Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

. Někteří prostě nechápou když je mod útok, že se má jako jet dopředu a nee kempit na bázi, nebo že je dobré rozdělit síly cca na půlku a vyrazit na obě strany a ne, aby všichni jeli prostředkem na kopeček v Rybářském přístavu a tam se nechat během pár minut vystřílet jak holubi. Ale hold někdy ty hry 2:15 a 5:15 k tomu patří no :Smile_sceptic:

 

Ty jo z Rybářskýho přístavu už taky udělali mapu na mod útok nebo co???? :Smile-angry: :Smile-angry: :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím.

Jsou dvě možnosti.

Buď jsem už něčím naštval dost lidí nebo přichází nová móda. Naštěstí se mi to stává zatím jen ve druhé třídě, kdy mi někdo z týmu na konci bitvy bez zjevného důvodu zruší TD. Naposledy to byla arty, když byl někde v Ensku schovaný poslední nepřítel, tak se učila střílet na jedoucí cíl, mé TD. Na 5 pokus se jí přes celou mapu podařilo stroj zasáhnout a zničit. Následně napsala dvakrát „sorry“. Tak já to v T2 vezmu v klidu, ale jestli máte takové komiky i v T10, tak to upřímnou soustrast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si říkám...už mě hra moc nebaví...no dám jí šanci...vezmu si jen mé uklidňovací mazlíky...(Marder a Pz S35). A jsem rád za win 6/6....

to co jsem zažil...

Ale měl jsem bohužel i brutální smůlu. 2x jsem potkal v týmu jako jednoho ze dvou Top tanků tohohle trotla "slightner". 4500 bitev a 1110 killů.

hrál s BDR...sním má 27% a z 22 her 4killy.

Víte co vždy udělal? 5 minut čekal na base a pak se rozjel do vzdáleného rohu mapy. Jednou ho sundalo naše KV co to už nemohlo vydžet a podruhé enemácká artyna co mu stála asi na fleku...

Neudělal nic. Takže dva losty...

Jak tu psal Wochomůrka o tom dítěti...tak snad to byl on. A beru zpět co jsem napsal....tihle ***** nemají ve WOT co dělat. Za to jak nám dojebal hry by měl dostat BAN na Ip adresu. A jeho fotr taky, za to, že ho na to pustí.

Jdu hrát Panzer generála...tuhle noobáckou hru už nemůžu vystát.

Starý WOT je v hajzlu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se Vám divím, že potřebujete vidět ty červené...a kolik má bitev a w %, propočet bitvy, nebo hit zon módy ( do začátku ty jo, jak se člověk naučí kam to prát tak smazat :-) .....zbytečné rušivé elementy rozptylujcí Vás v super skvělé hře plné báječných spoluhráčů s vyspělým taktickým myšlením a kreaitivitou švejku, kreativitou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já WoT taky teď "pár" dní nezapnu. důvodů je několik. první je ten, že jsem koupil tank AMX 50 100, od kterýho jsem si sliboval hodně. tank sám o sobě není zlej, průměrně s ním rozdám něco kolem 2000 dmg za bitvu, což myslím že je na 8 tier slušný, dostatek killů, tohle je v pohodě. ale abych s tímhle tankem nastřílel všechno co mi příjde pod dělo a po několika desítkách bitev měl win ratio kolem 40%? to ne. došla mi trpělivost. ty týmy stojí za lejno. to samý M48, když jsem ho hrál po updatu, dařilo se mi s tím, měl jsem 60% wr, ale poslední dva dny jsem si dal několik bitev a spadlo to na 58, přestože jsem se snažil jak to šlo. tragická série. ale to bych ještě pochopil, je to public, hráči na který se nedá spolehnout. pak si člověk chce zahrát CW, ve kterejch má jistotu sehranýho týmu. a co se nestane? nejde nám nastoupit k obraně území kvůli nějaký chybě s čipama (nebyla to naše chyba, ale serveru). druhej den, když to ztracený území jdem dobýt zpátky, tak v bitvě s vlastníkem mi spadne net. samozřejmě prohra.

