Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Tak se mi také něco málo podařilo :wink:

 

Vítězství
Opatství
T57 Heavy Tank
Získáno zkušeností:2 190    Získáno kreditů 107 974  
 Úspěchy v bitvě Válečník, Velká ráže, Mistr dělostřelec, Radley-Waltersova medaile, Vzorný tankista: "Hrdina"

Repairs:    -25 115  
Ammunition:    -77 340  
Total:    5 519      WN8: 12 477 (100)

 

http://wotreplays.com/site/999284#self

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to asi po půl roce vytáh a nic se nezměnilo. Superšpekáč :)

 

Vítězství!
Bitva: Westfield
Vozidlo: E 25
Získáno zkušeností: 4 437 (x3 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 59 805
Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: "II třídy"
Úkol byl dokončen! Odměna:
Přidáno: Velká sada nářadí (x2)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna osmička, jinak samé sedmičkové heavyny. Mám rád tyhle bitvy, kdy nerozhoduje síla techniky (neviditelná TD, arty, UFA se zásobníky, atd.) ale síla skillu a spolupráce týmu. :-)

 

Jedeš Tigera "full gold"? Že jsi s prémkem tak v minusu... a na sedmičky stačí penetrace top děla až nad hlavu ;-)

 

Pokud se tato teorie potvrdí, tak bych teda o "skillu", spíše pomlčel...... :biggrin:

 

Taky to může být za "zlaté" doplňky, těžko říci... jinak "Hicory" použil ve svém příspěvku smajlík, který může mít svůj skrytý význam ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedeš Tigera "full gold"? Že jsi s prémkem tak v minusu... a na sedmičky stačí penetrace top děla až nad hlavu ;-)

 

 

Taky to může být za "zlaté" doplňky, těžko říci... jinak "Hicory" použil ve svém příspěvku smajlík, který může mít svůj skrytý význam ;-)

Zas na druhou stranu, nejvíc expů z týmu, značí dobrou práci. Navíc, noobíkům většinou nepomohou ani ty goldíky, takže ve finále jen škoda kreditů...  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len tak medzi nami, bolo úplne jedno či Hicory použil gold, lebo by všetky streli by dal aj s negold (AP) muníciou, takže v tomto prípade to nemalo na funkci vplyv .... na funkci SKILLU.

Zas na druhou stranu, nejvíc expů z týmu, značí dobrou práci. Navíc, noobíkům většinou nepomohou ani ty goldíky, takže ve finále jen škoda kreditů...  :wink:

 

Jop, máte pravdu. Ale mě zajímají ty goldy :-) já se s používáním goldů moc "nežinýruju", ale v takové bitvě na takovém stroji bych je nepoužil. Proto se ptám, jestli jede "full gold", páč i takoví hráči jsou (viděno na KV-1S, ARL44 a i na Tigerovi kvůli "perma"losu s devítkami)... zajímá mě to čistě ze zvědavosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá hra :-)

 

Vítězství

Pouštní řeka (Sand River) 

KV-1S 

Získáno zkušeností:3 746   (x2 za první vítězství každý den)  

Získáno kreditů: 49 035  

Úspěchy v bitvě: Válečník, Velká ráže, Pascucciova medaile, Vzorný tankista: "Hrdina"

 

2200 dmg, 6 kill


 

A další 

 


Vítězství

Pouštní řeka (Sand River) 

KV-1S 

Získáno zkušeností:5 088   (x2 za první vítězství každý den)  

Získáno kreditů 73 021  

Úspěchy v bitvě: Velká ráže, Ocelová zeď, Vzorný tankista: "Hrdina"

 

4kill, 4k dmg a 900 spot 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop, máte pravdu. Ale mě zajímají ty goldy :-) já se s používáním goldů moc "nežinýruju", ale v takové bitvě na takovém stroji bych je nepoužil. Proto se ptám, jestli jede "full gold", páč i takoví hráči jsou (viděno na KV-1S, ARL44 a i na Tigerovi kvůli "perma"losu s devítkami)... zajímá mě to čistě ze zvědavosti.

 

Je to přesně tak jak píšeš, na Tigerovi I mám jenom goldy a pár HEček, právě kvůli častým losům s tiery 8 a 9. Taková bitva, kde jsem na topu je spíš vzácností. Vím, že Tiger má kanón, co dokáže penetrovat hodně ale aby mi prošla jedna z pěti na to už jsem rezignoval. Takže full gold Tiger I. 

Já jsem lama, účet jsem dostal a třeba se to časem naučím. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DnioJ.png

 

Nic světoborného... Tohle jde nastřílet bez problému skoro každou hru s tímto TD, ovšem tady už jsem si dal i 8 killů a dostal hrdinu. Je to 21 hra s tímto TD. Např. s takovým Prototypem nemám hrdinu ani po 140 bitvách. Ta pohyblivost je u TD prostě nepostradatelná. Extrémně pomalé TD to mají těžké pokud nemají extrémně dobrý pancíř a nízkou siluetu, což prototype nemá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...