Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Tak to si zatrhneš v nastavení a nahrávaj se ti všechny bitvy jakoby na video. Doporučuji. Jen to chce občas promazávat v cílové složce hry, protože jestli hraješ hodně, zabírá to počase dost místa na disku. Škoda. Zrovna na tohle by se koukalo určitě jedna radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemam povolene vkladani obrazku (??), tak: http://imageshack.us.../shot012fn.jpg/

Je to jen z garaze, hru jsem totiz hned vypnul

Čus Peko, obrázky má povolené vložit každý, jen to neumíš :-)

Musíš mít klienta, který ti obrázek, který jsi v hře printscreenoval a máš ho ve složce hry, převede na URL. Je tady někde na to vlákno, já mám nějaký EU-hosting a v příspěvku si pak dáš klik na vložit obrázek, tam napíšeš ten zkopírovaný odkaz obrázku a tím ho vidíš už i v rozepsaném příspěvku. Kdyžtak Ti poradím na chatu ve hře, až budu doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem si zase udělal ostudu, jedu si rejží, krásná bitva, zabité 3x9 a hromada nahitovaná, vyhraná hra a říkám si to je tak 4000 expů a 100 K kreditů. Konec bitvy a čumím jak vrata 3900 expů a 67K kreditů. Nadávám jak špaček na TS co s tím zase je pak se koukám opravy 18K za munici 28k říkám co to je? Tolik nábojů rejže ani nemá. A já jel s T-54. Screen hodím večer :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak mám vložit obrázek

SU26 - 12x kill :-) válečník, rozparovač , mapa DOLY

vítěztví . zkuš: 2766 , kred.19764 :-)

Naprosto neuvěřitelná hra . Smál jsem se ještě hodně dlouho . Na začátku samej miss a clous a už prohráváme 3:10 jéééénže pak ti moji hoši Ruský našli asi láhev vodky a už to padalo . Naštestí po zničení útočné vlny 4 enemáku ( A20 a Marder pomohly s obranou a soptováním ) zůstaly enemáci stát a jen koukaly jak pukaj jeden za druhým . Prostě lama tým - stojej a koukaj co to padá z nebe :-)

Ale stejne s artynou dát 12tku je mazec :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Opatství 2. února 2012 8:38:33

Vozidlo: IS

Získáno zkušeností: 2 902 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 33 929

Úspěchy v bitvě: Válečník, Bölterova medaile, Odstřelovač

 

ISina v topu, Dělo 122mm D25T. Miluju tenhle tank a na IS3 se klepu jako ratlík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně nejvíc nejhorší tank a můj rekord v XP. Mě jebne asi :Smile_veryhappy:

Vítězství!

Bitva: Lakeville 2. února 2012 18:11:23

Vozidlo: ARL 44

Získáno zkušeností: 2 395

Získáno kreditů: 54 574

Brzy přejdu na T7, tak se se mnou asi nechce rozloučit a přestal zlobit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...