Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Zbyli jsme Lowe s plnejma hp, já s 500hp s rozbitym dělem a mrtvym nabíječem a obě artyny. U enemy zbyl full hp Tiger a IS3ka s 600hp. Lowe jel pro IS3ku, říkám si pohoda, on má plný hp, IS3ka má pod půl, to dá... Mezitím tiger vraždil naše arty, snažil jsem se jim pomoct, ale zachránit nešly, tak jsem alespoň dodělal Tigra a zbylo mi cca 300hp. Jak myslíte že to dopadlo? Full hp Lowe nebyl schopnej zabít IS3ku co pro něj byla na 2 rány... Samozřejmě mě pak dodělal, protože dělo+ammorack...

(32 obdrženejch zásahů)

nytpvo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka

Posvátné údolí 

Pz.Kpfw. IV Schmalturm 

Získáno zkušeností:2 731    Získáno kreditů 74 302  

 Úspěchy v bitvě Válečník, Velká ráže, Ostrostřelec, Vzorný tankista: "Hrdina"

 

Total: 74 302   WN8: 13 809 (100) (3000 dmg)

 

Opravy 6300 .... tedy cisteho 68.000,- s PU ... myslím že to není špatné :-P 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už zase... Ukaž mi jak chceš s LT něco svítit, na 70% map je role LT jako scouta mrtvá. O tier vyšší medko ti udělá vše co LT, ale podstatně líp a narozdíl od scouta se nemusí bát, že na něj někdo vystřelí a nebo potká jinej tank. Jediná výhoda LT je, že dostávají doslova tunu expů když rozdají nějaký dmg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už zase... Ukaž mi jak chceš s LT něco svítit, na 70% map je role LT jako scouta mrtvá. O tier vyšší medko ti udělá vše co LT, ale podstatně líp a narozdíl od scouta se nemusí bát, že na něj někdo vystřelí a nebo potká jinej tank. Jediná výhoda LT je, že dostávají doslova tunu expů když rozdají nějaký dmg.

 

Já tohle už nebudu řešit, jestli nejsi schopen pochopit úlohu skauta ve hře a nesmyslnost jejich kanónů, zásobníků a houfnic v poměru k rychlosti a camo bonusu, tak nemá cenu nic psát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už zase... Ukaž mi jak chceš s LT něco svítit, na 70% map je role LT jako scouta mrtvá. O tier vyšší medko ti udělá vše co LT, ale podstatně líp a narozdíl od scouta se nemusí bát, že na něj někdo vystřelí a nebo potká jinej tank. Jediná výhoda LT je, že dostávají doslova tunu expů když rozdají nějaký dmg.

ono jde o to zda chceš svítit a nebo si chceš nastřílet - když chceš svítit, nějakou příležitost si vždy najdeš .. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...