Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

no jinak tuhle hru můžu švejkovi dosvědčit - akorát vždycky potřeboval 2 výstřely předem, aby si srovnal kanon tak, že míří na tank :Smile_teethhappy:

 

jinak já sem v týhle hře zazářil v pravém slova smyslu - mrtvej během 3/4 minuty s IS 7čkou - to je ta jedna z 1000 her :Smile-tongue:

bylo to na stepy a tak sem vyrazil tradičně na setkávací místo u šutrů - jenže sem tam dojel až jako 5 a od enemáků tam nikdo nebyl - no a protože je třeba se rozhodovat rychle, tak sem se rozhodl nasprintovat k dalším skalám - defacto sem se ani nezpomalil - no a v momentě, kdy sem byl přesně v polovině tý rovinky(ta je dlouhá asi 100 metrů), tak se ze všech stran objevily kanony 9. a 10. tierů - bukkake, že by i Dolly Buster záviděla :Smile-hiding:

Trefil jsem 5 ze 7 :Smile_Default: . Ale na T34 a JS4 jsem se musel řádně zacílit..to je pravda..jedna šla nahoru a druhá T34 dingla do palice. :Smile_veryhappy: . Vlastně bych asi dopadl jako Pivas, ale nějaké české hovado v Lowíkovi mě schválně narval do zadku E100...tak jsem zastavil za skálou a po chatu si to sním vyřídil. Pak jsem zjistil to stím zaměřovačem...a nejen, že zmizel zaměřovač, ale za to minutku i Pivnívíla :Smile_veryhappy: .

Super byla jeho hlasová komunikace" jedu k druhé skále nic tam není.......ty voee jsem v píčí, jsou všude...končím...já jsem čůr...píp" Ale musím potvrdit, že se vyrojili jak duchové..najednou byli všude.

EDIT: Popravdě musím říct, že to Pivasovi zas tolik nevadilo...on bukkake rád :Smile_veryhappy: :Smile_veryhappy: . trochu ho podezírám, že tam vjel schválně....prostě ho to pomyšlení na mocný bukkake tak vzrušilo, že hra šla stranou..dostal křeč do prstu na písmeně W a bylo vymalováno :Smile_teethhappy::Smile_veryhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jinak tuhle hru můžu švejkovi dosvědčit - akorát vždycky potřeboval 2 výstřely předem, aby si srovnal kanon tak, že míří na tank :Smile_teethhappy:

 

jinak já sem v týhle hře zazářil v pravém slova smyslu - mrtvej během 3/4 minuty s IS 7čkou - to je ta jedna z 1000 her :Smile-tongue:

bylo to na stepy a tak sem vyrazil tradičně na setkávací místo u šutrů - jenže sem tam dojel až jako 5 a od enemáků tam nikdo nebyl - no a protože je třeba se rozhodovat rychle, tak sem se rozhodl nasprintovat k dalším skalám - defacto sem se ani nezpomalil - no a v momentě, kdy sem byl přesně v polovině tý rovinky(ta je dlouhá asi 100 metrů), tak se ze všech stran objevily kanony 9. a 10. tierů - bukkake, že by i Dolly Buster záviděla :Smile-hiding:

A nebyl to spíš Gang Bang?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi vám povedla bitva s KV. sice to byl jen 1 kill, ale jaký! Byla to mapa Ensk asi nejlepší mapa pro popelnici... Začátek jsem následoval Löwe, Tiger, Tiger; jak mi bylo zde řečeno a po shlédnutí videí z youtube. Narazili jsme na odpor, Tiger to schytal, druhý poškozen.. Löwe kryl druhou příjezdovku. Dvakrát jsem čelně střelil T28 za 110,120HP.(mezitím to soudruzi vyčistili od dalších nepřátel) Tak jsem si řekl tak co buď a nebo. Objel jsem to a pěkně z boku do té T28...950! Řeknu vám, já měl druhé vánoce :Smile_teethhappy: Můj první dmg nad 500... Pro ty co mají nebo měli KV s popelnicí asi běžná věc.. Ale já jsem se prostě musel podělit :Smile_blinky:

Victory!

Ensk 13. ledna 2012 20:11:49

Vehicle: KV

Experience received: 839

Credits received: 22 027

Battle achievements: Master Gunner, Sharpshooter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už to jde?? :Smile-hiding::Smile-bajan2: .

Vítězství!

Bitva: El Halluf 13. ledna 2012 20:30:28

Vozidlo: IS-4

Získáno zkušeností: 1 866

Získáno kreditů: 64 425

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Válečník, Rozparovač, Bölterova medaile, Odstřelovač

Je to s premium účtem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Draw

Battle: Fisherman's Bay 14. ledna 2012 22:02:14

Vehicle: M10 Wolverine

Experience received: 861

Credits received: 35 065

Battle Achievements: Top Gun

 

Zachránil jsem remízu myslím úplně geniálně. Po té co jsem dal 8 tanků, tak jsem zbyl já se 65 hp a proti mě churchill s 550 hp. Tak jsem si řekl, že jediná možnost je bránit a schoval se do křoví u báze a čekal. Churchil přijel minutu před koncem a začal kapovat. Čekal jsem do poslední vteřiny a vystřelil a zachránil tak remízu. Myslím, že zbytek jeho týmu asi bude hodně čumet co se stalo. Jedna z nejlepších bitev, co jsem odehrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...