Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Tohle považuji za svůj největší úspěch co WoT hraju, protože s KV-4 (strašná plečka), bez motoru, se základní věží, rychlostí v tom písku max 18 km/h, bez goldů a klikačem co celou hru nestřílel po ničem jiném než po mě (ale měl jsem kliku, asi se mu klepaly ruce), to mi dalo pořádně zabrat.   :-)

 

ZL7dyFc.jpg

 

vPYF13p.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi trochu víc :-).

Jinak jseš devitka na topu, tak střelba do osmicek moc nenese. Proto tak málo expů.

 

Kolik víc, 5k je málo i na první třídu, kolik je potom na M? Střelba do osmiček? Potkal jsem jen dvě jinak jen devítky. Já jsem vyhrál tuhle bitvu.

Je to nějak debilně nastaveno, když s KV-1 pětkrát vystřelím s pene, tak mám 1. třídu, tady 17 zásahů, z toho 15 s pene a stačí to sotva na druhou třídu.

 

P.S. Ne že by mi o tohle bezvýznamné ocenění šlo ale divím se, jak je to celé nastaveno. Je to jako by ST-I byl nějaký supertank, přitom, čím déle s ním hraju, tím menší z něj mám respekt. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti to neberu, žes jim tu bitvu vyhral. Nechtěl jsem se tě dotknout. Stejně tak nevím, jak WG ty expy počítá. Někdy neudělám skoro nic a expu hafo, jindy se můžu přetrhnout a nepřijde mi, že by to bylo adekvátně ohodnocené. To víš, že mě to někdy nakrkne. Ale je to jen hra, tak se to tak snažím brát. Odreagovat se a nic víc. Nepotřebuju se stresovat doma u hry, na to chodím do práce- tam mi aspoň zaplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik víc, 5k je málo i na první třídu, kolik je potom na M? Střelba do osmiček? Potkal jsem jen dvě jinak jen devítky. Já jsem vyhrál tuhle bitvu.

Je to nějak debilně nastaveno, když s KV-1 pětkrát vystřelím s pene, tak mám 1. třídu, tady 17 zásahů, z toho 15 s pene a stačí to sotva na druhou třídu.

 

P.S. Ne že by mi o tohle bezvýznamné ocenění šlo ale divím se, jak je to celé nastaveno. Je to jako by ST-I byl nějaký supertank, přitom, čím déle s ním hraju, tím menší z něj mám respekt. 

no, asi takhle, kdyby si nastřílel 5k do desítek tak máš nejspíš M :-) ale do menších nebo stejných tierů to nenese tolik xp aby to stačilo na M :-) dmg je to pěkná, ale do blbejch tierů :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomže s tímhle shitem do desítek 5k nenastřílím a dovolím si tvrdit, že opravdu málokdo. 

máš to v topu?

 

a co sem vypozoroval tak expy hrozně závisí na tom jestli máš killy nebo ne, jestli střílíš do stejnejch tierů nebo vyžších a taky na tom zda tu dmg odsnipíš nebo jí namkátíš v 1. linii :-) tohle všechno se ti musí sejít :-) no, asi takhle, když budeš střílet jenom do X, budeš mít tak 3 killy a nastřílíš veškerou dmg do 150m tak ti budou stačit tak 3-3,5k :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám motor a vysílačku. do desítek, 3 killy, 3,5k dmg, na 150 m, hahahahahaha :-D, to jsem se zase nasmál, hrál jsi někdy s tímhle tankem? Jako ono to asi jde když to naláduješ goldy, ve hře nejsou klikači a náhodou se jedna ze tří E-100 postaví k tobě bokem a nechá do sebe pustit tak osm střel, ze kterých tři neprojdou, přeje ti RNG, trefíš se, ta druhá E-100 nebude mít zrovna v laufu goldy a bude zatmění slunce. Desátý tier je nesmysl, nabušená medka a skauti, arty s autoloderem nebo s dmg 2000+, Waflovače, atd.... 

ST-I je dobrý tank na devátém tieru ale desátý tier je úplně někde jinde a tam tanky z osmých a devátých tierů nemají moc šancí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám motor a vysílačku. do desítek, 3 killy, 3,5k dmg, na 150 m, hahahahahaha :-D, to jsem se zase nasmál, hrál jsi někdy s tímhle tankem? Jako ono to asi jde když to naláduješ goldy, ve hře nejsou klikači a náhodou se jedna ze tří E-100 postaví k tobě bokem a nechá do sebe pustit tak osm střel, ze kterých tři neprojdou, přeje ti RNG, trefíš se, ta druhá E-100 nebude mít zrovna v laufu goldy a bude zatmění slunce. Desátý tier je nesmysl, nabušená medka a skauti, arty s autoloderem nebo s dmg 2000+, Waflovače, atd.... 

