Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

jo a Heroes 6 to je boží hra :] naposledy jsem hrál snad trojku? už ani nevím. tenkrát mě to taky dost chytlo. hrozně se mi líbí jak je ta hra komplexní ale zároveň přehledná a dobře ovladatelná. krásná grafika, chytlavá hratenost, kouzla, meče, hordy nepřátel na vykosení, dlouhá životnost. ta hra prostě nemá chybu! a je to fakt epický. jenom blbá tutoriálová mapa mi trvala snad dvě hodiny na dohrátí aniž by mě nudila.

OT: Jo Heroes 3 byla pecka. A hlavně se dá hrát dodnes bez omrzení. :) jenže dnešní děti už by to hrát nedokázaly, páč se u toho musí dost přemýšlet a taktizovat. :)

Konec OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera expeno...pak jsem zkusil vydělávat s T34...rány z boků za 0 dmg, lítalo to do aleluja, dát na 1000dmg byl svátek (fakt jsem koukal, jak tragicky jsem vypadal, ale prostě přer tu náhodu jak píše Svejk to nešlo). Artiny řádily... večer četa, T29 dobrý, losy celkem fajn, i ve třech v půlce losů top, S Hellcaty na dně tabulky. A když top, bylo o bitvě rozhodnuto. Demence je neuvěřitelná, dokonce i s Cruiserem 0:3... dám jich 8, jsme 4 na T18, jede po mně, uberu, je blíž, za nula pásy...hmm, žádnej detrack (!), jede dál, další rána a houfnice mě vyřešila. Ti tři mu nebyli schopní vzít zbývajících 39HP...

 

Včerejší situaci s T34 potvrzuji, byl nehorázný porod dát 5tinásobek a o výdělku z výher (ze 7mi nebo 8mi her byly 2) se raději ani nebudu zmiňovat :-) co jsem včera dingnul nebo netrefil, to už jsem dlouho neviděl... Přičítal jsem to "četování" (hráli jsme ve třech s T34, IS-3 a TigeremII)... možná na tom měl podíl WG :-)

Nicméně při "četování" jsme byli víceméně pokaždé TOP v týmu, snad jen jedenkrát jsme byli v bitvě i s 9kami.

 

EDIT: jsem si ještě vzpomněl na hru, kdy si mě "vyndala" enemácká IS-3... korbu jsem měl krytou terénní nerovností, čouhala mi jenom věž (a to jenom vrchol - ani jsem neměl aktivní obrys enemácké IS-3) a IS-3 mě 3x (!!!) trefila (asi) do poklopu na nějakých 150 metrů :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základem je četa, večer po CW rotička a jak to hezky jde ;-)

Děkuji WG za výborné losy a mým spoluhráčům v četě, že nám to tak hezky šlo ;-)

A k počtu bitev za den... Co k tomu napsat, jsem na neschopence, znáte to, sportem k trvalé invaliditě, takže výron na nožičce :)

 

h-ya5tirlr.jpg

 

Jinak zde je výsledek toho,  že to jde...

Pro nově příchozí hráče, zkoukněte pár videí a návodů, co jsou dostupné na netu, zkuste pochopit to, jak hra funguje a hlavně si nenechte hru znepříjemnit různými místními vševědy, co jsou schopní se rýpat akorát tak v konspiračních teoriích ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta 90ka by měla zaměřovat stejně dlouho jako ta 88ka. počítal jsem s tím, tohle se dá ošéfovat modulama. nejdřív jsem přemejšlel jestli stabilizér nebo pohon děla.. nakonec jsem dal ten stabík

když se mrkneš sem, tak Jingles tam má stabilizátor a míří to OK, to kolo se díky tomu nikdy nezvětší tak aby to zaměřovalo dlouho

 

 

víš co má hrozný zaměřování? T34. fakt hovadsky dlouhej aiming a reload. s tím snajprovat, to je pro fajnšmekry :D

