Přejít na obsah

The Elder Scrolls


Zoltar

Recommended Posts

no z tech co vesim na zed me nezmizlo nic zatim,ale tim ze sem se pridal k bournym havum,tak me znarodnili 3 baraky.jeden v Bilym prusmyku,druhej v Samote a treti VEtrne hurce nebo kde.jediny co me zustalo,tak je medovin v riftenu.vsude sem mel hafo veci ,zbroje,zbrani a a hlavne matrosu na kovani :D

v jednom byla ta slavici zbroj na figurine,pak zbroj cechu zlodeju,v dalsi Ebonitovej set od boetherie nebo jak se menovala.

a vsecko fuc.kdyz do toho baraku chcu vlezt,pise me to ze potrebuju klice.od vlastniho baraku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida, a já myslel, že jsem k stáru uchylnej. Ono to je stejně pod tím brněním prašť jako uhoď. Akorát jsem koukal jako puk, když jsem jí k nějakýmu plášti s kápí nasadil přilbu a ona zůstala jen v tý přilbě :-) . Jsem docela rád, že tady v příběhu není žádnej sexuální románek, protože díky pruderním amíkům z toho např. v ME2 udělali frašku(tomu sexu ve skafandrech se asi smály i děti).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O vikendu jsem si po case Skyrim zas zahral, narazil jsem ale na nejmin jeden quest co nejde splnit (spis v nem nejde pokracovat, protoze mi ta postava rika ze jsem ji jeste nedonesl to, co jsem ji uz donesl a mam to i "odfajfknute"). Jde o nejaky stit, myslim ze tu o nem nekdo mluvil ze ho nemuze najit.

 

Mate nekdo OZKOUSENY fix na bugy ve questech? Pripadne - jsou bugy ve Skyrimu tak vzacne ze neni zadna specialni zaplata potreba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O vikendu jsem si po case Skyrim zas zahral, narazil jsem ale na nejmin jeden quest co nejde splnit (spis v nem nejde pokracovat, protoze mi ta postava rika ze jsem ji jeste nedonesl to, co jsem ji uz donesl a mam to i "odfajfknute"). Jde o nejaky stit, myslim ze tu o nem nekdo mluvil ze ho nemuze najit.

 

Mate nekdo OZKOUSENY fix na bugy ve questech? Pripadne - jsou bugy ve Skyrimu tak vzacne ze neni zadna specialni zaplata potreba?

já ještě nepotkal bug, přes kterej by se mi nepovedlo dostat. dám příklad - měl jsem jít zabít Potemu (jakási nekromantská mrcha), šlo se tam přes jedno sklepení v samotě. a byly tam v cestě trámy, který tam normálně bejt nemaj a nešlo přez ně normálním způsobem projít. tak jsem dal do konzole příkaz TCL, na zrušení kolizí a pak jsem tím prošel. když se konzole použije rozumně, tak se s ní dá vyřešit spousta bugů. nešly mi otevřít dveře u toho týpka, co se schovával v podzemí pod Riftenem, věděl jsem že to je bug, tak jsem dal příkaz na otevření dvěří a bylo. když mám nějakej bug, kterej nevím jak vyřešit pomocí konzole, tak koukám na wiki - http://elderscrolls.wikia.com/wiki/The_Elder_Scrolls_Wiki , najdu si název questu a dole bejvaj výpisy bugů a jak si s tím poradit. naposledy mi nešel sebrat nějakej úkolovej předmět, tak jsem si tam našel, že je potřeba jen vylízt z dungeonu ven, pak se vrátit, a už to šlo :)

 

jinak fix na bugy ve Skyrimu je unofficial patch - http://skyrim.nexusmods.com/mods/19

ale já s ním nemám zkušenosti, ze dvou důvodů - 1) bugy jsou u mě celkem vzácný, 2) nevím jak si to sedí s oficiálníma patchema. takže jsem ho nikdy nepoužil.

jestli budeš chtít něco takovýho použít, přečti si o tom veškerý info, co tam píšou. když to má 3600 schválení, tak to asi bude dobrej patch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj, tak to jsem vedle s konzoli - nevim jak pouzivat (neznam prikazy) a navic mi to neprijde moc bezpecne...

Na ty wiki zase hledat konkretni quest neni tak jednuduchy (mam to cesky), vypada to ze si zariskuju a zkusim ten patch (http://skyrim.nexusmods.com/mods/19).

