Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Tak trošku z jiného soudku - jedu 7-mej perk/skill....za chvíli nebude co dávat  :-D  ale toho už se asi nedožiju.....leze to už strašně pomalu....a je zajímavé že to vyšlo přesně na 8000 bitev.....Typík je zase celkem hratelnej..... :thumbsup:

 

shot01oqo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tak zase niečo po dlhej dobe.

 

Win!

Grille 15

Ohnivý výběžek

Exp: 1 800 Exp crew: 1 800Credits: 81 222Income: 20 206

Achievements: Rváč, Spojenec, Velká ráže, Pozorovatel, Bojovník, Bratři ve zbrani, Účinná palba, Demoliční expert, Vzorný tankista: "Hrdina

WN8•18 174 EFF•3 578 УР•10.0

post-3496-0-51989100-1465883617_thumb.jpg

post-3496-0-80429400-1465883621_thumb.jpg

post-3496-0-85865900-1465883624_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferenci, už mám sice skoro půl roku nový PC, ale replaye jsem ještě, já tragéd, nezapnul. Ona to nebyla žádná sláva. Po startu jsem vyrazil doprava směr zelená, enemy ovšem ve větším počtu, jen jsem dorazil suicide 13-75. Utekl jsem do města, zahnal O416, který chtěl našim HT do boku a dignul do boku E75, která byla na ránu (nechápal jsem jak). Stav bitvy v zádeli, tak jsem vyrazil krajní ulicí na jedničkové lajně potrápit arty. Cestou dorazil tu E75, u jejich capu 50-120, potom dvě arty. Objevil se jejich Špeh, který je přijel bránit, ale byl snad ožralý, protože mě ani jednou netrefil a dokonce způsobně za chaloupkou počkal, až se mi dobije klip. Následovalo doražení Špeha, T92 a příjezd RHMka, které mělo moc HP a byla nějak moc mrštné, nebo Špic málo. Krásná prohra :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Co si neuděláš sám, to za tebe nikdo neodtahá :-D (tuším, že se asi jedná o můj osobák s takhle nízkým tierem, s KV-85 alias bývalou OP-1S mám jen +- 3700 ;-)) Replay: http://wotreplays.com/site/2802303

 

V závěru jsem doslova kvetl ze dvou totálních lam (KV-85 zůstala asi od poloviny bitvy AFK a Rudy tak nějak něco zkoušel, připadalo mi to jako pokus o taktiku v kombinaci se zmatením), nakonec to vyšlo, ale víceméně o fous... Mě to už pak bylo jedno, o první výhru nešlo a svoje xp / kredity bych dostal...

 

NkVJP.jpg

 

 

 

FcjgN.jpg

 

mPlY2.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...