Tak to vyzkouším, páč já tam dal pohon děla místo stabilizátoru a to teda moc nepomohlo.  Už jsem si aji říkal jestli nemám nějakej bug, páč mám ventilačku, pohon, na posádce komplet BIA a to zaměřování mi přijde právě stejně "šílený" jak na T34......opravdu mě ta délka zaměřování překvapila. Na to že je to medko a jak mám ten tank vybaven 300% posádkou + doplňky. Hmm, možná jsem taky rozmlsanej, těžko říct.... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PictusiCZ, tos to nějak nepochopil. Já mám radost z toho, že jim někdo šlape na paty...konečně, a nikoliv z toho, že je to nefér způsobem. Od číňanů ani nic jiného nelze čekat, takže se nad nimi nijak nepozastavuju. Mě, jako hráče zajímá výsledek a jakékoliv rýpnutí do té bažiny zvané WoT je pro mě přínosné. To, že je to rýpnutí dokonce protizákonné je mi celkem jedno. Na to abych to řešil nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neryju do tebe, jen jsem nucen občas reagovat na tvé nesmysly, co tu tlučeš hráčům do hlavy.  To že jsi nikdy dal na TD poškození splashí, je tvůj problém, a  že by to nešlo nebo nefungovalo pravda není. S E 100 jsem zlikvidoval spleshí IS-7 na 3 rány. Byla to sice haluz , ale fungovalo to pěkně. A to že eso jsi píšeš dost často :))))

Hele, tohle už tu bylo asi 100x. Pokud něco funguje takovým způsobem, jako spleš od TD, tak tady nemůžeš psát, jakože je to běžná věc. Sám jsi to udělal jen jednou a to ještě asi za speciálních podmínek, takže je třeba to také tak podávat protože taková informace je horší, než tvrdit, že TD spleší nedá nic. Kolik hráčů bude střílet s AT8 a nebo Stugem do zdí, když si přečte to cos napsal? A ukaž mi, kde píšu, že jsem nějaké eso? Pokud za to ovšem nepovažuješ to, že napíšu, že jsem s TD toho nahrál docela hodně a nebo, že mám dost bitev na to abych něco mohl posuzovat a nevěřil WG jako svatému písmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No samozřejmě, co jiného čekat, než žes to "myslel úplně jinak"  :biggrin:  :biggrin:

 

Mně to právě jedno není, protože podobné plagiátorství mi leze na nervy, protože vím, že za vývojem té hry, která je pro tebe zřejmě dost blbá, ale přesto jsi ji pokud bychom počítali 5 min/bitku (a to je _hodně_ málo) věnoval čtvrt roku života nepřetržitě, je jednak nápad, druhak spousta práce. Nemusí se mi pak líbit ekonomický model, přístup WG k řešení stížností hráčů atd. atd.... Kdyby jim někdo šlapal na krk jinak, férově, tak OK, ale tomuhle já prostě nikdy přichrochtávat nebudu, ať je WG jakej je, protože tohle je mi tvrdě proti srsti, ať podobné plagiátorství dopadá na kohokoliv... A ano, v případě rejžožroutů mi to leze na nervy ještě víc...

 

Až udělá Gaijin ty "svoje" tanky a nebude to na první pohled plagiát WoT a budou lepší, nebudu mít sebemenší problém je za to pochválit. To bude "šlapání na paty", které je IMHO OK. Takhle ale "šlapat na paty" za mě rozhodně ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice hezké a vpravdě Dušínovské ale to je jediné co s tím my dva můžeme udělat. Takže to oba neschvalujeme ale já z toho mám radost, páč jsem v očekávání změn.

 

P.S. Nevím co tě vede k tomu, že jsem to myslel nějak jinak. Já to myslel tak, jak jsem to myslel a nic jsem na tom neměnil. To ty sis myslel něco, co já si nemyslel, nemyslíš? :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak spleš u TD funuguje, ale jen u HE nabojů. Já se takle jednou zabil se SU-152, měl jsem už málo HP, nalepil se na E-75, dal jsem jí mordu a zabil jsem se sám :)

 

jiank k ladším konspiracím, celkem podstatnej vliv na dingance a zásahy za nula má podle mě připojení a frame rate. Čím je horší ping, tím se hůř trefuje a od tý doby co mam novej komp a FPS pořád kolem 100, tak se trefuju taky líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, tohle už tu bylo asi 100x. Pokud něco funguje takovým způsobem, jako spleš od TD, tak tady nemůžeš psát, jakože je to běžná věc. Sám jsi to udělal jen jednou a to ještě asi za speciálních podmínek, takže je třeba to také tak podávat protože taková informace je horší, než tvrdit, že TD spleší nedá nic. Kolik hráčů bude střílet s AT8 a nebo Stugem do zdí, když si přečte to cos napsal? A ukaž mi, kde píšu, že jsem nějaké eso? Pokud za to ovšem nepovažuješ to, že napíšu, že jsem s TD toho nahrál docela hodně a nebo, že mám dost bitev na to abych něco mohl posuzovat a nevěřil WG jako svatému písmu.

