Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Victory!

Battle: Fisherman's Bay 9. října 2011 20:17:18

Vehicle: E-50

Experience received: 1 652

Credits received: 62 512

Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Boelter's Medal

 

Sranda je, že mě ta bitva stála 57 000, takže jsem vydělal 5 500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to tu přijde trochu nepřehledné. Postrádám seznam threadů s novými/nepřečtenými příspěvky (všech threadů, ne jen tu parodii s 4 posledními thready co je na titulce)

edit: tak už jsem to našel. Nějak jsem si zvyknul na forum enginy, kde někdo trochu přemýšlí nad UI z hlediska použitelnosti. Tohle je klasický příklad, jak nby to nemělo vypadat. Má navigaci rozsetou po celé šířce i výšce stránky. Občas jsou bloky tlačítek vlevo, občas vpravo, občas uprostřed a úplně nejčastěji vlevo, vpravo i uprostřed. Chydák myška, ta bude mít ošoupaný pacičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen dotaz. Proč je založený topic Nejpovedenější bitva a pak tohle, není to stejný? :)

No nějak jsem topic "Nejpovedeněnjší bitva" nezaregistroval. Asi myslíš "Vydařené, či naopak nevydařené bitvy"? Tak ten jsem taky nezaregistroval :). Já myslel tento topic speciálně a jen na super výsledky. Ne jen povedené a už vůbec ne nepovedené. Ale jestli se vám to zdá zbytečné, tak to klidně spojte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera:

Prohra!

Mapa: Ensk

Vozidlo: PzKpfw VI. Tiger

Zkušenosti: 923 (PU)

Zabito: T32, IS-4 (dmg cca 60-70%)

Poškozeno: IS-7 (dmg cca 50%), Panther II (cca 40%), Tiger II

Musím podotknout, že ani jeden z výše jmenovaných tanků mě nehitoval, všiml jsem si toho už dříve, že PzKpfw VI. Tiger pro ně asi není žádný protivník, s kterým by se museli zabývat, ale to je veliká chyba a pak se nestačí divit, kdo že je to zabil. :Smile_teethhappy:

Minulý týden se mi podařilo s PzKpfw VI. Tiger ustřílet IS-7 z 99% hp na 0% hp (střílel jsem z převýšení do zadní časti, mapa Westfield)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se přiznat, že včera jsem jel Lakevile a utrpěl jsem syndrom eokativisty na jatkách. Stál jsem s TDčkem ( SU-100 ) v soutěsce nalevo, zaměřoval jsem si vrchol kopce a byl stranou kvůli artynám a jeden z našich vyspotoval asi tři medka za zlomem, dva stíhače a určo tam byla i minimálně jedna artyna. A co udělali moji spolubojovníci. Začali najíždět nahoru na zlom jeden po druhém v řadě. Jedno medko, jedno lightko, druhé medko, druhé lightko, první stíhač, druhý stíhač a já jen viděl jak to tam pomalu všechno zhasíná. Píšu jak blázen, varuju je, vyvolávám a nic. A pak se tam rozjelo T1HVY do úského průjedzu plného mrtvol. A co si myslíte že se stalo ? natočili mu EKG a měl ho tam na dvě rány a okusoval ředkve zespoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týden se mi podařilo s PzKpfw VI. Tiger ustřílet IS-7 z 99% hp na 0% hp (střílel jsem z převýšení do zadní časti, mapa Westfield)

 

To musel bejt ten IS-7 AFK, nebo nechápu proč do sebe nechal střílet. Nedals mu ammorack? Protože jinak bys ho musel picnout snad desetkrát.

 

NN, byl jsem nahoře na tom srázu, a on projel středem k naší bázi, taranem sundal jednu naší arty (to je těch 99%) a asi pokračoval v hledání dalších našich artyn a mých hitů si nějak nevšímal, nevím zda měl vůbec možnost zvednout lauf tak vysoko, aby mě zaměřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Step 10. října 2011 18:31:52

Vozidlo: T-54

Získáno zkušeností: 1 698 (zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne)

Získáno kreditů: 27 834

Vozidlo T-54 bylo úspěšně opraveno. Stálo vás to kreditů: 5 229

Munice pro vozidlo T-54 úspěšně doplněna. Stálo vás to kreditů: 18 450

Tak nevim jestli vydařená, nebo nevydařená. A to jsem dostal artynu, T32 ze 100% - stál zády a vůbec mi nevěnoval pozornost, E-100 ze 48% jednou ranou ammorack zezadu do věže a myslím Pershinga z 30%. A stejně výdělek mizivej. Ta munice je u T-54 neúměrně drahá. Vydřiduši prémiumuši :). Takže asi spíš nevydařená :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes bitka s T29, ostal som sam s 45% proti 30% IS, 100% T29 + 2x arty a dal som to.... krasny adrenalin... IS padlo na dialku ked sa snazilo nas capnut, T29 bol zmateny ze som sa nanho natlacil takze ich arty nemohli strielat a on nejak nevedel kam do mna sit... skoncil som s 33HP a na 4x ustrielal ich arty...

 

shot_541.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se mi nečekaně zadařilo na mapě Mines - s frantíkem jsem měl štěstí na los jen 2.tier a neorganizované nepřátele.

Za stavu skóre 4:10 (z těch našich 4 killů byly v té chvíli moje 2) se náš zbytek nepřátelé rozhodli ignorovat a soustředili se na jízdu za capováním naší základny - pět zářezů na hlavni jsem přidal tím že jsem je střílel do boku zatímco frčeli ne moc daleko ode mne na cap. Zbytek jsem ustřílel taktikou "kukzpozašutru-prásk-couvzašutr". Skončilo to 15:12, mých bylo 11 vroubků.

Přitom stačilo aby se jich jen několik soustředilo na mne - zblízka bych to neměl šanci ustát.

Ten frantíkovo pancíř je opravdu znát - po bitvě jsem napočítal 51 zásahů v pancíři, naštěstí jich prošlo jen několik - nikdo ke mě nepřijel blízko. Pásy a velitele(v jedné roli i nabíječe/střelce/radistu) mi naštěstí taky sundali jen jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akce Prochorovka, zbyl jsem já se svým Pz 38 (t) a jedna artyna. já se nepozorovaně dostal až k vlajce nepřítele a maskován ve křoví číhal a detekoval soupeře. Artyna byla zalezlá někde hodně vzadu a z detekce KV a Wespe si nic nedělala. vyčkal jsem tedy až oba soupeří vyrazily na steč artyny, kterou nemohli asi najít a capnul jsem jim základnu. čekal jsem, kdy se na mě oba vyřítí, ale tak nějak si na mě nenašli čas a raději hledali artynu až našli, ale mezi tím jsem capnul 100% základnu soupeře :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...