Přejít na obsah

WT - Posádka obecně


Argo37

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

hmm prijde znacne dementni ze na fighterovi kde je jeden clovek mi hra nabizi expit nekoho koho v posadce nemam.. grr, samozrejme sem si prvnich 10 exp bodu nahazel na strelce ze..

 

Jestli myslíš deset "crew XP points", tak to je v pohodě... sice to "naštve", ale věř, že 10 XP pointů vylítáš s letadlem kolikrát za bitku nebo dvě... ber to jako takové drobné zakolísání :-)

 

Jinak ty tu posádku expíš "obecně", ne "na fighterovi", na ten slot můžeš, když se "zblázníš", dát klidně bomber...Chce si to holt něco přečíst, než to tam člověk nafrká, ale já to udělal zezačátku uplně stejně :-) Myslel jsem, že když to dám do gunnera, bude to líp střílet :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jestli myslíš deset "crew XP points", tak to je v pohodě... sice to "naštve", ale věř, že 10 XP pointů vylítáš s letadlem kolikrát za bitku nebo dvě... ber to jako takové drobné zakolísání :-)

 

Jinak ty tu posádku expíš "obecně", ne "na fighterovi", na ten slot můžeš, když se "zblázníš", dát klidně bomber...Chce si to holt něco přečíst, než to tam člověk nafrká, ale já to udělal zezačátku uplně stejně :-) Myslel jsem, že když to dám do gunnera, bude to líp střílet :-)

 

Tak to asi nemáte pravdu, protože pokud povýším kvalifikaci, tak se mě i u stíhače přičte nejdřív 30 bodu a u experta 50 bodu do slotu akuracia precision, takže to asi vliv mít bude. Mě by jen zajímalo, když dám přesnost třeba na těch 50/50, tak jestli jako expert budu střílet na 150% nebo jak to je díky za objasnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi nemáte pravdu, protože pokud povýším kvalifikaci, tak se mě i u stíhače přičte nejdřív 30 bodu a u experta 50 bodu do slotu akuracia precision, takže to asi vliv mít bude. Mě by jen zajímalo, když dám přesnost třeba na těch 50/50, tak jestli jako expert budu střílet na 150% nebo jak to je díky za objasnění.

vliv to mít bude, ale nevím jestli na stíhačovi. Tady je vidět, že hodně lidí to vidí stejně jako u WoT, ale to není posádka pro stíhače, bombra nebo cokoliv jinýho. To je prostě posádka na kterou můžeš dát jakýkoliv letadlo a proto je tam všude stejná nabídka výcviku i když tam stíhače nebo bombra. Takže i když Ti to bude ukazovat +50 tak to nemusí mít žádný vliv protože jsi cvičil něco co je pro to daný letadlo k ničemu.

 

Snad jsem to napsal pochopitelně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vliv to mít bude, ale nevím jestli na stíhačovi. Tady je vidět, že hodně lidí to vidí stejně jako u WoT, ale to není posádka pro stíhače, bombra nebo cokoliv jinýho. To je prostě posádka na kterou můžeš dát jakýkoliv letadlo a proto je tam všude stejná nabídka výcviku i když tam stíhače nebo bombra. Takže i když Ti to bude ukazovat +50 tak to nemusí mít žádný vliv protože jsi cvičil něco co je pro to daný letadlo k ničemu.

 

Snad jsem to napsal pochopitelně

Jenže když dám qualification na stíhače, tak to právě háže body do sekce acuracy atd. , bohužel angličtina mám na tiru, tak 3 a na ofiko foru se mě to z tohoto důvodu nechce hledat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ty mě nechápeš dej si ebasic na stíhačce třeba Hellcata a v guner se ti zvednou staty (+ 30bodů zelenejch). Až ho hodíš do avangera, tak pokud nehodíš basic, tak se tinic nevyzelení

Až budu va hře udělám scren.

chápu Tě moc dobře, ale zkus pochopit, že expy u střelců jsou Ti u stíhačky k ničemu. Ta kolonka je tam jenom proto, že to není posádka určená přímo pro stíhačku. Ve WT je jenom posádka, která se nedělí podle strojů. Tu její specializaci si vytvoříš až Ty sám podle toho jak jí budeš cvičit.

Proto jsou na začátku všechny posádky stejný a Ty jenom tím, jak budeš přidělovat body tak z ní uděláš posádku buď pro stíhače nebo bombry. A až budeš mít kompletně vycvičenou posádku tak už zase bude jedno jestli jí dáš do bombru nebo stíhačky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já vím, že posádka zůstává. Ale pokud překvalifikuješ pilota z nováčka na záklaďáka (u stíhačky) a máš v sekci guner acuraci a precision 0, tak ti to hodí +30 bodů, stejně jako u reloadu +30 a rozhledu. Pokud by to neměla vliv, tak to asi neporoste. Pokud to nemá vliv, tak je to podvod na hráče a jsou stejní jako WG. Chápeš kam tím mířím, mě nezajíma jaký bduou staty potom co tam hodím bombr. Roste to i u stíhače aniž bys tam dal bodík, teoreticky, protože jenak se nedostaneš na tu hranici 130 přidělených bodů, abys mohl vyškolit pilota na experta.