 

summa summarum mě tahle hra v posledních dnech zklamala na všech frontách. vrátím se až vyjde fyzika a pak uvidím. nebo spíš až vyjdou Briti

 

jinak místo toho hraju občasně Skyrim, s novýma DLC a je to špica. dal jsem se k Temnýmu bratrstvu (imho nejzajímavější frakce ze hry), má to novou grafiku díky HD texturám a též je tam možnost bojovat ze hřbetu koně, což jsem ani netušil :) plus teď ještě vyšel nějakej upírskej datadisk, ke kterýmu jsem se ani nestihl ještě dostat. skvělá hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já WoT taky teď "pár" dní nezapnu. důvodů je několik. první je ten, že jsem koupil tank AMX 50 100, od kterýho jsem si sliboval hodně. tank sám o sobě není zlej, průměrně s ním rozdám něco kolem 2000 dmg za bitvu, což myslím že je na 8 tier slušný, dostatek killů, tohle je v pohodě. ale abych s tímhle tankem nastřílel všechno co mi příjde pod dělo a po několika desítkách bitev měl win ratio kolem 40%? to ne. došla mi trpělivost. ty týmy stojí za lejno. to samý M48, když jsem ho hrál po updatu, dařilo se mi s tím, měl jsem 60% wr, ale poslední dva dny jsem si dal několik bitev a spadlo to na 58, přestože jsem se snažil jak to šlo. tragická série. ale to bych ještě pochopil, je to public, hráči na který se nedá spolehnout. pak si člověk chce zahrát CW, ve kterejch má člověk jistotu sehranýho týmu. a co se nestane? nejde nám nastoupit k obraně území kvůli nějaký chybě s čipama (nebyla to naše chyba, ale serveru). druhej den, když to ztracený území jdem dobýt zpátky, tak v bitvě s vlastníkem mi spadne net. samozřejmě prohra.

 

summa summarum mě tahle hra v posledních dnech zklamala na všech frontách. vrátím se až vyjde fyzika a pak uvidím. nebo spíš až vyjdou Briti

 

jinak místo toho hraju občasně Skyrim, s novýma DLC a je to špica. dal jsem se k Temnýmu bratrstvu (imho nejzajímavější frakce ze hry), má to novou grafiku díky HD texturám a též je tam možnost bojovat ze hřbetu koně, což jsem ani netušil :) plus teď ještě vyšel nějakej upírskej datadisk, ke kterýmu jsem se ani nestihl ještě dostat. skvělá hra.

Jo no to byla fakt smula za smulou, ke vsemu nebejt toho ze ti to padlo tak sme to vyhrali. Ono bysme to vyhrali i tak, stacilo jen asi 20s casu navic, jediny co jim zbylo byli 2 mausove s 200hp kazdej. Ale to neres heled, nas se tahle smula chyta docela casto, napriklad ja uz se dohromady 3x na CWckach zasek.

Co se tyce toho AMX, tak jsem to mel uplne to same, dokonce asi jen 30% win/ratio z prvnich 40 her, myslel jsem si ze je to mejma rukama protoze jsem mel aspon takovej pocit z tech bitev, pokazdy sem chcip na svou blbou chybu (moc agresivni hrani), tak sem ten tank proste prodal. Po 2 mesicich sem se ale kouk na staty a zjistil ze tak blbe sem na tom nebyl, tak jsem ho koupil zpet a cece win/lost z niceho nic stoupl nad 60% a hralo se s nim sakra bezvadne. Nevim cim to bylo ale prumerne expy za bitvu sli taky na 1k.

Skoda ze na to zatim prdis, protoze mi dlouhou dobu chybi nekdo do cety, posledni dobou to zas musim vzdy zachranovat vse solo :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se Vám divím, že potřebujete vidět ty červené...a kolik má bitev a w %, propočet bitvy, nebo hit zon módy ( do začátku ty jo, jak se člověk naučí kam to prát tak smazat :-) .....zbytečné rušivé elementy rozptylujcí Vás v super skvělé hře plné báječných spoluhráčů s vyspělým taktickým myšlením a kreaitivitou švejku, kreativitou :-)

Jenže já nic z toho nepoužívám. Na tyhle blby se vždy kounku, když mu chci pak v garáži vyndat. A vždy to stojí za to....

Ta masovost už překačuje meze....tolik parchantů to ještě nehrálo.

K tomu ty WG "náhody" kdy mi najednou zázračně dingají enemáci na doražení či mi 2 ze tří ran dají za nula....tohle ani náznakem v betě nebylo.

Když si penetroval následovalo vždy poškození....Wg chrání ty smrady jak může....bych je hnal bejčákem. Už nebudu diplomat...nikdo nepožaduje ve hře nějaké Uber hráče...ale zajet do rohu mapy umí i můj 3 letý syn....

