Přejít na obsah

The Elder Scrolls


Zoltar

Recommended Posts

všiml jsem si, že sem na forum chodí i dost lidí, co hrajou Skyrim. a tak mě napadlo založit o tom vlákno (doufám že to ničemu nebo nikomu nevadí, že to tady bude).

 

název souhrně Elder Scrolls, abysme mohli kecat o všech hrách ze série. takže, bavte se o čemkoliv co se týká TES, od blátokraba až po deadru

 

 

moje postava:

 

Jméno: Kata Strofa

Rasa: high elfka

Level: 21

Znamení: Dáma

Schopnosti: destruktivní magie, jednoruční zbraně (meče, dýky), plížení, lehká zbroj

Nepřátelé: upíři, Thalmor, draci a podobná havěť

Strana ve válce: neutrální

 

snad poprvý co hraju nějaký PRG za ženskou postavu, už byla pruda furt koukat na ty chlapský ksichty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevi nekdo jestli uz vysla cestina na Downguard, nejak jsem to zapomel sledovat

bohužel ne. taky na ní čekám. oni to totiž u nás ještě ani oficiálně nevydali, až to tady vydaj, tak to bude i česky. do tý doby máme asi smůlu. to všechno jen kvůli tomu, že dávaj přednost pitomýmu Xboxu. ale kašlu na to, začnu to asi hrát bez ní. co se může podělat? akorát v nějakým dialogu možná někoho vytočím :D ale dohraju to i bez češtiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elder Scrolls mela boba dil dagerfall (2) q nejultimatnejsi Morrowind (3). Oblivion zruinoval ten smysl RPG a Skyrim se pokousi o znovunavrat ale grafika neni vsechno. Z morrovindu mam stale sejvy a vracim se k nim. Skyrim me na 30 levelu prestal bavit, protoze jsem nemel soupere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasím, Morrowind je nejlepší díl. nejhustější atmosféra, hratelnost do tý doby nevídaná, a i grafika byla tenkrát špička, i když dneska už by se tomu leckdo pousmál. hrál jsem to asi třikrát nebo čtyřikrát, a tím myslím jakože hrál pořádně dlouho. věřte tomu, že Oblivion a Skyrim by byly stejně skvělý hry, kdyby Bethesda nedělala ústupky kvůli konzolím. ještě že existujou mody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha, podobně postižení :D Oblivion je paráda, těch hodin u toho....krásný zážitky. Skyrim mě na pár měsíců přestal bavit, ale už to zase střídám s tankama. Jsem na 57. levelu, Nord, jméno...to je ale překvapení...Talvi :) mastím to slavičím lukem a trpasličí válečnou sekerou, obojí ukovaný na max. Před pár dny jsem našel Bolarův přísežný meč, katanu člena Čepelí, kterýho obklíčili v jeskyni, taky dobrej sekáček na maso. Co mě tedy v téhle hře nebaví vůbec, je alchymie, kterou jsem tak miloval v Oblivionu. Morrowind mám založenej ze SCORE, je tam kompilát nejrůznějších modů a nějak vylepšená grafika. Čekám na správný okamžik to nainstalovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně nějaké super vlákno :D osobně jsem začal taky na Morrowindu a pak pokračoval až na Skyrim.Po pravdě se mi všechny díly moc líbily.A je to hra jako žádná jiná.Doufám,že jednoho dne udělají tu kompletní mapu z těch všech "menších částí" a bude to jeden velký svět.Uuuaaaa :D jen je škoda že ty monstra nerostou silově s vámi,takže jakmile si ukováte vlastní brnění + zbraně a nebo si podmaníte nějaké silné kouzlo tak hodně monster už nestíhá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alchymie se hodí ze začátku, pak je skoro zbytečná, protože luk i dýka ze skrytu zabijí spolehlivě.

Nejlepší překovaná dýka, aspoň co mě to ukazuje, je Čepel svízelí a výbornej je daedrickej palcát Molaga Bal. Slavičí výzbroj je vůbec skvělá a k tomu perk plížení a luk. Akorát zvláštní je, že elfskej luk ať už překovanej nebo vyrobenej u mě dává větší pecky než daedrickej a slavičí. Mám pocit, že hra některý předměty generuje podle charakteru postavy anebo je prostě člověk všechny nenajde. Tohle je asi díky tomu, že nejvyšší kovařinu mám elfskou i když celkově jí body hodně přesahujou.