Zazalohuju pozice a uvidim, koukam ze tech bugu asi neni az tak malo!

konzole je bezpečná jen v tom případě, když víš jak jí používat. například příkaz "TFC" je na volnej pohyb kamery, a já ho použil asi tisíckrát když jsem dělal různý screeny a na 100% můžu říct, že je bezpečnej. na druhou stranu existujou i příkazy, který ti můžou hru pěkně pocuchat. proto je na místě opatrnost. tady je seznam příkazů, abys věděl co všechno se s tím dá dělat http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Console_Commands_%28Skyrim%29

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konzole je bezpečná jen v tom případě, když víš jak jí používat. například příkaz "TFC" je na volnej pohyb kamery, a já ho použil asi tisíckrát když jsem dělal různý screeny a na 100% můžu říct, že je bezpečnej. na druhou stranu existujou i příkazy, který ti můžou hru pěkně pocuchat. proto je na místě opatrnost. tady je seznam příkazů, abys věděl co všechno se s tím dá dělat http://elderscrolls....mmands_(Skyrim)

 

Vidím spodní banner. Jaké máš zážitky z Dishonored ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím spodní banner. Jaké máš zážitky z Dishonored ? :)

zatím dobrý. má to atmosféru a dost zábavnejch herních prvků. možná trochu moc lineární, ale to se může klidně ještě změnit, zatím totiž nejsem moc daleko. každopádně hodně osobitá hra

(druhý Borderlands mě ale stejně teď baví víc, hehe)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím dobrý. má to atmosféru a dost zábavnejch herních prvků. možná trochu moc lineární, ale to se může klidně ještě změnit, zatím totiž nejsem moc daleko. každopádně hodně osobitá hra

(druhý Borderlands mě ale stejně teď baví víc, hehe)

No právě že já to hraju taky a docela mě to hodně chytlo. Super atmosféra, vcelku hodně inteligentní enemáci, cesta k cíli vždy na několik způsobů, variabilní cesty k cíly formou nedetekován či masový vrah, nástražné systémy, "magické" skilly ( Blink na 2 levelu je super ) a snad jediné, co mě trošku chybí jsou titulky k dialogům :) Ale jinak boží.

 

No a Borderlands 2 jsem zatím nedokázal rozběhnout .... a to mě strašně krká .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nuž čo sa týka skyrimu, sklamal ma, má sice krasnu grafiku, kvoli ktorej som vzdy cestoval na koni a len minimalne cez mapu, ale pribeh bol slabí, niečo mi tam chýbalo, no a finále bol totálný čajíček alduin moc paseky nenarobil, žial čo sa mna týka tak oblivion bol nezrovnateľne lepší, čo do questov a atmosféry. Žial po prejdení všetkých guild a hlavného príbehu šiel skyrim z kompu na externy HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě zas zklamal Oblivion. nejvíc to, jak se tam všechno posouvalo se skillem hráče. pak od 25týho levelu už jsme tam běhal jak neporazitelnej utra king a nic si neškrtalo, když jsem zvědl obtížnost o jeden stupeň, tak to bylo to samý a když na nejvyšší, tak mě zas všechno sundalo na ránu. to prostě nevychytali :D pak jsem tam chtěl nainstalovat nějakej mod, kterej to upravuje, ale s tím jsem hru nikdy nerozběhl. naštěstí ve Skyrimu se z toho poučili a ten leveling je tu mnohem lepší, už na druhou nejtěžší obtížnost se mi to zdá dobře hratelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě zas zklamal Oblivion. nejvíc to, jak se tam všechno posouvalo se skillem hráče. pak od 25týho levelu už jsme tam běhal jak neporazitelnej utra king a nic si neškrtalo, když jsem zvědl obtížnost o jeden stupeň, tak to bylo to samý a když na nejvyšší, tak mě zas všechno sundalo na ránu. to prostě nevychytali :D pak jsem tam chtěl nainstalovat nějakej mod, kterej to upravuje, ale s tím jsem hru nikdy nerozběhl. naštěstí ve Skyrimu se z toho poučili a ten leveling je tu mnohem lepší, už na druhou nejtěžší obtížnost se mi to zdá dobře hratelný.

 

Tohle byl asi největší průšvih Oblivionu ale mám dojem, že ve Shiwering Isles se to opravilo. Jinak já jsem stále u Skyrimu na vážkách. Hrál jsem to na middle obtížnost a po překorčení 30 levelu jsem zjistil, že nemám na celé mapě soupeře. A dotáhl jsem si full detail mapu a vybíjel jsem si draky. A to mě za chvíli taky omrzelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle byl asi největší průšvih Oblivionu ale mám dojem, že ve Shiwering Isles se to opravilo. Jinak já jsem stále u Skyrimu na vážkách. Hrál jsem to na middle obtížnost a po překorčení 30 levelu jsem zjistil, že nemám na celé mapě soupeře. A dotáhl jsem si full detail mapu a vybíjel jsem si draky. A to mě za chvíli taky omrzelo.