Ale škoda mluvit...

Pánové...teď jsem si našel na relax blbou onlinovku...Decision 2....obsazujte město, které čistíte od zombíků....zatím *****. A normální když trefím zombíka tak žádně "za nula" :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem provětral Jagdtigera,bitva Ensk,souboj o jednu základnu.Skoro všichni jeli na pole mezi baráčky a na volné prostranství.Takže opět jsem se obětoval do města ať to tam alespoň rozsvítím a někoho zdržím,nakonec se ke mě přidala naše IS-3,ISU-152 a Type59.Zlikvidoval jsem Ferdinanda a Tigera a poškodil dvěma zásahy IS-3,vycítil jsem možnost zůstat poblíž základny,protože za kolejemi začali bojiště ovládat nepřátele a dostali se do převahy.Zaujal jsem pozici k zabírání základny a zároveň abych mohl odrazit další vlnu útoku.Kolem mě projel nějaký polák ZychPL s VK ausf B a začal mi nadávat že jsem noob,proč kapuji a že chce zabít všechny.Kdybychom měli převahu my,tak to pochopím,že chce dorazit všechny a provést nějakou exhibici,ale v tomhle případě jsem jeho nápad opravdu nepochopil.Nakonec jsme to opravdu vyhráli díky zabrání základny s odřenýma ušima a já se koukl poté ne jeho statistiky.Myslím si,že kdybych jej já nazval noobem tak mu to spíše polichotí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozitron: to je teď skoro pořád...často kdo řve nejvíc, třeba ať držím hubu..že jsem generál a pod....tak je to ta největší lama ze všech na placu...A navíc měl PL na konci nicku...a u pšonku to je záruka buď totální lamy a nebo skillera. Něco mezi u Poláků neexistuje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska hned ve druhý bitvě totální idiot jménem PanzerMcMabius v Pershingu. Hned po rozjezdu sundal oba naše GWPanthery, než ho zbytek týmu sejmul. Oslabení o tři stroje hned od začátku, naštěstí nepřátelský tým celkem lamil, takže jsme vyhráli. Reportovalo ho několik lidí, ale nevím, jestli to k něčemu bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku...starý WOT je v hajzlu už dávno ..

EDIT: dneska zas kousek... já VK2801 ... obrana Malinovka ... nějakej koko* v IS-3 napsal... only scout down ... no a jak myslíŠ, že to dopadlo , jezdil sem tam jak magor, ale prostě zbytečný, vŠichni nahoře ... enemáci se dostali v klidu ke kostelu a nazdar ... já se 105kou neprodělal samo, ale ta strategie .. darmo mluvit i po takový době zavedení modů ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Násobky odehrány neuvěřitelně v pohodě ikdyž nic světobornýho a mám jich jen 5. Pak už to šlo o dost hůř. Jak jsem vzal TD, tak co 4-5 bitva útok na Prochorovce. Jako expit po cca 90 bodech je děs. Pokud bude mít někdo replay úspěšného rushe na Prochorovce s týmem, kde bude max 1 arty a min 5 TD bez otočné věže a zároveň budou v horní části týmu, tak se na něj rád podívám.

 

Některé věci ve hře občas dost naštvou. Líznutý pancíř tak, že to málem sundá jen barvu a ono si to vezme skoro 75% HP. V některých bitvách jsem neprostřelil snad ani papír a můj pancíř se zas jako papír choval. Když by člověk porovnal WoT verze 6.4 a současnou, tak by musel dojít k závěru, že to jsou úplně jiné hry co využívají podobný základ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku...starý WOT je v hajzlu už dávno ..

EDIT: dneska zas kousek... já VK2801 ... obrana Malinovka ... nějakej koko* v IS-3 napsal... only scout down ... no a jak myslíŠ, že to dopadlo , jezdil sem tam jak magor, ale prostě zbytečný, vŠichni nahoře ... enemáci se dostali v klidu ke kostelu a nazdar ... já se 105kou neprodělal samo, ale ta strategie .. darmo mluvit i po takový době zavedení modů ..

No právě....je v hajzlu...

Dneska jsem byl už tak vytočený, že jsem musel jezdit jen T18...řekl jsem si až sní prohraju jdu spát...a vyŠlo to až na 10 pokus :Smile_Default: . Z toh 4 topíci.