U tohohle RPG se mi líbí neskutečná svoboda volby, jak ovlivnit děj, včetně neexistence koridorů. A kůň Stín je jeden z nejlepších dárků ve hře.

Bohužel jsem ale asi skončil. Po úrovni 53 jsem se znovu pustil do hlavní linie a nedostanu se přes quest "Krysa zahnaná do kouta". Pustí mě dovnitř, ale dveře nejdou otevřít. U všech sejvů mám "lookup failed", takže tuším, že se něco podělalo kombinaci patčů. Navíc to není ofik.verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně nějaké super vlákno :D osobně jsem začal taky na Morrowindu a pak pokračoval až na Skyrim.Po pravdě se mi všechny díly moc líbily.A je to hra jako žádná jiná.Doufám,že jednoho dne udělají tu kompletní mapu z těch všech "menších částí" a bude to jeden velký svět.Uuuaaaa :D jen je škoda že ty monstra nerostou silově s vámi,takže jakmile si ukováte vlastní brnění + zbraně a nebo si podmaníte nějaké silné kouzlo tak hodně monster už nestíhá.

tak na nejtěžší obtížnost drží nepřátelé krok hodně dlouho, si myslím. ale je jasný, že když si ukováš nějakej meč s extra mega damage, tak s tím dáš všechno i na nejtěžší. já tohle nedělám, ta hra už pak není výzva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel jsem ale asi skončil. Po úrovni 53 jsem se znovu pustil do hlavní linie a nedostanu se přes quest "Krysa zahnaná do kouta". Pustí mě dovnitř, ale dveře nejdou otevřít. U všech sejvů mám "lookup failed", takže tuším, že se něco podělalo kombinaci patčů. Navíc to není ofik.verze.

co zkusit zálohovat savy a přeinstalovat hru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pravdě na tu nejtěžší jsem to nehrál,ale jakmile se mi dostane do rukou ten datadisk Dawnguard,tak jí asik otestuju.Přeci jen od mého posledního hraní,kdy jsem si koupil originál a hrál hned den po vydání už nějaký ten pátek uběhl.Kažopádně kovařina pro mě největší plus,nesnášel jsem hledání kousků brnění abych měl celý komplet :D hlavně třeba skleněné věci byl horor najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alchymie se hodí ze začátku, pak je skoro zbytečná, protože luk i dýka ze skrytu zabijí spolehlivě.

Nejlepší překovaná dýka, aspoň co mě to ukazuje, je Čepel svízelí a výbornej je daedrickej palcát Molaga Bal. Slavičí výzbroj je vůbec skvělá a k tomu perk plížení a luk. Akorát zvláštní je, že elfskej luk ať už překovanej nebo vyrobenej u mě dává větší pecky než daedrickej a slavičí. Mám pocit, že hra některý předměty generuje podle charakteru postavy anebo je prostě člověk všechny nenajde. Tohle je asi díky tomu, že nejvyšší kovařinu mám elfskou i když celkově jí body hodně přesahujou.

U tohohle RPG se mi líbí neskutečná svoboda volby, jak ovlivnit děj, včetně neexistence koridorů. A kůň Stín je jeden z nejlepších dárků ve hře.

Bohužel jsem ale asi skončil. Po úrovni 53 jsem se znovu pustil do hlavní linie a nedostanu se přes quest "Krysa zahnaná do kouta". Pustí mě dovnitř, ale dveře nejdou otevřít. U všech sejvů mám "lookup failed", takže tuším, že se něco podělalo kombinaci patčů. Navíc to není ofik.verze.

Řešení máš třeba tady:

http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/the-elder-scrolls-v-skyrim-recenze-57615/?rootId=657766

Předpokládám, že jsi to zkoušel hledat, ale třeba ne. Mě to fungovalo. Tedy asi toto, už je to dlouho, co jsem dělal tenhle quest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alchymie se hodí ze začátku, pak je skoro zbytečná, protože luk i dýka ze skrytu zabijí spolehlivě.

