Přejít na obsah

WT - Posádka obecně


Argo37

Recommended Posts

Nedávno jsem o efektivitě, nebo spíš chování střelců taky trochu uvažoval. Měl jsem v arkádě "epickou" s A 20 G Havokem, bez mučení se přiznám, že to letadlo používám skoro výhradně jako těžkej stíhač, trochu jako Bf 110 a ty bomby mi tam skoro vadí, ale k věci, hra se povedla, tak jsem si ji uložil a později prohlídnul. Speciálně jsem se zaměřil na zadní střelce, protože jsem v bitvě zaznamenal několikrát, že po mě někdo jde zezadu, zaznamenal jsem, že střelec zasahuje a sestřeluje, ale nevěděl jsem kolik toho vlastně sundal on a kolik já. To jsem v tom čubinci na převaze nad klíčovým letištěm prostě nedával. Ještě dodatek, že oba střelecké perky mám 45 a 40 bodů plus expertní bonus. Z toho co jsem viděl, jsem byl rozpačitej. Střelec sundal celkem tři letadla, potud výbornej výsledek, kterej mi zajistil epickou hru, ale na pohled to vypadalo divně, většinu dávek dával do úplně nesmyslnejch stran a úhlů, jako když mám letadlo přímo na ocase a střelec je natočenej tak doleva jak jen může a střílí po slunci nebo do země, prostě ani přibližně směrem k nepříteli. A pak po 20 - 30 vteřinách ostřelování oblohy se najednou urve a dá stíhačce dávku rovnou do motoru.. Je to jen taková blbost, nakonec výsledky měl.. Jde mi ale o to, nechci přece aby střelec sundal všechno na první dávku, co se kolem šustne, ale měl by svou palbu z logiky věci bez ohledu na zkušenost směřovat aspoň přibližně do prostoru nepřítele, aby stížil míření, znervóznil soupeře, donutil ho manévrovat.. Všiml jsem si takových věcí i jindy, ale až když člověk kouká na záznam, má úplnej přehled, Je to jen taková hloupost. Možná nějaká chybka ve hře, možná je to tak schválně a v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Borci, mám otázku. Ve hře v profilu v sekci Úspěchy - Osádky je medaile, kde je napsáno pouze toto, cituji: "Obtain the expert qualification for several crews". Toho, kdo napsal tento popisek bych nechal za úsvitu popravit.

 

1. Kolik k čertu potřebuju takových posádek? Gaijine, je tak těžké to tam napsat?

2. Počítají se do toho pouze posádky s expertní kvalifikací na aktuálních letounech/tancích v garáži?

3. Počítá se tam každý národ zvlášť?

4. Počítají se tam snad jen vyšší tiery nebo co?

5. Ale co je úplně nejpozoruhodnější, laskominka pro gurmány na konec. Proč mi na základním levelu této medaile svítí NULOVÝ(!!!) progres, když posádek s expertní kvalifikací mám několik...

 

Howhg a dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, mám otázku. Ve hře v profilu v sekci Úspěchy - Osádky je medaile, kde je napsáno pouze toto, cituji: "Obtain the expert qualification for several crews". Toho, kdo napsal tento popisek bych nechal za úsvitu popravit.

 

1. Kolik k čertu potřebuju takových posádek? Gaijine, je tak těžké to tam napsat?

2. Počítají se do toho pouze posádky s expertní kvalifikací na aktuálních letounech/tancích v garáži?

3. Počítá se tam každý národ zvlášť?

4. Počítají se tam snad jen vyšší tiery nebo co?

5. Ale co je úplně nejpozoruhodnější, laskominka pro gurmány na konec. Proč mi na základním levelu této medaile svítí NULOVÝ(!!!) progres, když posádek s expertní kvalifikací mám několik...

 

Howhg a dík

 

No řekl bych, že v tom nemají jasno ani u Gaijinu. Nechal bych být tento uspěch tak jak je, ať si žije svým vlastním životem a snad se jednou někdy v budoucnu dočkáme bližšího vysvětlení. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...