Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Včera se mi zadařila po dlouhé době krásná bitva. Pouštní mapa (název si nepamatuji ,ale nebyla to mapa, kde je uprostřed mapy kaňon, ale ta druhá mapa ,kde je uprostřed městečko).
rozlosování - 3x artyhyeny na obou stranách
nejvyšší tier 9 ( T95 enemy Objekt 704)
další 3x T8 my 2x Koeniga + IS 3, enemy 2x Lowe + Koenig

Začátek byl katastrofální, ještě nezačala bitva a už jsme prohrávali 2 - 8 hrdinové vyrazili do útoku, říkám si tak to bude rychlá hra, jenomže z nějakového nepochopitelného důvodu nepřítel nechtěl zaůtočit v plné síla, aby nas dorazil, ale útočil po vlnách ve 2 tancích, takže jsme si je krásně pohlídali, nutno podotknout ,že se štěstím před artyhyenama.T 95 x 6 killu já 3kill
Nakonec na mapě zůstal jen T95 15% hp a ja s Koenigem 45% hp enemáci měli 3 x arty + Objekt + KV3, vše 100% hp. Enemy ale opět neůtočili čekali asi, že ve dvou polozničených tancích je smetem nebo co :-) Nakonec jsem se rozhodl, že se půjdu na enemy podívat z druhé strany a kouknu se na zoubek artyhyenam, samo sebou jsem počítal ,že mě sejmou ,ale nestalo se tak,byli dokonale překvapeni já spotnul a sejmul všechny jejich artyny, pak přijel hero Objekt 100% hp a na jednu ránu mi dorazil má 3% hp ,načež heroický vyrazil konečně do útoku, jenomže naše T95 si dokonale s ním a KV3 pohrála , famozní výhra ja 6 killu válečníka a 69k kreditu, T95 8 killu a Wittmana. A pak že to nejde, škoda jen že takových bitev není více    Smile_teethhappy.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi zadařila po dlouhé době krásná bitva. Pouštní mapa (název si nepamatuji ,ale nebyla to mapa, kde je uprostřed mapy kaňon, ale ta druhá mapa ,kde je uprostřed městečko).

rozlosování - 3x artyhyeny na obou stranách

nejvyšší tier 9 ( T95 enemy Objekt 704)

další 3x T8 my 2x Koeniga + IS 3, enemy 2x Lowe + Koenig

 

Začátek byl katastrofální, ještě nezačala bitva a už jsme prohrávali 2 - 8 hrdinové vyrazili do útoku, říkám si tak to bude rychlá hra, jenomže z nějakového nepochopitelného důvodu nepřítel nechtěl zaůtočit v plné síla, aby nas dorazil, ale útočil po vlnách ve 2 tancích, takže jsme si je krásně pohlídali, nutno podotknout ,že se štěstím před artyhyenama.T 95 x 6 killu já 3kill

Nakonec na mapě zůstal jen T95 15% hp a ja s Koenigem 45% hp enemáci měli 3 x arty + Objekt + KV3, vše 100% hp. Enemy ale opět neůtočili čekali asi, že ve dvou polozničených tancích je smetem nebo co :-) Nakonec jsem se rozhodl, že se půjdu na enemy podívat z druhé strany a kouknu se na zoubek artyheynam, samo sebou jsem počítal ,že mě sejmou ,ale nestalo se tak,byli dokonale překvapeni já spotnul a sejmul všechny jejich artyny, pak přijel hero Objekt 100% hp a na jednu ránu mi dorazil má 3% hp ,načež heroický vyrazil konečně do útoku, jenomže naše T95 si dokonale s ním a KV3 pohrála , famozní výhra ja 6 killu válečníka a 69k kreditu, T95 8 killu a Wittmena. A pak že to nejde, škoda jen že takových bitev není více :Smile_teethhappy:

Gratuluju ale mam jeden blbej dotaz. Jak muzes mit valecnika kdyz ta t95ka mela 8killu a ty jen 6? Valecnik se udeluje jen tomu hraci co ma nejvetsi pocet killu ve hre....Takze valecnik musela dostat ta t95 + dostala toho witmana co neni witman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Valečník se dáva za 6 killu ,Witman za 7 a více a je jedno jestli má 6 killu 1 či 2 tanky, oprav mě jestli se pletu

Válečník

• Zničte více nepřátelských vozidel než jakýkoli jiný hráč vašeho týmu (minimálně 6).

• V případě rovnosti více hráčů je uděleno hráči s více zkušenostmi získanými za aktuální bitvu (včetně bonusu z prémiového účtu).

• Při rovnosti není uděleno nikomu.