Nejlepší překovaná dýka, aspoň co mě to ukazuje, je Čepel svízelí a výbornej je daedrickej palcát Molaga Bal. Slavičí výzbroj je vůbec skvělá a k tomu perk plížení a luk. Akorát zvláštní je, že elfskej luk ať už překovanej nebo vyrobenej u mě dává větší pecky než daedrickej a slavičí. Mám pocit, že hra některý předměty generuje podle charakteru postavy anebo je prostě člověk všechny nenajde. Tohle je asi díky tomu, že nejvyšší kovařinu mám elfskou i když celkově jí body hodně přesahujou.

U tohohle RPG se mi líbí neskutečná svoboda volby, jak ovlivnit děj, včetně neexistence koridorů. A kůň Stín je jeden z nejlepších dárků ve hře.

Bohužel jsem ale asi skončil. Po úrovni 53 jsem se znovu pustil do hlavní linie a nedostanu se přes quest "Krysa zahnaná do kouta". Pustí mě dovnitř, ale dveře nejdou otevřít. U všech sejvů mám "lookup failed", takže tuším, že se něco podělalo kombinaci patčů. Navíc to není ofik.verze.

Je možné,že problém vznikl když jsi zkoušel všemožné patche a neoficiální mody a v průběhu hraní jsi mazal předchozí uložené lokace.Mě to zase dělalo chybu ve vedlejším úkolu kdy jsem měl ve Větrném Žlebu vystopovat vraha mladých dívek.U některých dalších vedlejších úkolu byla chyba jen občas,která ale časem zmizela.Když něco nešlo dokončit,vyskytla se nějaká vada,odcestoval jsem během úkolu jinam,šel spát atd a jakmile jsem se vrátil,úkol splnit šel.Hlavní dějová linie fungovala bez problému.Až po posledním patchi kde se dá bojovat i na koni se vše ustálilo.Skyrim mám opravdu moc rád.Kdyby někdo chtěl na tohle téma si pokecat,poradit se,napište.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alchymie se hodí ze začátku, pak je skoro zbytečná, protože luk i dýka ze skrytu zabijí spolehlivě.

Nejlepší překovaná dýka, aspoň co mě to ukazuje, je Čepel svízelí a výbornej je daedrickej palcát Molaga Bal. Slavičí výzbroj je vůbec skvělá a k tomu perk plížení a luk. Akorát zvláštní je, že elfskej luk ať už překovanej nebo vyrobenej u mě dává větší pecky než daedrickej a slavičí. Mám pocit, že hra některý předměty generuje podle charakteru postavy anebo je prostě člověk všechny nenajde. Tohle je asi díky tomu, že nejvyšší kovařinu mám elfskou i když celkově jí body hodně přesahujou.

U tohohle RPG se mi líbí neskutečná svoboda volby, jak ovlivnit děj, včetně neexistence koridorů. A kůň Stín je jeden z nejlepších dárků ve hře.

Bohužel jsem ale asi skončil. Po úrovni 53 jsem se znovu pustil do hlavní linie a nedostanu se přes quest "Krysa zahnaná do kouta". Pustí mě dovnitř, ale dveře nejdou otevřít. U všech sejvů mám "lookup failed", takže tuším, že se něco podělalo kombinaci patčů. Navíc to není ofik.verze.

 

Jo jo, jeden z mnoha zabugovanych questu, reseni je si to ulozit, vypnout hru do menu a zase nahrat a ta postava se nekdy rozhybe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešení máš třeba tady:

http://diskuse.tisca.../?rootId=657766

Předpokládám, že jsi to zkoušel hledat, ale třeba ne. Mě to fungovalo. Tedy asi toto, už je to dlouho, co jsem dělal tenhle quest.

Hledal jsem, ale tohle jsem nenašel. Je tam fix ke stažení tak ho prubnu. Hláška "loockup failed" je opravdu jazyková kolize. Holt když to nepůjde bude reinstall.

Díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...