Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Dlouho jsem nic nepridal takze:

skoro 10k WN8 v pedo..

 

Vítězství
Himmelsdorf
Pz.Kpfw. II
Získáno zkušeností:1 479    Získáno kreditů 18 910  
 Úspěchy v bitvě Válečník, Obránce, De Langladeova medaile, Chladnokrevný, Vzorný tankista: "Hrdina"

Repairs:    -604  
Ammunition:    -24 294  
Total:    -5 988      WN8: 9 933 (100

 

53521715437335759918_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle se povede jen na tieru 4.... :laugh::whistling:

Ale přemýšlím o tom, zda se vůbec dá s papírovým TDéčkem stabilně udržet vyšší WN8, jak 2000 protože je docela běžné, že dám jednu bitvu s vysokým výsledkem ale pak zas příjde bitva, kde si nestihnu ani vystřelit protože jsou enemáci totální lamky a nebo naopak, já mám v týmu lamky a v městské mapě si nestihnu ani prdnout a WN8 je pak skoro nulový.

[/url]">http://shot_047.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle se povede jen na tieru 4.... :laugh::whistling:

Ale přemýšlím o tom, zda se vůbec dá s papírovým TDéčkem stabilně udržet vyšší WN8, jak 2000 protože je docela běžné, že dám jednu bitvu s vysokým výsledkem ale pak zas příjde bitva, kde si nestihnu ani vystřelit protože jsou enemáci totální lamky a nebo naopak, já mám v týmu lamky a v městské mapě si nestihnu ani prdnout a WN8 je pak skoro nulový.

[/url]">http://

Rekl bych ze neda. Ndavno jsem se presvedcil ze i kdyz v sestkovy bitve zahraju skoro nejlip z tymu, mam ten hloupej WN8 uplne mizivy. Na druhou stranu - da se s tim uhrat opravdu hodne - jak dokazujes i tim screenem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych ze neda. Ndavno jsem se presvedcil ze i kdyz v sestkovy bitve zahraju skoro nejlip z tymu, mam ten hloupej WN8 uplne mizivy. Na druhou stranu - da se s tim uhrat opravdu hodne - jak dokazujes i tim screenem.

Mám na tomhle účtě jen TD tier 3, 4, 5 a pak tier 7 E25. Výjímečně jedu Tetrarachotu a Cruisera MkIII. Zatím se to drží nad WN8 2000. Ale je to fuška.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...