Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zatím to šlo. Neuvěřitelná šňůra 10 výher za sebou a pak přišel na řadu několikrát mód útok a bylo vše v háji. Lidi prosím vás zná někdo někoho, kdo hraje hlavně obránce? Já mám obránce tak jednou max 2 denně což se pohybuje v poměru obrana/útok tak 1/5-10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak aspoň podle tohoto topicu vidíte, jaká je tohle zmršená loterie. Já například nemám pohodu při sólo hraní skoro nikdy. Je to jak na houpačce lost, win, lost, win a to vždy debaklem. Tady ukážu krásný příklad toho, jak velcí dementi už tuhle hru hrají a to i v tak pozdní noční hodinu.

 

Porážka

Bitva: Dálnice (Highway) 5. září 2012 23:50:47

Vozidlo: AMX AC Mle.1946

Získáno zkušeností: 70

Získáno kreditů: 7 789

Úspěchy v bitvě: Ostrostřelec

 

Já vystřelil pouze 2x a z toho jsem jednou minul !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tohle je na zblití. Byla to prohra za 5 minut pochopitelně a co střílel ten můj tým blbců, to fakt netuším, když za jednu ránu dostanu Ostrostřelce..... :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak aspoň podle tohoto topicu vidíte, jaká je tohle zmršená loterie. Já například nemám pohodu při sólo hraní skoro nikdy. Je to jak na houpačce lost, win, lost, win a to vždy debaklem. Tady ukážu krásný příklad toho, jak velcí dementi už tuhle hru hrají a to i v tak pozdní noční hodinu.

 

Porážka

Bitva: Dálnice (Highway) 5. září 2012 23:50:47

Vozidlo: AMX AC Mle.1946

Získáno zkušeností: 70

Získáno kreditů: 7 789

Úspěchy v bitvě: Ostrostřelec

 

Já vystřelil pouze 2x a z toho jsem jednou minul !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tohle je na zblití. Byla to prohra za 5 minut pochopitelně a co střílel ten můj tým blbců, to fakt netuším, když za jednu ránu dostanu Ostrostřelce..... :Smile-tongue:

 

Kanáre,ty seš ale jouda..Ani nevíš,co znamená ostrostřelec,a opět nadáváš jiným,aniž by sis něco zjistil o medailích. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-DD Dokončení: zůstanou na kopci jen TD a pár tanků. Reakce není podstatná někdo poslechl, někdo zase pindal. Já stál u kostela ještě se dvěma a docela se nám dařilo odrážet útok. Ještě jsem chvíli kybicoval, jenže mi začal zvonit mobil ( byl to opravdu dulezity hovor ktery se nedal odlozit ) no a kdyz jsem dotelefonoval tak uz jsem byl v pánu. Ještě že jsem prošvihl ty komenty ze stran spolubojovníků :-DDDD uuuuuuuuf!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Defeat

Battle: Arctic Region 6. září 2012 0:29:58

Vehicle: T34

Experience received: 1 326

Credits received: 113 109

Battle Achievements: Bölter's Medal, Top Gun

 

 

Victory!

Battle: Mines 6. září 2012 1:00:43

Vehicle: T34

Experience received: 2 916 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 101 776

Battle Achievements: Sniper

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-DD Dokončení: zůstanou na kopci jen TD a pár tanků. Reakce není podstatná někdo poslechl, někdo zase pindal. Já stál u kostela ještě se dvěma a docela se nám dařilo odrážet útok. Ještě jsem chvíli kybicoval, jenže mi začal zvonit mobil ( byl to opravdu dulezity hovor ktery se nedal odlozit ) no a kdyz jsem dotelefonoval tak uz jsem byl v pánu. Ještě že jsem prošvihl ty komenty ze stran spolubojovníků :-DDDD uuuuuuuuf!

 

Stačilo napsat do chatu AFK. Nadávky by jsi stejně schytal, ale ty bystřejší hráči by nepočítali s tvojí pomocí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre,ty seš ale jouda..Ani nevíš,co znamená ostrostřelec,a opět nadáváš jiným,aniž by sis něco zjistil o medailích. :Smile_teethhappy:

Ostrostřelec je řada, která pokračuje i v následné bitvě. Stačí přidržet nad medajlí myšítko. Nic to ale nemění na tom, že za 5 minut jsme pukli. Takže nadávám právem. Jako TDéčko jsem neměl příletost, nebyl spot, nebylo nic.....což je vidět na tom výsledku. Ostrostřelec mě jenom dorazil, jako výsměch pro vlastní snažení se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ostrostřelec je řada, která pokračuje i v následné bitvě. Stačí přidržet nad medajlí myšítko. Nic to ale nemění na tom, že za 5 minut jsme pukli. Takže nadávám právem. Jako TDéčko jsem neměl příletost, nebyl spot, nebylo nic.....což je vidět na tom výsledku. Ostrostřelec mě jenom dorazil, jako výsměch pro vlastní snažení se.

to fakt netuším, když za jednu ránu dostanu Ostrostřelce..... :Smile-tongue:

Podtrhnul sem ti to a zvyraznil, zase delas chytry radio pritom si vedel houby, ostatne jako se vsim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podtrhnul sem ti to a zvyraznil, zase delas chytry radio pritom si vedel houby, ostatne jako se vsim...

