Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Vader-nooooo.jpg

 

Zbyl jsem sám proti T25/2, Dicker Maxovi a 3 artynám. T25 a Firefly šly bez problémů, DicMax capoval a tady začalo RNG: Přijedu si k němu, mám plný hp, tak si dám pozor abych netrefil dělo nebo něco, klidně ránu můžu dostat,.. samozřejmě mě trefí a zapálí a já vozím jídlo. Zbylo mi asi 300hp, jedu k nim na base, potkám crusadera, bez míření za jízdy mi dá za 250, já ho dodělám, ale hned za ním jede další arty... Mohl to být první Kolobanov, chyběli 2s reloadu pro tu M12ku QQQQQQQQ, jinak je to nový dmg rekord v KV2

345nfpu.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono nebude ani Mko na X.tieru taková prča :mellow: Ale jinak jsme s kámošem dobře potahali bitvu na dubovém lesíku .

 

já ho tam dostal po 47 bitvách, zatímco na amx 30p sem ho za 160 bitev nebo kolik nedostal vůbec - takže tady na tom je to snažší ;-) v tomhle případě si myslím že ti chybělo tak 20-30 xp :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední hra potom co jsme to dnes vypli protože se ani v četě moc nedařilo. Výsledek jako takovej nic super zázračnýho, ale podívejte se na složení týmů... Na Ruinbergu kde jeden tým má 4 medka a my ani jedno, my jsme byli v podstatě jen zalezlý ve městě, kromě třech tanků co bláhově umřeli ve vesničce. Já jsem hezky spotoval a střílel všechno co se snažilo vject našim do zad a oni prostě v sedmi nedokázali prorazit. 2 prasátka na závěr, paráda :thumbsup:

28iaqds.jpg

 

A nový rekord v dmg s Pantherem, kdyby naše telata necapli, mohlo bejt ještě tak +1k dmg.

2ut484p.jpg

 

do třetice všeho dobrého:

2d6ps09.jpg

2r38cqt.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

čekal sem, že s "M" se na tomhle stroji budu prát dlouho - kupodivu ne, po 17 bitvách je tam, poznámka - mám tam akorát dělo, jinak je to stock

Vítězství
Karélie
M41 Walker Bulldog
Získáno zkušeností:7 146   (x3 za první vítězství každý den)  Získáno kreditů 57 934  
 Úspěchy v bitvě Obránce, Vzorný tankista: "Hrdina", Lavriněnkova medaile  I. třídy

Repairs:    -5 936  
Ammunition:    -8 910  
Consumables:    -3 000  
Total:    40 088      WN8: 12 680 (100)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...