, můžu hrát na druhém účtu ale spíš je mi líto těch tanků na tom účtu a hraní v klanu. Uvidíme co bude. Zatím v tom vymáhání plateb mají docela hokej, tak radši počkám. Možná by nebylo od věci počkat, až bude nějaká zase sleva na goldy a zaplatit to až pak... :Smile_blinky:

No otázka je, jak dlouho tam ten zablokovanej účet budou sušit. To bych si pro jistotu zjistil. Abys tam za měsíc neposlal goldy a oni ti napsali, že za goldy děkujou, ale tvůj účet byl již zrušen. Za nákup godlů ti nemůžou vrátit peníze, protože to je ve smlouvě 156/15 odstavec 3584/5 písmene C a navíc ty goldy nebyly tvoje, ale oni ti je jen půjčili. Ale znovu děkují :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek pohoda...tedy hned po prohraném CW a rotách...včera jsem neměli tu správnou konstalaci hvězd. Ale pak jsem si v četě dali s 7 třídou 9 winů v řadě a nálada byla zase ok.

Poprvé jsem v CW potkal známě tváře...Nemesis, Chrobolaik a další..no rozmr....nás pěkně. Bohužel se zvolila špatná taktika a navíc klucí ve správný okamžik na utok znejitili a zastavili.... a to byl konec.

Ale jinak pěkný....ale na tuhle mapu je lepší heavy...jak na mě vlítli v pěti tak jsem to dlouho neudržel....

Jj Svejku, uz jsem o tom psal ve vlakne Potkali se u.... , byla to pekna mela :Smile_teethhappy: . Kazdopadne hadej kdo vymyslel to, ze vas tam prijedem rozdrbat? :Smile_glasses:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primergy: Nebo hrát nižší tiery... Tak kolem 6. tieru mi přijde, že je to na artyny docela v pohodě, rozhodně ne takový šikanozní počty, co jsou v hi-ier bitkách... arty tam sice jsou, ale ta jejich "podpora" je v docela rozumným rozsahu... kdyby byly i v hi-tier artyny v podobným počtu (tak 3 na tým), tak s tím IMHO většina hráčů nemá problém... Já poslední dobou hraju s JT víceméně jen doubly a jinak mám asi nejoblíbenější poslední dobou KV-1 (protože je to prachostroj) a KV-1S - protože mi to s nim zatím ještě moc nejde, ale chci se to s nim naučit...

Potvrzuji, že se počet artyn v nizkých třídách snížil...před 14 dny to byl masakr, ale teď je to pohoda. Hrajou se teď nízké třídy pěkně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj Svejku, uz jsem o tom psal ve vlakne Potkali se u.... , byla to pekna mela :Smile_teethhappy: . Kazdopadne hadej kdo vymyslel to, ze vas tam prijedem rozdrbat? :Smile_glasses:

U nás je vidět, že ještě nejsme sehraný. Páč klucíí na té mojí straně prováhali dobrý okamžik attacku. Na levé straně jste v daný okamžik měli jen E100 a tuším jednu heavy....kdyby se kluci nezastavil a vjeli pod ten kopeček...měli by jste hoňky, páč aby jste se na ně dostali, tak by jste museli vyjíždět na horizont nad ně...a já bych je kryl ze zadu.

Tohle funguje. Bohužel jich tam jelo málo a hlavně zbytečně zazmatkovali. Pak jsem už naprosto věděl co příjde...že se přesunete a vlítnete s přesilou na nás, což se později stalo. Nic méně jsme si to vyříkali a příště to bude lepší. Navíc jsme neměli moc vhodně stroje na tento typ mapy. Ani můj Object 268 toho moc na 50m face to face proti heavy moc nenadělá. Na to je moc papírový. Jo takový El Haluf...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se k tomu trochu připojim, tam sem blbě odhadnul situaci protože jste furt neměli spotlý nějaký tanky a já nechctěl riskovat se vystavit artynám, ale match to byl dobrej :)

Byl dobrej, jen ta techologická převaha byla velká...navíc jsem měli artynu, která nemohla moc pomoci a to bylo zas o jednoho méně.

Na to, že to hrajem stylem" kdo příjde a má nějakou destíku hraje" tak pohoda. Lacino to nedostali. Třeba i v případě, kdyby se to udělalo dle mého, tak by jsem dostali...čéék nikdy neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se k tomu trochu připojim, tam sem blbě odhadnul situaci protože jste furt neměli spotlý nějaký tanky a já nechctěl riskovat se vystavit artynám, ale match to byl dobrej

Tak match to byl dobrý, dost sme jim naložili. A to sme měli i 8, 9 a 7 arty. Hodně tanku bylo na konci na ránu. A jak podjíždělí pod mostem tak sem měl 100 chutí na ně skočit ze zhora, ale nešlo to. Kdyby byla fyzika hned tam na Vás hupnu. A to by byl pak šrumec. :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: .........BUM BUM ......... Kráter a 5 kousků na jeden pád. :Smile_teethhappy:

p.s. Byla to dobrá hra a ikdyž sme zaslouženě prohrali tak sem si tu hru užil a bavila mě. Sláva vitězům, čest banánu. :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás je vidět, že ještě nejsme sehraný. Páč klucíí na té mojí straně prováhali dobrý okamžik attacku. Na levé straně jste v daný okamžik měli jen E100 a tuším jednu heavy....kdyby se kluci nezastavil a vjeli pod ten kopeček...měli by jste hoňky, páč aby jste se na ně dostali, tak by jste museli vyjíždět na horizont nad ně...a já bych je kryl ze zadu.

