Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Musím se tu pochlubit,když to je chlubárna :Smile_teethhappy: ...zatím největší výdělek s touhle pevnosti :Smile-playing::Smile_honoring:

 

 

Vítězství!

Bitva: Murovanka 11. srpna 2012 11:10:41

Vozidlo: KV-5

Získáno zkušeností: 2 476

Získáno kreditů: 135 235

Úspěchy v bitvě: Kolobanova medaile, Bölterova medaile, Ocelová zeď, Válečník, Obránce, Odstřelovač, Lovec tanků, Rozparovač, Lavriněnkova medaile II Třídy, Vzorný tankista: Hrdina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já VK3601: hral jsem s osmejma tierama, hra byla rychla s náma hráli samy noobici nakonec jsme prohravali asi 12 : 6 zustal jsem ja, love a druhej love a vyhrali jsme!! :_DD a to jsem stali proti ferdiemu, ( kteryho jsem pak napadl zezadu) kv5, pak amikovi M43535 bo nevim ma to stejnej tier jako já, kv1S, ktera stála proti me a asi osmkrat dingla :_DD enemak napsal ze jsem hacker protoze me to ani neskrtlo :_D a vyhrali sjme :-) ja dva killy, lowe pet :) vyhra asi 43 000 bez premiaku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Prochorovka 11. srpna 2012 18:35:16

Vozidlo: VK 3601 (H)

Získáno zkušeností: 2 017

Získáno kreditů: 92 880

Úspěchy v bitvě: Bölterova medaile, Válečník, Vzorný tankista: Hrdina

 

7 killů

 

http://www.uloz.to/x9ddPN1/20120811-1835-germany-vk3601h-05-prohorovka-wotreplay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poprvé win, kdy EFR hlásil pravděpodobnost výhry pro nás nekecám 5% :Smile_veryhappy:

Dal sem 8 kusů a byly tam i 3 třídy a TD, takže to nebylo vůbec jednoduchý. Vylezl sem doprostřed na kopec sejmul jejich dva tanky co tam byly a pak opatrně ostřeloval okolí kopce.

Bitva: Doly 11. srpna 2012 20:59:29

Vozidlo: PzKpfw 38H735 (f)

Získáno zkušeností: 3 080 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 16 155

Úspěchy v bitvě: Válečník, Odstřelovač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Murovanka 13. augusta 2012 11:56:02

Vozidlo: PzKpfw VIB Tiger II

Získáno zkušeností: 4 100 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 70 441

Úspěchy v bitvě: Spojenec, Odstřelovač, Ostrostřelec, Vzorný tankista: Hrdina

celÚ bitku mi za zadkom šiel poliak a dorážal mi všetkých... na ISku :D aj tak som mal 2 killy :P a ten blb dostal válečníka vďaka mne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska já s Leopardem (jedna z prvních bitev), El Haluf, schovávám se pod kopcem a nasvěcuju nepřítele, naše tanky je z druhého svahu kosí. Pohodička, občas vykouknu, pak zase zajedu :Smile_glasses: V tom ke mně zezadu přijede nepřátelské ELC AMX, já stáčím věž a chci ho sundat... A v tom bouchnu! Koukám, kdo mě to sundal a zjistím, že to byl náš Tiger II. Jak je totiž ten frantík mrňavej, tak ho ta střela přeletěla a trefila mě! :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...