 

Bölterova medaile

Uděluje se za zničení sedmi a více nepřátelských tanků a samohybných děl s pomocí tanku nebo stíhače, nebo deseti a více vozidel s pomocí samohybného děla v jedné bitvě. Cíle musí být minimálně o čtyři úrovně výše než hráčovo vozidlo.

 

Takze kdyz mas Bölterova medaile mas uatomaticky Válečníka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto bola tradegy co som teraz dohral :D Schreen nemam nejde mi to ale zacali Himeerholf a skoro cely team isiel v 1 húfe cez tú dlhu ulic ppod kopec samozrejme ho dojebali 2 tanky na ulicia a 3 arty takze sme prehravali 2:10 od kolajnicsa bližila kolona medakov a cez stred isli 4 tazke tanky takze sa zbytok teamu hrdinky išiel schovat na kopec kde ho čakaa čata TD a prehravali sme 3:13 ostal som ja Ferda a nejaka ARty rozbehol som sa cez stred ze nech im aspom arty vymrdám zabil som 1 a potom ma odfukla IS-4. Ferda sa snazil utiect ale dofajcil ho panter a arty napisala do chatu toto : I go AFK :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LivingLegend: ty to máš vlastně úplně špatně koukám ... bejvalej witman neznamená automaticky válečníka

pokud bude v druhým týmu ještě větší borec než ty s devíti kilama a ty budeš mít jen osm tak dostaneš pouze bejvalýho witmana (pokud to budou min. 4. tiery). zatímco on dostane bejvalýho witmana + válečníka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď to teda byla hrůza... Reshire, já se Stugem, proti nám čtyři T-59 a IS3. Všechny tyhle tanky si to vyrazily rovnou přes most na náš kopec a než jsme se tam dostali, tak už byly dole a hnaly se nahoru... Takže vmžiku všechny AT zničené (a to jsme měli dokonce i ISU 152 a T28), těžké tanky byly na obou stranách, takže nám taky nijak nepomohly a během čtyř minut nám obsadili základnu a konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli si pamatuju nejaky vydareny bitky, tak jednoznacne vim ze to bylo s 3001(P) na stepích. Hnedka valit stredem a vyzvednout si artiny. Je to jedina mapa kde vyuzije svoji maximalku. (jeste by to slo na prochorovce, ale tam clovek neni krytej, stredem je to na stepich uzasny protoze drtiva vetsina hracu to zkousi po stranach)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

03b27a5083.f.jpg12a36b4192.f.jpgS tou T54 uz se to nedalo zvratit zbyl sem sam proti 100% Jagdtigrovi 50% Ausf.B 2x hyena a naky mensi medko.Samozrejme me sejmula artina kdyz sem chte nechte musel vyrazit z ukrytu.Stacil sem 1x strelit Jagdtigra 1 hyena mi sundala pasy splesem a druha me dorazila ale i tak pekna bitva a dostal sem pochvalu od enemy teamu za peknou hru :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm.. já si vzpomínám na jednu supr bitvu s ruskym T-46 (III. tier)

los byl vcelku vyrovnaný - asi 3 tanky V. tieru, 5 tanků IV. tieru a zbytek III.

mapa erlenberg... na začátku jsme si síly rozdělili cca na čtvrtiny... 1. jela na levej most, 2. na pravej, 3. do města, 4. byla arty s ochráncema za vlajkou na kopečku... bitva ubíhala, pořád to bylo nějak nerozhodně...

až jsme potom zbyly 3 - T-28 (IV. tier) a 2x T-46 (III.tier)... u nich SU-85(V.tier) a T-46

já jsem jel po jednom mostě, T-28 po druhym a druhej T-46 chránil bázi... T-28 spotnul SU-85... bohužel 1 rána a T-28 mrtvá... naštěstí jsem tam byl ještě já, SU-85 ke mně natočená zadkem a jen 17% h.p., 1 rána a bylo po ní

enemy T-46 jela capnout naší bázi.... můj spolubojovník mu ránu zepředu, já zezadu a ten můj spolubojvín ho dodělal..

za bitvu sice 'jen' 2 killy a nějaký to poškození, ale líbilo se mi, jak jsme se jako tým dokázali domluvit.... nikdo zbytečně nekempil, nikdo nenadával, každej se soustředil na hru... prostě bitva, která mě FAKT bavila!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mapa EL Halluf, tank VK3001 H.Vytříleno 48 nábojů z 52. Dal jsem 7 kilů, 2 x tiger ze 100%, 1x T-28 , 2x JadPzVI, M3 Lee, VK 3001 P + další 4 tanky poškozeny .Nakonec remíza. Jim zůstala arty a nebyl čas ji dostat nebo ona mne. Získan válečník, obránce ( pižlal jsem u naší vlajky tigra HE náboji, AP už došly) a Bolterovou medaily .Víc takových her. :Smile-bajan2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...