Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Včera kulatá bitva 16 000 a dobrý masakr s KV-3 a konečně Hrdina. Posledních asi 5 minut jsem dohrával s 64 HP, když si na mě vyjela full IS a já se viděl v garáži. Naštěstí následovalo Bounce, Critical (pásy), Ricochet, zatímco u mě prošlo vše - za chvíli byl v garáži. Nakonec jsme to udělali na cap, protože ostatní naši měli HP +- jako já a proti nám se někde kolébal full TIGER (P) a při jeho nahánění bychom to asi už nezvládli. Nejvíc mě potěšil Hrdina, po doexpení může jít KV-3 konečně z garáže :-)

 

Takže result:

 

Bitva číslo: 16 000

Vítězství!
Bitva: Perlová řeka
Vozidlo: KV-3
Získáno zkušeností: 1 349 (x2=2698)
Získáno kreditů: 41 911
Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Velká ráže, Sparťan, Vzorný tankista: "Hrdina"
WN8: 8342 (100)

PÚ: NE

 

Kills: 4
Damage: 3 766
Assist damage: 101

Def. by armor: 1 575

 

shot586.jpg shot587.jpg shot589.jpg shot592.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po cca 3 týdnech konečně návrat k Wot,sic ze začátku neuvěřitelné lamení,no tahle prém. hračka mi vrátila náladu :laugh: Ta sranda,když jsem vystřílel všech 15 goldů a vyjely na mne čelně 2 amx 38ky..nějak se štěstím sem jednu sundal,o druhou se postaral jediný hrající kolega,který se vzápětí vypařil..s pár Hpčky se mi nechtěla hledat poslední zašité enemy TD s hovnicí,tak sem to raději capl..fakt super stroj..7db0fe6f8850dc642808a4967d51dccc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si zase zarelaxoval s IS-6. Od začátku jsem jel klasiku - boj na blízko a agresivně. Byl jsem na topu, tak jsem si to mohl dovolit... Poslední enemák si pro mě zkusil přijet při mém capování (s 60 HP nebudu nikoho honit po mapě :-)) - zemřel při pokus o decap v čase 1s do konce capu.

 

MM: 8

Vítězství!
Bitva: Tundra
Vozidlo: IS-6
Získáno zkušeností: 1 164
Získáno kreditů: 70 773
Úspěchy v bitvě: Velká ráže, Spojenec, Útočník, Sparťan, Vzorný tankista: "I třídy"
WN8: 5703 (100)

PÚ: NE

 

Kills: 2
Damage: 3 850

 

***

 

Ještě jedna - trochu opatrnější, ale pořád agresivní a na blízko :-)

 

MM: 9

Vítězství!
Bitva: Perlová řeka
Vozidlo: IS-6
Získáno zkušeností: 1 354
Získáno kreditů: 72 600
Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: "I třídy"
WN8: 5589 (100)

PÚ: NE

 

Kills: 5
Damage: 3 800

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...