ST-I je dobrý tank na devátém tieru ale desátý tier je úplně někde jinde a tam tanky z osmých a devátých tierů nemají moc šancí.

s topovým dělem prostřelíš E-100 i do vany, a pokud ne tak buď smůla a nebo levý ruce :yes:

 

ale nic si ze mě nedělej, šak sme se viděli na srazu :-) já jenom že IS-4 má podobnej pancíř, stejnej lauf a nadělá neskutečnej bordel :-) a slyšel sem názor že ST-I je lepší než IS-4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ST-I lepší než IS-4 není, je větší a má větší ws. E-100 do vany dáš, musí stát rovně, nesmí se hýbat a musíš doměřit, což v sobě nese riziko, že ti jí pustí goldem za 700 a vzhledem k tomu, že má heaty, tak projde. Ale to všechno jsou všeobecné problémy devítkových tanků na desátém tieru.

A ruce, tak ty mám taky levý.  :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ST-I lepší než IS-4 není, je větší a má větší ws. E-100 do vany dáš, musí stát rovně, nesmí se hýbat a musíš doměřit, což v sobě nese riziko, že ti jí pustí goldem za 700 a vzhledem k tomu, že má heaty, tak projde. Ale to všechno jsou všeobecné problémy devítkových tanků na desátém tieru.

A ruce, tak ty mám taky levý.  :yes:

za ty ruce se omlouvám, víš jak sem to myslel :-D a o tom WS, ST-I má jenom ten mrňavej, nevím jestli si toho všiml ale u IS-4 je WS skoro celá střecha :-) noooo dobře, zase tak mrňavej není ale úplně obří taky není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za ty ruce se omlouvám, víš jak sem to myslel :-D a o tom WS, ST-I má jenom ten mrňavej, nevím jestli si toho všiml ale u IS-4 je WS skoro celá střecha :-) noooo dobře, zase tak mrňavej není ale úplně obří taky není

 

ST-I má na předním pancíři poklop jako kráva, kterým projde rána od AMX 12t. Vana je taky z papíru. On to zase takový démon není a desítky ho dávají skoro bez míření. Alespoň jsem se naučil kam tohle střílet až se zbavím tohohle účtu a budu mít svojí milovanou E-75. To si dám ST-I k snídani kdy budu chtít. Ono je dobré mít takový účet, hodně se o tom tanku člověk naučí, když s ním hraje.

A za ty ruce se neomlouvej, je to tak a já to vím.  :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Až si ten tank koupíš a začneš s ním hrát, dej vědět, protože jsi slušně mimo...

 

Já ST-I právě jedu v rámci recruit accountu, mám s ním 173 bitev od základu a vím přesně o čem mluvím.

A jestli tě z mých příspěvků bolí oči, jak jsi prezentoval na chatu, tak tě nikdo nenutí je číst.   :no:

 

Pu3Ah.th.jpg

 

To topový dělo mám na IS-8.....podle mě je jedno z nejlepších, nemá problém ani proti desítkám.

 

Nic proti kanónu, je skvělý, jen trochu křivý, u některých desítek se musí doměřit aby probil ale jinak je výborný. Já mám problém s pene E-100 ale to bude rukama.  :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Speciálně pro HBJ - nejde ani tak moc o to kolik nastřílíš, ale kde to nastřílíš :-) Včera 6 killů a "jenom" 5 400 dmg v desítkové bitvě a dostal sem M, a koukni co mám za tohle, a víš proč? málo killů a devítky :-) to tak narážím na tvoje ST-I :-) a zahraju si na namachrovánka, škoda že nepadlo 7 000 :-D a když už to píšu do chlubárny:

 

Vítězství
Perlová řeka
E 50
Získáno zkušeností:3 915   (x3 za první vítězství každý den)  Získáno kreditů 63 061  
 Úspěchy v bitvě Velká ráže, Spojenec, Ocelová zeď, Mistr dělostřelec, Vzorný tankista: "I. třídy"

Repairs:    -5 905  
Ammunition:    -19 852  
Total:    37 304      WN8: 9 624 (100)

 

shot_020.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Speciálně pro HBJ - nejde ani tak moc o to kolik nastřílíš, ale kde to nastřílíš :-) Včera 6 killů a "jenom" 5 400 dmg v desítkové bitvě a dostal sem M, a koukni co mám za tohle, a víš proč? málo killů a devítky :-) to tak narážím na tvoje ST-I :-) a zahraju si na namachrovánka, škoda že nepadlo 7 000 :-D a když už to píšu do chlubárny:

 

 

To já vím, já jsem těch pět kilo taky nastřílel vepředu, protože z křoví bych tím ohnutým laufem nic netrefil. takže jestli tomu rozumím dobře, počkat na poslední výstřel a ukradnout kill a budu hrdina. Janě :-D přesně ve stylu War.GAY.Mingu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já vím, já jsem těch pět kilo taky nastřílel vepředu, protože z křoví bych tím ohnutým laufem nic netrefil. takže jestli tomu rozumím dobře, počkat na poslední výstřel a ukradnout kill a budu hrdina. Janě :-D přesně ve stylu War.GAY.Mingu.

no, nějakou dmg mít musíš :-D ale je rozdíl mezi tím mít 3k dmg a 1 kill nebo 3k dmg a 4 killy ( teda co se xp týče ) - prostě WG že ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...