Přejít na obsah

ShKH vz.77 Dana


FiĽus

Recommended Posts

Tak to teda neverim ze toto je z papieru :D Autor sa najprv necha vychvalit do nebies a potom povie ze nas trollil :D :D Z papieru robim zasadne litadielka take co sa prelozi na polku spravi sa **** a kridla :Smile_teethhappy: A ked som skusal ja robit nejaky vojensky dzip tak mi ostavali biele plosky kolesa sa nekolesily dveram som odstrihol panty vodic mal v okne dieru od noznic, minul som asi pol kila lepdla z ktreho bola 90% na mojich prstoch cize to auto ani moc nedrzalo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě doma leží tohle :-), jinak pěkná práce, papír je v tomhle taky suprovej :-)

http://czech-models....77/p2210141.jpg

 

nad týmto som tiež uvažoval ale k papieru mám bližšie, hlavne čo sa financií týka :)

 

 

Nééé, panebože z papíru nééé, tohle když vidím, tak dostávám do prstů obrnu. Jak to někdo může vůbec tak krásně poslepovat? Já jednou zkoušel lepit nějaké auto a když jsem dělal kolo, tak z toho vzniklo něco jako když šlápnete na bramboru..... :Smile_trollface-3: .

ale pravdu povediac s týmto modelom sa môžem ísť aj tak zahrabať keď si pozerám výtvory tých čo sa tomu venujú už nejaký ten piatok :Smile_teethhappy: ale dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdybych měl porovnávat s tím co někdy vidím na výstavách, tak bych musel nářadíčko a barvičky vyhodit a jít na ryby.

 

Veď to. Inak v sobotu je výstava v Nitre. Fiľus donesieš to tam ?? Ja idem, ale iba pozreť. Momentálne lepím akurát tak štítky na krabice !! :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

veď toto, neberiem to ako demotiváciu skôr opačne :-), že sa stále mám čo učiť a zlepšenie dosiahnem len tak že v tom budem pokračovať

 

 

Veď to. Inak v sobotu je výstava v Nitre. Fiľus donesieš to tam ?? Ja idem, ale iba pozreť. Momentálne lepím akurát tak štítky na krabice !! :Smile_trollface-3:

vzhľadom aj na to že to nie je dokončené ešte tak nie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...