 

nuž každopadne dúfam, že na engine skyrimu časom postavia Fallout 4 :-) tak ako bola na oblivione postavena trojka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nuž každopadne dúfam, že na engine skyrimu časom postavia Fallout 4 :-) tak ako bola na oblivione postavena trojka :-)

Samozřejmě grafika i po posledních korekcích je krásná. Ale prohánět se v krásné grafice s tím, že koho potkám, toho zabiju a co najdu to ukradnu už není ono. Jako v Morrowindu jsi se hrabal na 40-50 level aby se z tebe stal skiller a konečně jsi přestal mít strach otevřít někde dveře. Ale Skyrim se mi bohužel zdá víc jako otevřený masám. Všechno je tak nějak easy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě grafika i po posledních korekcích je krásná. Ale prohánět se v krásné grafice s tím, že koho potkám, toho zabiju a co najdu to ukradnu už není ono. Jako v Morrowindu jsi se hrabal na 40-50 level aby se z tebe stal skiller a konečně jsi přestal mít strach otevřít někde dveře. Ale Skyrim se mi bohužel zdá víc jako otevřený masám. Všechno je tak nějak easy.

 

Tak to by si si mal začať zvykať Samo. Už to nie sú tie hry aké poznáme(možno ešte nejaký pamätník si pamätá klasické hardcore dungeony), ale ide o cash. A s tým už nič nespravíš....to by dnešný hráč takú hru po 5 minútach označil za totálnu ko***inu a poslal by ju niekam...

Ale netreba to brať katastroficky, myslím, že budúcnosť hier je v príbehu(žiadny megatrhák,v kurze sú teraz také tie dramatické veci) a možnosti ovplyvniť hru svojím konaním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by si si mal začať zvykať Samo. Už to nie sú tie hry aké poznáme(možno ešte nejaký pamätník si pamätá klasické hardcore dungeony), ale ide o cash. A s tým už nič nespravíš....to by dnešný hráč takú hru po 5 minútach označil za totálnu ko***inu a poslal by ju niekam...

Ale netreba to brať katastroficky, myslím, že budúcnosť hier je v príbehu(žiadny megatrhák,v kurze sú teraz také tie dramatické veci) a možnosti ovplyvniť hru svojím konaním.

Já si na tohle ač nerad zvykám. Rve mi to srdce ale zvykám si. Kde je ta atmosféra Morrowindu nebo Daggerfallu ? Člověk se bál vlézt kam neměl, paranoidně sejvoval i když sežral jablko od kterého neznal původ, 8x si rozmyslel co řekne NPCčku aby to nebylo urychleně ukončeno atd. Ale co :) Aspoň že stále vývojáři dávají alespoň tři stupně obtížnosti a stupeň HARDCORE stále ještě je. Ale už to tolik nezavaří palici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak já jsem stále u Skyrimu na vážkách. Hrál jsem to na middle obtížnost a po překorčení 30 levelu jsem zjistil, že nemám na celé mapě soupeře. A dotáhl jsem si full detail mapu a vybíjel jsem si draky. A to mě za chvíli taky omrzelo.

na střední obtížnost jsem měl ten samej problém - moc lehký, nezáživný. pak jsem chvilku jen na vyšší (mistr), která mi přišla celkem akorát. pak jsem to zvednul na nejvyšší (velmistr), což byla psina, souboje jsou pak dost hardcore. každej, i ten nejblbější souboj s hrstkou banditů, je pak výzva. chvíli mě nejvyšší obtížnost bavila, ale nakonec jsem jí zase snížil, protože mě sralo jak mě nepřítel měl v oblibě sundavat na ránu. příjdu do obyčejný hrobky, tam draugirskej pán smrti s ebonitovým lukem mě sundá jedním šípem.. kdyby to bylo jednou za čas, tak jo, ale dělo se to až moc často. stejnejch draugirskejch smrťáků bylo v jedný hrobce třeba dvacet. takže nakonec pařím na mistra a je to fajn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz taky hrnu downguard.

stahl sem si aji ten mod cos zminoval Zoltare.ten v te džungli.ten se spousti jak ?

myslím, že se to spouští tak, že ... ty soubory, co sis stáhnul, hodíš do skyrim/data. pak to zapneš v launcheru v data files, stejně jako třebas dawnguard. pak zapneš hru a na mapě už budeš mít značku. je to kousek na západ od Falkreathu. zvenku to vypadá jak obyčejnej vchod do dungeonu, ale je to vchod do úplně novýho světa :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...