Přejít na obsah

WT - Posádka obecně


Argo37

Recommended Posts

takže jak jsem si myslel narvat to prostě do jedné národnosti....ono když si to zpočítám,tak právě to vyjde těch 5000g na 4 posádky a něco ještě zbyde na to odbouchnutí ACE a i konvert free exp....takže i v HB se letí jako v arkádě?že je prostě k dispozoici 5 letadel?

 

Ale nie, v HB máš len jedno lietadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha tak to je potom zbytečné to rvát všechno do jedné národnosti když nechci do toho dát víc peněz.....protože i v arkádě sem tam vydržím s 2 letadly(stihač+bombarder)a když dokážu vlastně přistát a vyměnit letadlo tak se nezamkne a mohu ho použít znova....a když budu mít to hodně vyexpený,tak vlastně mohu použít borce na opravy a střídat národnosti a lítad se 2 letadly zároven. Prootže se mi nezdá mít letadlo např. 3x 6level a potom letět s 4 nebo dokonce s menším...to jsi tam většinou, do počtu....když zůstanem u stihačů...nikdy přeci ,, v letce,, nebudou stejný levely.... a nebo když budu mít 1x 9 a potom 3x 6 to je strašnej nepoměr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, toto nie je WoT, kde je v bitke rankov 6-7, nejaký rank 4 do počtu.

Ani 1x9 a 3x6 nie je žiadny velky nepomer.

V každej letke máš obyčajne 1-2 oblubené stroje, ktoré berieš prvé. Je k nim dobré mať aspon jeden bombardér a nejakú zálohu, kedy ti tie prvá dva zlyhajú.

 

Ja som si tiež na úvod myslel, že 3 lietadlá budú ok (2x stíhač + bomber) a nakoniec mám na US strome 5 posádok :) Takmer nikdy ich nevylietam všetky, ale tým, že mám viac lietadiel, viem lepšie regovať na situácie.

 

Mapy ako stalingrad sú napríklad super pre P-39, tie mám dve na slotoch.

Mapy s členitým terénom sú zase ok pre agilnejšie lietadlá, tiež mám dve (ki61+zero)

A na 5 slote je bombardér, ktorý beriem akurát na mapu Port, prípade na dorážku posledných pilboxov

 

Samozrejme, že na úvod si expy tri posádky. Neskôr prídeš na to, že je lepšie mať viac posádok, ale búchať goldy do 5 slotov na začiatku je zbytočné

 

EDIT: hovorím stále o arkáde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to narval do 4 posádek...jen jsme se chtěl ujistit jestli jsem něco nepo... možná trochu,ale to mě tolik netrápí,poněvadž jsem chtěl qualifikaci co nejlevněji,tak jsem i do posádky kde mám stihačky narval pody do střelce.

a už jsem trochu v obraze,protože mě ani nenapadlo dělat rozdíly v mapě...prostě si beru vždy pro mě nej letadlo na každou mapu a vůbec nepřemýšlím že to letadlo je lepší v členitém terénu a druhé zase na holé pláni.

Ale ty body v posádce jsou strašně znát,to si myslím,že je právě lepší narvat goldy do ní než do nějakého prémka či premiaka...

no už jsem pochopil,že to není WOT,ale stejně když porovnám 0-1 s vyšším levlem,tak sice dvojiplošník se dobře řídí a je obratnej,ale stačí malá salva canonu a je přepůlenej.Ale to je asi tebata jinám...

taže nevadí,když pojedu vlastně jednu národnost,v akrádě vlastně ušetřím ohledně expení posádky a je to vlastně výhoda.když se nepoužijí goldy,tak vlastně to rveš sem a nezdržuješ se druhou národností a rychleji se vyexpí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

a už jsem trochu v obraze,protože mě ani nenapadlo dělat rozdíly v mapě...prostě si beru vždy pro mě nej letadlo na každou mapu a vůbec nepřemýšlím že to letadlo je lepší v členitém terénu a druhé zase na holé pláni.

 

 

Aby som ťa zase nedomotal - to som písal o svojich skúsenostiach a o svojom štýle hry. Tebe to bude vyhovovať možno presne naopak.