 

http://imagelink.cz/images/shot20130203202158.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já vím, že posádka zůstává. Ale pokud překvalifikuješ pilota z nováčka na záklaďáka (u stíhačky) a máš v sekci guner acuraci a precision 0, tak ti to hodí +30 bodů, stejně jako u reloadu +30 a rozhledu. Pokud by to neměla vliv, tak to asi neporoste. Pokud to nemá vliv, tak je to podvod na hráče a jsou stejní jako WG. Chápeš kam tím mířím, mě nezajíma jaký bduou staty potom co tam hodím bombr. Roste to i u stíhače aniž bys tam dal bodík, teoreticky, protože jenak se nedostaneš na tu hranici 130 přidělených bodů, abys mohl vyškolit pilota na experta.

 

http://imagelink.cz/...30203202158.jpg

proč by to měl být podvod? Pořád to nechápeš a já už nevím jak lépe to vysvětlit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já vím, že posádka zůstává. Ale pokud překvalifikuješ pilota z nováčka na záklaďáka (u stíhačky) a máš v sekci guner acuraci a precision 0, tak ti to hodí +30 bodů, stejně jako u reloadu +30 a rozhledu. Pokud by to neměla vliv, tak to asi neporoste. Pokud to nemá vliv, tak je to podvod na hráče a jsou stejní jako WG. Chápeš kam tím mířím, mě nezajíma jaký bduou staty potom co tam hodím bombr. Roste to i u stíhače aniž bys tam dal bodík, teoreticky, protože jenak se nedostaneš na tu hranici 130 přidělených bodů, abys mohl vyškolit pilota na experta.

 

http://imagelink.cz/...30203202158.jpg

 

Jednoduše to mají systémově nastavené tak, že ti to při nákupu hodí +30(+50) u všech strojů do stejných položek, protože hra neřeší zda zrovna sedíš v bombardéru, stíhači a nebo ponorce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduše to mají systémově nastavené tak, že ti to při nákupu hodí +30(+50) u všech strojů do stejných položek, protože hra neřeší zda zrovna sedíš v bombardéru, stíhači a nebo ponorce.

 

No tak to jsem to tam asi fakt naházel úplně zyitečně, jestli máš pravdu. jak se říka to mě pos.... . Nejde nějak resetovat posádka :facepalmic:

Škoda bodů mohl jsem je hodit do G chjo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to jsem to tam asi fakt naházel úplně zyitečně, jestli máš pravdu. jak se říka to mě pos.... . Nejde nějak resetovat posádka :facepalmic:

Škoda bodů mohl jsem je hodit do G chjo.

Tak to jsme na tom uplně stejně. Podle toho co tu tak čtu tak jsem doposud dělal vše blbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

takže chápu to,že nejlépe si koupit zlaťáky..5000, bouchnout 1000 exp(+750) a vyexpit si sakumprásk posádku a takhle udělat další 4-5 posádky a potom si létáš jak eso, když teda si ještě odbouchneš eso za zlaťáky .... a už neřešíš jestli expit pilota či střelce,protože to stejně musíš narvat,aby jsi docílil eso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ještě jednou a jinak.... co je lepší...narvat bodíky do celé letky (do jedné národnosti) a nebo třeba vyexpit 2 piloti v jedné národnosti co se bude preferovat a zbytek nechat jen tak na dolítávání a další 2 piloti v jiné národnosti a zybtek opět nechat (počítám v hangáru 5 letadel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ještě jednou a jinak.... co je lepší...narvat bodíky do celé letky (do jedné národnosti) a nebo třeba vyexpit 2 piloti v jedné národnosti co se bude preferovat a zbytek nechat jen tak na dolítávání a další 2 piloti v jiné národnosti a zybtek opět nechat (počítám v hangáru 5 letadel)

 

Ja som rozdeloval body za goldy do všetkých posádok v rámci národa - zlepšíš si tak variabilitu lietadiel, inými slovami, môžeš do bitky brať viac kvalitných lietadiel zastrešených dobrou posádkou. A tie ACE posádky prídu časom samé.

V mojom hlavnom národe (US) mám posádky vyexpené nasledovne:

1.) (stíhač) 600

2.) (stíhač) 326

3.) (stíhač) 337

4.) (bomber) 407

5.) (stíhač) 497

 

Na 1. a 5. ranku mám premiáky, tam to išlo s expením rýchlejšie

 

Inak, na úvod a hlavne do arkády treba prioritne expiť reload a repair, prípadne G-tolerance

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže jak jsem si myslel narvat to prostě do jedné národnosti....ono když si to zpočítám,tak právě to vyjde těch 5000g na 4 posádky a něco ještě zbyde na to odbouchnutí ACE a i konvert free exp....takže i v HB se letí jako v arkádě?že je prostě k dispozoici 5 letadel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...