Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

včera jsem jezdil prakticky jen s T30, nemůžu se té mašinky nabažit. Musím se taky pochlubit jak je vyšperkovaná :)

 

a níže pěkná bitva.. vyhráli jsme nakonec na cap, cca 20sec před koncem, chyběl poslední enemy s pár hp... v každém případě absolutně nejvíc na téhle bitvě bylo, že cca od půlky jsem od cca třech lidí v týmu opravdu v jenom kuse poslouchal, jakej sem noob, camper atp.. dokonce hlásili mou pozici enmákům ! No aspoň mi pak mohli najiždět před gun :devil:   nechal sem je bejt, nějaký děti mě kecama přece nerozhážou ne ? :)

 

eeb6164a9ce08cad528e8554aca098ce.jpg

 

4c83dd4ac906774ceac738e253379145.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem jezdil prakticky jen s T30, nemůžu se té mašinky nabažit. Musím se taky pochlubit jak je vyšperkovaná :)

 

a níže pěkná bitva.. vyhráli jsme nakonec na cap, cca 20sec před koncem, chyběl poslední enemy s pár hp... v každém případě absolutně nejvíc na téhle bitvě bylo, že cca od půlky jsem od cca třech lidí v týmu opravdu v jenom kuse poslouchal, jakej sem noob, camper atp.. dokonce hlásili mou pozici enmákům ! No aspoň mi pak mohli najiždět před gun :devil:   nechal sem je bejt, nějaký děti mě kecama přece nerozhážou ne ? :)

 

 

Jo. jo, běžná věc, spousta hráčů hraje tak blbě, že ani nepoznají, když někdo hraje dobře :-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Vítězství!
Bitva: Velký park
Vozidla: M8A1
Získáno zkušeností: 1 290
Získáno kreditů: 20 226
Úspěchy v bitvě: Válečník, Velká ráže, Vzorný tankista: "Hrdina"

Opravy:    -211  
Munice:    -12 600  
Celkem:    7 415      WN8: 8 945 (100)

 

9 kusu :)

bez PU..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

První bitva s AT 2:

 

Vítězství!
Bitva: Velký park 
Vozidla: AT 2
Získáno zkušeností: 3 828 (x3 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 26 535
Úspěchy v bitvě: Válečník, Velká ráže, Ocelová zeď, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Chladnokrevný, Vzorný tankista: "Hrdina" 

 

at_2_01.jpg?psid=1

 

EDIT:

A docela to dingá...

 

at_2_02.jpg?psid=1

Upraveno uživatelem Mafian2771989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Vítězství
Step
T-28E s F-30
Získáno zkušeností:1 937    Získáno kreditů 39 646  
 Úspěchy v bitvě Velká ráže, Vzorný tankista: "Hrdina"

Repairs:    -1 328  
Ammunition:    -24 035  
Total:    14 283      WN8: 13 145 (100)

 

bez PU

4 kills, 2k dmg - zajimavej pocin tenhle tancik..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar

 

 

 

Parada !!!

replay by sa nenasiel? prave sa snazim zzit s RU (a spravit misie na T-55A) a kazda rada dobra ...   Dakujem

 

EDIT: nasiel som ho  ... uz netreba...

EDIT2: velmi pekna hra, .. mno co uz, mas nepopieratelne skill ..... keby som to hral ja 100 takych hier to AMX 30 netrafim ani v jednej ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všici. Nemám plnou garáž tanků, nejsem sběratel. Držím jen osvědčené typy. Nyní ladím IS-3 a čekám na českou větev. A jelikož je toto chlubárna, ta se budu chlubit.

Hetzer  7x M, T-34-85 3x M, SU-100 2x M, M4 Sher. 2x M, T-43 1x M, Tiger I 1x M, VK 30.01H 1x M, VK 28.01 1x M, Matilda 1x M

Pokusím se přidat i nějaký obrázekpost-13518-0-16451000-1450090012_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slu

 

Ahoj všici. Nemám plnou garáž tanků, nejsem sběratel. Držím jen osvědčené typy. Nyní ladím IS-3 a čekám na českou větev. A jelikož je toto chlubárna, ta se budu chlubit.

Hetzer  7x M, T-34-85 3x M, SU-100 2x M, M4 Sher. 2x M, T-43 1x M, Tiger I 1x M, VK 30.01H 1x M, VK 28.01 1x M, Matilda 1x M

Pokusím se přidat i nějaký obrázekattachicon.gifHETZER super 2.jpg

 

Proč mám -6 reputation? :-(:confused:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...