Ja som tým len zdôvodnil prečo držím tolko posádok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to doufám,že do toho nespadnu jak do WOT...nikdy jsem za hru neplatil (když nepočítám nějakou ,,zlatou klasiku,,) a tyhle hry co jsou ,,zadarmo,, jsou dražší než placky....

jen ještě nechápu proč expit letadlo,když to po x exp už člověk nemusí a co přijde když posádka bude už na 100% kam ty body půjdou... je to takové nevyřešené...je hodně free exp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu proč expit letadlo,když to po x exp už člověk nemusí a co přijde když posádka bude už na 100% kam ty body půjdou... je to takové nevyřešené...je hodně free exp.

 

Nezapomeň, že jde pořád o betu. Letadel je zatím jen zlomek z toho, co Gaijin chystá. Prohlašují, že chtějí pokrýt všechna letectva a stroje 2. sv. války, což jak sami říkají bude náročné, protože to je kolem 5000 typů letadel. A to se pořád bavíme jen o letadlech. Takže free XP určitě přijdou vhod, pokud za to bude chtít hráč utrácet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Rozhodně to cenu má. Ber to tak,že tak jak jsi to napsal budou mít střelci schopnosti 100%, když budeš pokračovat a vycvičíš je na 50/50 + 30 tak budou mít schopnosti 160% a pokud koupíš kvalifikaci ACE tak budou na 200%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Ahoj všem.

Chci se zeptat jestli má vliv na střelecké schopnosti pilota-stíhače, když naplním body XP do střeleckých kolonek na kartě střelci. Poctivě jsem pročetl celou tuhle sekci, ale uspokojivou odpověď jsem tu nenašel. Proběhlo tu sice pár různých názorů, ale konečné resumé z toho žádné nevzešlo. Najde se někdo kdo to tu rozlouskne?

 

Zkusím vyjádřit svůj názor na toto a když tak mně klidně opravte - rád se poučím.

Podle mně se karta "pilot" týká jen vlastností pilota a karta "střelci" se týká jen ostatních členů posádky kromě pilota. Toho přece plně ovládá hráč a pilot sám o sobě na nikoho nevystřelí ani kdyby se mu motal před hlavněmi. Tím myslím v případě, že letím ve vícemístném stroji a koukám z pozice střelce (primárně klávesou F6). Prostě si myslím, že i kdybych měl na střelcích "Přesnost palby" a "Preciznost střelby" vytáhnutou na 50/50, tak to nepomůže tomu, aby se pilotovi lépe mířilo nebo měly hlavně jeho zbraní menší rozptyl. Protože pilot jsem vlastně já, a když se neumím trefit tak mi žádné XP body navíc ani svěcené kulky při sestřelech nepomůžou.

Díky za trpělivost při čtení a čekám na reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PRAVDĚPODOBNĚ záložka střelci ovlivňuje POUZE palubní střelce... Navíc položky "přesnost palby" a "preciznost střelby" se týkají pouze automatického módu, kdy ty pilotuješ a střelci střílí automaticky...


 


Jedná se o můj osobní pohled na věc.... Pokud máš zájem o vysvětlení od DEVS, tak se obrať s otázkou na ně prostřednictvím oficiálního fóra hry.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem.

Chci se zeptat jestli má vliv na střelecké schopnosti pilota-stíhače, když naplním body XP do střeleckých kolonek na kartě střelci. Poctivě jsem pročetl celou tuhle sekci, ale uspokojivou odpověď jsem tu nenašel. Proběhlo tu sice pár různých názorů, ale konečné resumé z toho žádné nevzešlo. Najde se někdo kdo to tu rozlouskne?

 

Zkusím vyjádřit svůj názor na toto a když tak mně klidně opravte - rád se poučím.