Tohle funguje. Bohužel jich tam jelo málo a hlavně zbytečně zazmatkovali. Pak jsem už naprosto věděl co příjde...že se přesunete a vlítnete s přesilou na nás, což se později stalo. Nic méně jsme si to vyříkali a příště to bude lepší. Navíc jsme neměli moc vhodně stroje na tento typ mapy. Ani můj Object 268 toho moc na 50m face to face proti heavy moc nenadělá. Na to je moc papírový. Jo takový El Haluf...

Pockej a co by jsi s tema tankama pod tim kopcem delal? Ty bychom mohli za:

a) bud ignorovat a presunout silu na druhou stranu do stredu mapy, jakmile byste tam zacali vyjizdet, stahli by se nasi do baze za kopec

b) vlitnout na ne stejne jako jsme to udelali, to ze by jsi byl v zadu a kryl je, je sice hezke, ale kdyz na 4 tanky vlitne 7 nebo 8, tak jsou bez sance

Jinak co jsme tam meli na obranu byla pokud vim IS-4 a E-100 jeste s nejakyma IS-7, pak 3-4 TDcka na tom kopci.

 

Meli jste dost slabsi techniku + artinu, tj tam jste nemeli moc sanci, navic jakmile jste se rozdelili, tak pro nas to byl jasny krok, vas na nejake strane splachnout presilou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horko těžko jsem odehrál násobky.

Dnes neměla hra (SW) skoro žádnou chybu, protože vše zastínila hráčská kvalita. Od té doby co jsem se rozhodl hrát opět víc na win trpím jako pes. Dál se raději nebudu k dnešku víc rozepisovat. Pozitivní zajímavá věc se dnes žádná nestala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak hoši, já se vám musím pochlubit, co se mi včera "povedlo"... s KV-1S jsem objížděl skálu, za kterou na mě čekala AC Mle. 46... Tak si říkám - no jsem jeden z posledních, tak co, kempit tu za rohem nemá cenu, tak to zkusím... tak jsem párkrát vystrčil čumák, až jsem ho vycukal a on mě missnul, tak vyjedu a říkám si "oukej, bloknu ho z boku a pak ho nějak upižlám"... Tak na něj vyjedu, ještě krásně "naznačím klličku doprava", on se tam začne stáčet (čili točí na levou z jeho pohledu), přičemž já náhle změním směr a jsem mu na jeho pravým boku... vyřadím kvalt a říkám si prima, teď krásně zastavím... ale "čo sa ***** nestalo!"... bylo to s kopečka a já byl trochu rozjetej a já toho TD normálně PŘEJEL, místo abych mu skončil bok po boku, skončil jsem o délku tanku za jeho zádama, s věží ještě navíc čučící ve směru jízdy, takže jsem ho ani nestihl napálit z boku, když dokončoval obrátku na mě...

 

No jednoduše to shrnu - první jsem chtytl do pásů, takže jsem mu "krásně" ukazoval zadek, jeho přední pancíř mi dingnul můj výstřel a po další ráně už jsem ležel...

 

Kdyby někdo chtěl instruktážní video "blokování TD - jak TO NEDĚLAT", tak stačí říct, vytáhnu ten kousek FRAPSem z replaye a hodím někam na net... Se stydím ještě teď za tu lamárnu co jsem převedl :Smile-hiding::Smile-izmena::Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší den s Dadynem a pak s hanoujou.

 

Primárně šestky na pomoc Dadynovi s expením Orála, nejvíce KV-1S, výborné losy dokud jsme jezdili šestky. Jakmile jsme šáhli na sedmičky nebo výše, už to šlo trochu do Kopru krom asi dvou bitev kdy jsme ( zatím jen s Dadynem ) rozsévali smrt při obraně. Celový zážitek ze včerejška suprový, dařilo se a i v případě proher to nebylo tak strašné.

 

Krom jedné bitky se SuperPershingem, kdy mě dala na Artyna ze 60% na smrt a poprvé jsem s SPčkem málem prodělal :))))

 

Jinak největší zážitek na opatství, kde jsem šel s KV-1S bránit cestu na osmičkové lajně, hanouja tam spotnul asi 7-8 tanků a bohužel neodolal jejich pozornosti. Poté enemáci sundali našeho Wolverina a zůstal jsem tam já. Schoval se za Wolverina a neustále cukal s tankem a enemáci se mě báli, nevyjeli ( jejich hlavní chyba ) a nechali se vycukávat ke střelbě bez zaměření. Dopadlo to následovně :

 

Vítězství! Bitva: Opatství 20. září 2012 22:35:03 Vozidlo: KV-1S Získáno zkušeností: 2 379 Získáno kreditů: 55 309 Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Válečník, Mistr dělostřelec

 

Na konci s doražením posledního tanku tam zůstalo luxusní vrakoviště :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...