tak ještě jednou a snad to pochopíš, jinak už to vzdávám, splash u velkorážových děl ( HT i TD ráže 150 mm) se pohybuje okolo 3 metrů ( myslím že 3,5) , to že to lidi nepoužívají je proto, že už jsou goldy za stříbrné, pokud to napereš pod tank bereš mu okolo 400 HP a velice dobře likviduješ moduly, takže to funguje běžně, to že to hráči nepoužívají je jiná věc.

 

Jinak goldové ammo u angličana má spleš přímo v sobě, proto tvrdím , že je to stroj pro pitomce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Goldovky používám celkem často a i tak jsem nikdy nic nesplešnul. Leda, že by to ten ukazatel neukazoval ale to asi ukazuje, že? O Superbebíčkovači se nebavme, to je unikum. Proč teda když do někoho naperu přímo a ono to zahlásí, že "máme je" a nebo podobnou hovadinu a zásah je za nula? Když to má splešovat, tak snad je jedno, zda do pancíře a nebo do země, ne? Samozřejmě, že o poškozených modulech a zabité posádce nevím nic protože to mi hra nehlásí a perk si na to kvůli tomu dávat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základem je četa, večer po CW rotička a jak to hezky jde ;-)

Děkuji WG za výborné losy a mým spoluhráčům v četě, že nám to tak hezky šlo ;-)

A k počtu bitev za den... Co k tomu napsat, jsem na neschopence, znáte to, sportem k trvalé invaliditě, takže výron na nožičce :)

 

h-ya5tirlr.jpg

 

Jinak zde je výsledek toho,  že to jde...

Pro nově příchozí hráče, zkoukněte pár videí a návodů, co jsou dostupné na netu, zkuste pochopit to, jak hra funguje a hlavně si nenechte hru znepříjemnit různými místními vševědy, co jsou schopní se rýpat akorát tak v konspiračních teoriích ;-)

 

Vstupte do klanu, jezděte jenom CW, roty a čety a nestrkejte nos na public. 

Miluju, tvoje kecy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Goldovky používám celkem často a i tak jsem nikdy nic nesplešnul. Leda, že by to ten ukazatel neukazoval ale to asi ukazuje, že? O Superbebíčkovači se nebavme, to je unikum. Proč teda když do někoho naperu přímo a ono to zahlásí, že "máme je" a nebo podobnou hovadinu a zásah je za nula? Když to má splešovat, tak snad je jedno, zda do pancíře a nebo do země, ne? Samozřejmě, že o poškozených modulech a zabité posádce nevím nic protože to mi hra nehlásí a perk si na to kvůli tomu dávat nebudu.

božéééééééééé , ty chceš dělat splesh AP municí???????? Ted si děláš srandu Kanáre, že jo. Prosím napiš že to byl vtip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, Diablo stále odporuje, tanky zapínat skutečně nebudu, akce je pryč. Jedna věc mi stále vrtá hlavou. Mám toho spoustu načtenýho, koukal jsem na videa od WG, matematiku do nás bušili tvrdě, fyziku o nic míň. V důsledku toho všeho jsem se pokoušel to nějako spojit a v hlavě si získat nějaký to myšlení pro efektivní hraní. Naučil jsem se orientačně nějaký pancíře, penetrace a u některých strojů orientačně i reload. Naučil jsem se mapy, pokusil jsem si vytvořit pro různý stroje různý taktiky. Ale někdy kdy hraju se mi zdá, že všechno je postupem času víc a víc k ničemu.  Začínám bejt nasranej. Věnoval jsem se něčemu, abych byl dobrej, když už se do něčeho dám, tak ať to stojí za to. 