Podle mně se karta "pilot" týká jen vlastností pilota a karta "střelci" se týká jen ostatních členů posádky kromě pilota. Toho přece plně ovládá hráč a pilot sám o sobě na nikoho nevystřelí ani kdyby se mu motal před hlavněmi. Tím myslím v případě, že letím ve vícemístném stroji a koukám z pozice střelce (primárně klávesou F6). Prostě si myslím, že i kdybych měl na střelcích "Přesnost palby" a "Preciznost střelby" vytáhnutou na 50/50, tak to nepomůže tomu, aby se pilotovi lépe mířilo nebo měly hlavně jeho zbraní menší rozptyl. Protože pilot jsem vlastně já, a když se neumím trefit tak mi žádné XP body navíc ani svěcené kulky při sestřelech nepomůžou.

Díky za trpělivost při čtení a čekám na reakce.

Dobře to chápeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se nejspíš jako totální blbec  ale razím heslo ,,radši se třikrát jako debil zeptat než jednou něco jako debil zkazit " :biggrin:

Mám možnost u mého Me110 C4 povýšit posádku na Experty.Našel jsem tu po hledání co to přinese  ,,papírově "  . . +30 (schopností  ? )  to co mě zajímá je jak se to reálně projeví ve hře, jako jestli je to nějal výrazně poznat že je posádka expertní. Přeci jen co si budeme namlouvat, zatím je pro mě 20 000 lvů docela velká položka na to abych jí jen tak ,,vyhodil " . . . . . k FW 190 je cesta dlouhá a těch 630 tisíc  za něj je pro mě zatím astronomická.Šetřím . . . . . . .

 

Za případné vysvětlení ,bez zbytečných jízlivostí , děkuji předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem.

Chci se zeptat jestli má vliv na střelecké schopnosti pilota-stíhače, když naplním body XP do střeleckých kolonek na kartě střelci. Poctivě jsem pročetl celou tuhle sekci, ale uspokojivou odpověď jsem tu nenašel. Proběhlo tu sice pár různých názorů, ale konečné resumé z toho žádné nevzešlo. Najde se někdo kdo to tu rozlouskne?

 

Zkusím vyjádřit svůj názor na toto a když tak mně klidně opravte - rád se poučím.

Podle mně se karta "pilot" týká jen vlastností pilota a karta "střelci" se týká jen ostatních členů posádky kromě pilota. Toho přece plně ovládá hráč a pilot sám o sobě na nikoho nevystřelí ani kdyby se mu motal před hlavněmi. Tím myslím v případě, že letím ve vícemístném stroji a koukám z pozice střelce (primárně klávesou F6). Prostě si myslím, že i kdybych měl na střelcích "Přesnost palby" a "Preciznost střelby" vytáhnutou na 50/50, tak to nepomůže tomu, aby se pilotovi lépe mířilo nebo měly hlavně jeho zbraní menší rozptyl. Protože pilot jsem vlastně já, a když se neumím trefit tak mi žádné XP body navíc ani svěcené kulky při sestřelech nepomůžou.

Díky za trpělivost při čtení a čekám na reakce.

 

chápeš to zcela správně. Co je v záložce pro pilota platí jenom pro pilota a co je v záložce střelci platí pouze pro střelce. Proto se u jednomístných letadel nevyplatí přidělovat body do záložky pro střelce a je proto i vhodné mí vyhrazený slot pro bombardéry a letadla vybavená střelišti, protože u nich se zase nevyplatí přidělovat body primárně pilotovi. Snad jsem to napsal pochopitelně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápeš to zcela správně. Co je v záložce pro pilota platí jenom pro pilota a co je v záložce střelci platí pouze pro střelce. Proto se u jednomístných letadel nevyplatí přidělovat body do záložky pro střelce a je proto i vhodné mí vyhrazený slot pro bombardéry a letadla vybavená střelišti, protože u nich se zase nevyplatí přidělovat body primárně pilotovi. Snad jsem to napsal pochopitelně

Díky za reakce.

Nebylo by vhodné upravit (pokud to vůbec jde) v tomhle smyslu první článek této diskuse od Argo37, aby bylo hned každému jasné jak to je. Nepochybuji že je poučné, když si někdo pročte celou tuto diskusi, ale nemyslím si že je moc lidí ochotných přelouskat byť i těchto 5 stránek než se sem k rozuzlení dopídí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...