Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Vítězství!
Bitva: Redshire
Vozidla: Škoda T 25
Získáno zkušeností: 1 691
Úspěchy v bitvě: Velká ráže, Tankista odstřelovač, Vzorný tankista: "Hrdina"
WN8: 7 821 (100)
WN6: 3 287 (100)

EFF:  2 025 (98)
Vítězství!
Bitva: Malinovka
Vozidla: Škoda T 25
Získáno zkušeností: 2 013
Úspěchy v bitvě: Hlídka, Oskinova medaile, Vzorný tankista: "Hrdina"
WN8: 5 406 (100)
WN6: 3 919 (100)
EFF:  2 739 (100)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprvé po více jak 12 000 bitvách jsem obdržel Brunovu medaili.  Musíte zničit 3 - 4 vozidla, vyhrát, přežít , ztratit 80 % výdrže a mít poškozeno 5 modulů nebo členů posádky. Zničení nepřátelských vozidel se ale počítá až od chvíle, kdy máte těch 5 poškození. 

Má někdo tuhle šílenost ?

 

Jinak se ve WR stále propadám, jedno co zahraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!
Bitva: Prochorovka
Vozidla: T-28E s F-30
Získáno zkušeností: 12 089 (x5 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 55 788
Úspěchy v bitvě: Válečník, Velká ráže, Vzorný tankista: "Hrdina"

Opravy:    -908  
Munice:    -18 980  
Celkem:    35 900      WN8: 15 229

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady malá ukázka, že vzdávat se nemá nic předem. Šance na výhru 20% (už jsem jednou vyhrál s 16%, pro klid v duši to mám nastavený tak, že to vidím až po bitvě) proti nám modrofialová četa MT a v dechberoucí koncovce win. Jejich AMX 13 90 se utopila, když jim zbývaly ještě 4 tanky, já bych se v takové situaci pokusil o cap, on zvolil sebevraždu. Ani se nepokoušel svoje parťáky v četě chránit.

 

Někdy je přílišné sebevědomí na škodu. A někdy RNG na té "správné" straně! :-)

 

f88384d0dc6175af9bb1c60af35d1ea3.jpg

 

2d376082e33fb69dc539b6db24521657.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po delší době jsem to zapnul, abych dostal Toldiho a když už jsem v tom byl, tak jsem si projel T-28E s F-30kou...

Je to zajímavý tančík, ale až moc dlouho jsem čekal na "M" (78 her), ale stálo za to, páč se rovnou spojilo s "kolobanovkou" (1 vs. 6) :-) Trochu jsem se zapotil, byla to kombinace zkušenosti, štěstí a RNG ;-) A přiznám i goldy (nestydím se :-D), když se mi někde na hranici dostřelu "motala" Pz. B2 a 2x dingla, tak jsem přebil, a pak tuším i na Matildu (v minulých hrách taky občas digla), možná se tam přimotal i někdo jiný, celkem jich vyletělo 8, na konci už jsem to už nerozlišoval :-)

 

Vítězství / Doly / T-28E s F-30
Získáno zkušeností: 2 072 (1 381 base + 691 bonus za prémiové vozidlo) / Získáno kreditů 39 412 
Úspěchy v bitvě: Válečník, Velká ráže, Rozparovač, Kolobanova medaile, Vzorný tankista: "Hrdina"
Kills: 11  /  DMG: 2 399
WN8: 12 793 (100)  /  PÚ: NE

Link: http://wotreplays.com/site/2379785

 

9N0V2.jpg

 

 

 

 

xqL6o.jpg

 

m4xJC.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky.....štěstí je vždycky potřeba :-D

Jo, já nad tím záznamem taky kroutil hlavou, zahraný dobře což o to, ale k tomu klika jak hrom. Stačilo aby 2 soupeři zaútočili současně nebo tě spotli s kanonem namířeným tvým směrem - a byla by to normální porážka jakých je mraky .... Nebo kdyby ten Lowe vyjel na kopec a neobjížděl ho (to bych v takové situaci čekal já). Na mě vždycky v takovým případě zaútočí 1 enemák navíc a rozhodne bitvu s 10hp.

 

Nebo jako dnes, už jsem viděl s T54E1 bitvu (Charkov), kterou sem dám ke chlubení - a když jsem měl 4k dmg a 3 killy, tak mi spadl net v okamžiku kdy jsem s plným zásobníkem jel do zad posledním 3 enemákům. Když jsem se za cca 3 min vrátil dorazil jsem poslední KV-5 za 150 hp, rozhodl bitvu - a byl sem za debila co to málem podělal protože jsem byl afk, mám si prý pořídit lepší net! Přitom mám UPC po optice, který šlape jak hodinky ...

 

Tolik k tomu jak to vidím já ... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto epická hra na Overlordu. Ve třech + 1 jsme otočili stav ze 7:11(4k HP vs 11k HP). Tři medka jsme dali 20k damage dohromady.
Prostě tipická na Overlordu, nikdy, prostě nikdy nejezděte na pláž, když máte lajnu 9,0, máte vyhráno.
Sry za goldění, ale byly proti nám samý tvrdý heavyny a ani jsem nečekal, že přežiju tak dlouho a pak mi skoro chyběly.

 

http://wotreplays.com/site/2396848#overlord-balvan75-m46_patton

 

0G5BX.jpg

 

An4a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Nová hračka v garáži.  :woot: replay: http://wotreplays.com/site/2435554#stats

 

Vítězství

Step 

Panzer 58 Mutz 

Získáno zkušeností:12 939    Získáno kreditů 153 707  

 Úspěchy v bitvě Velká ráže, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Sparťan, Vzorný tankista: "Hrdina"

 

Repairs: -7 373  

Ammunition: -43 600  

Total: 102 734   WN8: 13 092 (100) 

 

w8c93uamb35ahagyte9cgrf9sach9vfb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Vítězství!

Bitva: Siegfriedova linie 

Vozidla: T69

Získáno zkušeností: 3 230 (x2 za první vítězství každý den)

Získáno kreditů: 41 809

Úspěchy v bitvě: Velká ráže, Vzorný tankista: "Hrdina", Knispelova medaile  I. třídy

Mise dokončena! Odměna: Pronajatá vozidla přidána: ® IS-7 (dny pronájmu:  1)

 

 Posádka: 3 230  

 

Celkem: 41 809     WN8: 10 710 (100)      Udělená dmg: 4900

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...