To, že hru niči arty, to je normálka. Ale postupem času se mi zdá, že to co dřív platilo dnes platí, když přeje štěstí. Penetrace je asi největší problém. Jsou čísla, jsou WG náhody... chápu střely za 0 dmg, když to letí do pásů pod vanu, ale když to letí mezi pásy na vanu a stejnak to opakovaně žerou pásy, který ani po několika střelách nespadnou...s jistými tanky a nejvyššími penetracemi bez goldů cinkám ani ne poloviční pancíře, jiné tanky zezadu atp... jak mám vědět kam střílet? Dnes opravdu s lehkými nebo středními tanky musím tahat goldy, abych dokázal poškodit tank z boku s polovičním pancířem, než je má penetrace. Nebo čekám jak blb, než mi nepřítel vjede před dělo, počkám si na dobrej úhel, vystřelím, a když to letí kam má, tak se najednou ozve cinknutí. Asi blbá penetrace. Nepřítel ani nezamíří a dostanu za plno. Celkově poslední dobou maj nepřátelé neskutečnou kliku. To, na co mířím, abych trefil, oni střílí za jízdy a trefují. Já žiju v domnění, že mám čas zaměřovat, protože se hýbe (třeba i arty). On otočí věž, vypálí a trefí. Já mířím a 3x po sobě minu. Té náhody je moc a není to zdravý. 

Nevím jak už hrát. Ať si najdu sebelepší místo, nakonec jde většinou čistě o náhodu, případně počet vystřelených goldů. Se stovkovou penetrací se nemůžu spolehnout, že z boku projedu KV-1S, jak ho mám teda zničit? ... pauza, roty a lehárko. Teď se jen nenechat zlákat nějakou akcí. Už nějakej den zpět jsem si říkal, že končím, přišla akce, mám skoro, co jsem chtěl, ale zároveň toho mám plný zuby...

 

Ať si lidi zjistí něco o hře? Já přestávám kecům od WG věřit. Doby zaměření se neshodují. Penetrace si z lidí dělaj zadnici, ve videu o vysvětlení mechaniky střel řeknou, že HE necinká (Hummlem cinknut Hummel atp...) ... jasnačka. čím víc se pídím po informacích, tím víc mi přijde, že tím pádem čtu i více lží.

 

Hra je dobrá, ale jen v některých úsecích, kde je ale zase rapidně degradována demencí hráčů. Některý věci co jsem vypsal mi na nižších tierech nevadí, protože se rychle nabije a jede se dál a hlavně každej tenhle fail nestojí desítky tisíc co na 10. tierech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

božéééééééééé , ty chceš dělat splesh AP municí???????? Ted si děláš srandu Kanáre, že jo. Prosím napiš že to byl vtip.

Copak tam něco o tom píšu? Jenom jsem vysvětloval, že goldovky používám často a ne, že s nimi dělám spleš, to přece nejde, tak co to sem taháš? No, je to blbě napsaná věta, to je tím, tak sorry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť má pravdu, evidentně to funguje,tady ti hodil důkaz místo slibů :-D

 

<troll>

Chceš si trpět na randomu - enjoy. Já si radši zahraji pro zábavu v četě, kde se dobře bavíme, střílíme po všem, co se hýbe, rozšiřujeme si slovní zásobu nadávkami z různých světových jazyků a jsme spokojení až na půdu...

 

Jo, závist je svině... :-D

</troll>

 

 

@Kanar:

Jak sis jistě všiml, není goldovka jako goldovka... a FV215b/183 má goldovku takovou, jakou má (průstřel = 1700, neprostřelí = direct hit z obj261, netrefí = splash jako z Obj261).

Jo jo s JejKeyem je v četě na randomu o zábavu postaráno... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě toho anglického Superbebíčkovače nemám stále vžitého, je to novinka a je málo vidět a tak na tu jeho speciální vlastnost zapomínám. Jsem na to zvědavý co to bude dělat. Ještě asi 100k a bude doma. Ale vzhledem k totální nemožnosti hrát s Tortilou díky stabilní artypárty to bude ještě trvat. Dám vždy akorát násobky a konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to o tom hlavním hracím čase. Pro mě je to pozdě v noci/brzo ráno (záleží na úhlu pohledu), nebo někdy přes den dopoledne. To je taky důvod proč ne klan - na nějaké pravidelné organizované akce v podvečer se prostě můj časový rozvrh nehodí :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...