Udivuje mě, jak ty všechno víš a nejlépe znáš duševní pochody jiných. šlo o ten pocit bezmocnosti a nasranosti. Což ty pochopitelně neznáš. Vůbec jsem v ten moment nepřemýšlel nad tím za co je ta medajle. Prostě mě to vyloženě k té nasranosti ještě dorazilo. To ty ovšem ze svých výšin nemáš šanci nikdy pochopit. Potřebuješ jenom stále někomu ukazovat, jaký je trouba i když jde uplně o něco jiného. Chytré rádio jsi tu jenom ty, já většinou popisuju své pocity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udivuje mě, jak ty všechno víš a nejlépe znáš duševní pochody jiných. šlo o ten pocit bezmocnosti a nasranosti. Což ty pochopitelně neznáš. Vůbec jsem v ten moment nepřemýšlel nad tím za co je ta medajle. Prostě mě to vyloženě k té nasranosti ještě dorazilo. To ty ovšem ze svých výšin nemáš šanci nikdy pochopit. Potřebuješ jenom stále někomu ukazovat, jaký je trouba i když jde uplně o něco jiného.

Oni si toho vsimli jini kteri na to upozornili uz predemnou, me jen opet dorazilo to, jak delas ze si to vedel nic vic :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni si toho vsimli jini kteri na to upozornili uz predemnou, me jen opet dorazilo to, jak delas ze si to vedel nic vic :Smile_blinky:

No právě! Když se člověk nasere, tak napíše i větší hovadiny a normální člověk to chápe a nijak ho to nebere ale ty potřebuješ stále nad někým ukazovat svou nadřazenost. Když napíšu, že někde bylo milion lidí, tak ty jsi schopen je jít spočítat.... :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím, kdo to na Publicu hraje, ale jeli jsme včera Arktidu a nějakej blbec napsal do chatu při odpočtu něco v tom smyslu jako zmáčkni ALT+F4 a dostaneš 500goldů... no a rozjelo se nás pět. Já myslel, že se podělám.

:)))) Tak to je soda! Ja si vcera porad rikal - s kym to sakra hraju? To neni mozny! Porad si nedokazu priznat jaky ze lidi to hrajou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera děs a utrpení.. něco takovýho už jsem dlouho nezažil. Chtěl jsem si trochu polepšit s T150 měl jsem 7xwin 11xlost říkám si to hravě doženu.. Po dalších 30 bitvách už je to 17:31 !!!! ať jsem dělal co jsem chtěl prostě to nešlo.. na blbosti jako 3x hit do boku T-34 za 0 dmg nebo 3x ding do fr TD S35... si stěžovat nebudu na to už jsem zvyklej ale to co se dělo s týmama bylo neuvěřitelný.. buď lemmings train nebo se zapíchli všichni na jednom místě a čekali až si je enemáci přijedou vychutnat.. No a poslední hra.. vidim se mnou je TOP SchmejdCZ s ARLem říkám si paráda je lepší hráč než já (aspoň dle příspěvků tady na fórku) tak to půjde.. 2/3 týmu mrtvý do 2minut, no neva zkusim to, sundal jsem medko pak se ARL konečně rozhodl vyjet z base dojel ke mě a stočil lauf na mě asi 30s se nehnul asi ještě neviděl 150 zblízka, v pravo se rozsvítil Tiger tak mu ARL poslal pozdrav já ho pak 3 ranama poslal do kytek a vyrazil jsem na kopec kde ještě před chvílí svítilo TD, tam jsem sejmul další medko a pustil se do fr TD, 3x ding pak mu zbylo 1hp ! tak zalezlo, otočim se doprava odkud to do mě někdo sypal ale to už mě dostala artyna.... říkám si kde sakra je ten ARLík? Kde by byl... zpátky zalezlej na base a nadával do chatu co jsme to za nooby, za pár vteřin bylo po něm.. Když jsem se ho pak v garáži ptal proč mi nepomohl nebo mě aspoň nekryl tak mi řekl že on je sniper tank a že se do žádnejch soubojů pouštět nebude! přitom jen stačilo jednou dvakrát vystřelit.. Pak mi ještě řekl ať si nestěžuju že stejně neumim hrát a tím to pro něj skončilo.. Ano měl pravdu ten chlapec, opravdu neumim hrát protože se občas spolehnu na spoluhráče a to se v této týmové hře hrubě nevyplácí!!!

Tak včera jsem skóre w/l s T150 upravil na 48:52..:-D snad už to dneska překlopím do kladných čísel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)))) Tak to je soda! Ja si vcera porad rikal - s kym to sakra hraju? To neni mozny! Porad si nedokazu priznat jaky ze lidi to hrajou.

 

Já vím kdo hraje. Děti napumpovaný goldama. Byl jsem na otočku u kámoše a koukám, že jeho desetiletej synek sedí u tanků. Kouknu co má v garáži a omejvali mě. Jen na co si letmo vzpomenu z těch vyšších... KV5, IS6, Churchil, IS4, IS7, nějakej arty Object. Löwe, Dmax, Jtiger, Maus, E100, GWE, E75, T34, E103, T92, rejži, batšata, focha TD, nějaký heavy AMX. Plus kupa jinejch tierů, Čuměl jsem jak puk. Vše koupený za goldy. Koukal jsem mu do profilu a má odjetejch necelejch 6200 bitev, přežitech 12%, efektivita střelby 28%, win 37%, sundanejch 730 tanků. Nick radši neprozradím.Vydržel jsem koukat na jeho dvě bitvy a psychicky jsem to nevydržel. Střílel jen goldovou munici. Vyžadoval že si semnou dá večer cvičku, on si vzal mause a já T150 jako to nej, co mám v garáži a ukroutil jsem ho. Pak IS4 a já si vzal Jumbo a vysledek byl stejnej, Posle na mě vlítl s rejží a já 3601 a dopadlo to stejně. Pak mě mladej kicknul a šoupl mě do ignore listu. Nesmím se u kámoše nějakou dobu ukázat, protože z toho asi byl povyk. :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...