Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

tohle je moje sbírka za poloviční počet bitev: http://www.rvfstudio.cz/img/medajle.jpg medajle.jpg

No tak to sorry. To jsi horší kámo :). Podívej se na ty Wittmanky 33 vs 11. Pokud máš polovic bitev, měl bys mít 16-17. Kamikadze 6 vs 1, měl bys mít 3. To jsou podle mě dost specifický a vzácný medaile. No nic. Jedu domu, práce mi skončila :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mně se to zdá celkem dobrý na to s čím jezdí. Ale ty máš Kanáre na všechno odpověď, protože se se mnou chceš předhánět v počtu posů :Smile_veryhappy:

Nejde o nic, je to jenom *****, když se tu máme chlubit, tak si na něčem musím tahat triko, jinak by to nemělo smysl, no ne? A já se chtěl vytahovat celkovým počtem...... :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se zrovna snažim dostat tank mastra chybí mi 3 nepremium tanky a to T-18(abstolutně na ní nemůžu narefit jezdim furt nízký tiery kvůli tomu) object 261 a T-92.

 

Jinak do medaile za 5 bitev bez škrábance se arty nepočítaj.

Upraveno uživatelem tomariero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Útesy 1. listopadu 2011 19:54:24

Vozidlo: M6

Získáno zkušeností: 1 228

Získáno kreditů: 31 668

Úspěchy v bitvě: Válečník, Ostrostřelec, Mistr dělostřelec, Rozparovač, Bölterova medaile, Odstřelovač

bez prémka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem s T-54 dostal sám Mause z 80% na nulu. Výsledek?

Vítězství!

Bitva: Opatství 1. listopadu 2011 20:06:33

Vozidlo: T-54

Získáno zkušeností: 1 306 (zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne)

Získáno kreditů: 21 571

Opraveno:

Vozidlo T-54 bylo úspěšně opraveno. Stálo vás to kreditů: 18 111

Zakoupeno:

Munice pro vozidlo T-54 úspěšně doplněna. Stálo vás to kreditů: 14 760

To je vopruz todleto, ale vopravdu :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu za zbabělost uděláš lehce s MarderemII. hrál jsem s ním úplně normálně, on je neviditelnej i když střílí(takže je to jen otázka času, kdy se podaří pár bitev po sobě). jet na ni přes nějáký schovávání se v rohu je na TK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Siegfriedova linie 1. listopadu 2011 21:39:20

Vozidlo: M3 Lee

Získáno zkušeností: 1 842 (pokuta za poškození spojenců: 12 ;zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne)

Získáno kreditů: 13 974 (pokuta za poškození spojenců: 880)

Úspěchy v bitvě: Válečník, Rozparovač

 

Ta pokuta je za T-50, která do mě nabourala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem měl docela supr mušku s arty... Bitvu jmse sice projeli... Ale měl sem 5 killů enemy a z toho jeden byl dubl kill :-D Dva enemáci na 7 a 8 tearu zhebli jak nikdo jinej...

A včera se mi podařilo s leopardem ustřílet jagpanzra IV. Dostal jich do boku 8-10 než pošel... Bohužel sem to prováděl za plné palby a tak sem jí o pár sekund dýl koupil taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsme u toho Leoparda tak o vejkendu jsem s ním v jedný bitvě sundal pět tanků ... především tedy slugger, jgpanther a KV3 ... no a za to je Orlikova medajle :-)

mapa steppes ... sedím někde uprostřed a skautím ... koukám, že tam blbě vykukuje slugger s 10% tak si říkám, no co zkusím jednu střelu třeba mě to neodhalí a vyšlo to. Bitva pokročila a skore bylo slušně v náš prospěch tak jsem se rozjel do nepřátelský základny našel jsem tam jednoho 100% jgpanthera a jednoho 70%, ten byl krytej a na toho 100% vedli palbu naši ... rozhodl jsem se tedy pro toho 70%(větší šance, že mi ho někdo neukradne), najel mu na ***** a asi po deseti střelách padnul. to už mi stoupnul adrenalin, protože Orlíka maj jenom největší bombarďáci. Jezdím po mapě a hledám další oběť, když koukám, že na středu je osamocený KV3 ke kterýmu se přibližuje náš Tiger ... no dal jsem Tigerovi náskok aby mělo KV3 po čem střílet ... Tiger ho penetroval dvakrát a zbytek jsem dodělal já na zadnici.

teď je na řadě Burda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Burdova medaile

Uděluje se za zničení pěti a více samohybných děl.

tu osobne vlastnim :Smile_teethhappy:

 

Gardový plukovník Alexander Burda byl Sovětským takovým esem a Hrdinou Sovětského svazu. Dne 4. Října 1941, zorganizoval přepad a zničení nepřátelské obrněné kolony, včetně 10 středních a lehkých tanků, 2 náklaďáků s protitankovými děly a 5 pěchotních vozidel.

 

Orlikova medaile

Udělen za zničení třech nebo více nepřátelských tanků nebo stíhačů tanků. Cíle musí být alespoň o dva tiery vyšší než hráčovo vozidlo.

tady o tom trochu vic

http://game.worldoft...-medaile-ve-hre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a nevím co někteří mají něco proti artynám. teď jsem hrál s Tigrem a na naší straně byli tři GV Tigři a jeden GV Panther a dohromady nezničili ani jeden nepřátelský tank. Jediný za nás kdo se činil byl borec s ISU 152 který zničil 6 nepřátel. :Smile-izmena:

A tak sme zasloženě prohráli na skore 6:15

Hanbou bych se propadl.... :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...