Jenže už se mi i ti prckové zajídají....ale vemte si něco vyŠŠího...u těch prscků hrajou stejný lamouŠové jako u vyŠŠích tříd, ale čéék to stačí napravit....

Co mě ale ovlivňuje nejvíc jsou ty WG" vychytávky". Není problém i s T18 dát 50% hitů bez dmg...

DalŠí extrém se mi stal s AC MLE 46, kdy jsem z 50m 2x nepenetroval vanu(spodek, podlahu...plííííŠek) KV3 která na měl s poza duny vyjížděla jako total noob....díky "pomoci" WG mě dostal ,páč až třetí mu dala za 300...on mě v poho penetroval každou střelou...

Takže já s penetraci 232 nepenetruju 2cm plech...

Prosím pěkně WG jdi do hajzlu.

No po cca 10 dnech( nepočítám CW) jsem vytáhnul Object 268....velká chyba. Obrana malinovka..a my dostali 6:15...naŠe jediná artyna( mimochodem ultra noob) si vezmě do čety k 10 třídám M2T........

Co dodat závěrem?

Končím.

Sem tam si zajedu prcky nebo na krátko četu, ale žádnou pauzu neplánuji. K čemu? 7 letí ***** to budou hrát víc a víc...a bugy WG nepozoruje.....

Zajímavé je, že jsem u toho vydržel 2roky...stejně jako u BF2...ale tam to Šlo do kytek díky cheaterům...ale nikdy jsem se takhle u BF2 nevztekal...WOT je proti BF2 zabugovaný paskvil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"DalŠí extrém se mi stal s AC MLE 46, kdy jsem z 50m 2x nepenetroval vanu(spodek, podlahu...plííííŠek) KV3 která na měl s poza duny vyjížděla jako total noob" Tak něco podobného a horŠího se mi stalo s Ferdinandem s kterým jsem narazil na KV-3 schovanou za Šutrem.Byla to bitva Horský průsmyk.Pod mostem se schovala KV-3 a já tenhle tank 3 x dingnul do spodního pancíře a 1 x do místa kde je zabudovaný kulomet.Vždy jen vyjela já dingnul a ona mě prostřelila vždy.Samozřejmě,že si téhle mé chyby vŠiml Panther a IS-3 kteří byli opodál,vyrazilli spodem,sejmuli mě a hurá naŠim do zad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim presne co byl vcera za den, ale vcera jsem s Ferdou, za boha nemohl udelat 2nasobek, vsechny ostatni tanky celkem v poho, ale Ferda proste ne, po 11 prohre jsem to vycerpany vzdal, asi bylo Ferdinanda jinak si to nedovedu predstavit :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim presne co byl vcera za den, ale vcera jsem s Ferdou, za boha nemohl udelat 2nasobek, vsechny ostatni tanky celkem v poho, ale Ferda proste ne, po 11 prohre jsem to vycerpany vzdal, asi bylo Ferdinanda jinak si to nedovedu predstavit :Smile_teethhappy:

Já to samé,...dal jsem na Ferdovi dva pokusy ( a to v super četě) a pak šel na T18...prostě to nešlo.

 

K tomu dingání KV3...obecně to sleduju nejvíc na třech tancích(Kv3,IS,IS3). Dingaj kde dingat nemají a hlavně mají místo pancíře houbu. Která nasaje bez poškození enemácké střely.....

Nulové hity a nesmyslné dingání existuje všude, ale taková JS3...když jedem rotě...pánové to je zázračný tank...

S T32 jí narvu do spodku na 400m a dám jí za 320dmg....pak vyjede u mě na 20m a já jí 3x dingnu nebo dám za nula....

Té neuvěřitelná fraška. Zvlášť kdyt to udělá Ferdovi....

Ale pociťuju to i na sobě....včera mě na kampinovce dvakrát trefili do přední masky u Tetrarcha. Vše za nula....přežil jsem a díky tomu jsme vyhráli...

Proč? Udělal jsem chybu, která způsobyla, že jsem měl v palici dvě díry jak od atomovky..tak jsem měl mít o 90hp méně. Tohle rád podstoupím, když budu vědět, že i já když budu penetrovat, tak způsobým škodu...tak jak to bylo ve hře ještě před rokem...a fungovalo to pěkně...nebylo potřeba něco měnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...