Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Vítězství!
Bitva: Severogorsk 21.1.2014 18:02:24
Vozidlo: E 25
Získáno zkušeností: 4 148 (x2 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 183 176
Úspěchy v bitvě: Válečník, Odstřelovač, Poolova medaile, Sparťan

v6hykfgc9k6g95x3c5ez533jae4fsvvm.jpg

rcfpqbz6m82j8btuadt7m9jyt6z6mmpe.jpg

np3k5x884yh653pgaefgmc7ddpmab4qq.jpg

 

Dvě E-25 v četě je docela zvěrstvo + pak se k nám ještě přidal Bedza se svou SU-100Y. . Celkem asi 7 výher za sebou.  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem dám něco s Japončíkem šestý třídy "Chi-To" z bitvy do který se mi nechtělo. Na výhru jsem to nešacoval a tak mi ani nevadilo, že si HT asi budou hrát na TD a kempařit. Místo nich jelo na slabší stranu k první linii TD bez věže. Aby ho nesundal hned první enemák co ho objede, tak jsem mu jel aspoň pokrýt zadek.

Vyjel jsem se zpožděním a cestou k TD jsem vystřeli za plné rychlosti (29 km) co terén a stroj dovolil na jednoho enemáka: http://imagelink.cz/images/vystel.jpg

 

Slušný překvapení, že byl zásah. Vytůněný RNG ještě pomohlo hodně na závěr, kdy zařídilo, abych to celkem 3x neschytal do palice od zakempených enemáků, kterým děkuji, že nám umožnili obkličovat z boků a ze zadu jejich spoluhráče. Dost to pomohlo. Můj tým byl aktivní a enemáky v první linii dost zaměstnával a rozptyloval. Škoda, že ke konci tři naši slabší přišli o život při pokusu o naspotování zakempených TD. Výsledek v tabulkách dost překvapil.

mjapvi.jpg

http://imagelink.cz/images/mjapvilsl.jpg

 

Jedinou smutnou věcí je, že ty hráči co mi nejvíc pomohli na mojí straně jsou dole v tabulce: KV-1, Stuart, M3 lee. TD Jg dopadlo trochu lépe. Nebýt jich a jejich otravování, tak jsem skončil s 800 DMG. Jo ještě ze zadní lajny asi helplo nějaký KV-1S, ale který jsem neměl čas sledovat.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně hrdina.. S tímhle to není sranda získat kolik to jezdí lidí. Ovšem ujeli mi nervy, VK 2801 místo scoutování spammovalo souřadnice a stálo daleko za linií. Tak jednu schytal.... má kliku, že jsem ho nerozbil.... A nervy to ještě byli, kromě mě, měl tým už jen dvě artiny, tak jsem musel 14 vteřin před koncem odlovit poslední nepřátelské AMX 50 100. V celku 5392 dmg 1627 nasvícené, 5 fragů. A Mko se žlutým proužkem se mi tam už vyjímalo :) 

 

Vítězství!
Bitva: Malinovka 23.1.2014 23:19:01
Vozidlo: Rhm.-Borsig Waffenträger
Získáno zkušeností: 2 296 (pokuta za poškození spojenců: 96)
Získáno kreditů: 53 331 (pokuta za poškození spojenců: 20 340)
Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: "Hrdina"
 
shot_013.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 8 bitvách se urodilo tohle 

 

Vítězství!
Bitva: Malinovka 24.1.2014 16:40:24
Vozidlo: Renault Otsu
Získáno zkušeností: 1 983 (x3 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 9 661 (kompenzace za poškození způsobené spojenci: 195)
Úspěchy v bitvě: Hlídka, Vzorný tankista: "Hrdina"
 
 
shot021lkl.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soudruzi s lahví vodky asi neumí provozovat souběžně test server a ostrou hru, dneska neskutečný lagy, v několika bitvách to psali všichni hráči. Tak tohle byl malý zázrak, když Vám tank vystřelí až skoro sekundu po kliknutí:

Vítězství!
Bitva: Redshire 24.1.2014 21:56:30
Vozidlo: AMX 50 Foch (155)
Získáno zkušeností: 5 133 (x3 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 274 361
Úspěchy v bitvě: Válečník

2691befe840dfcd4310d900a578e9991.jpg826cb09fb703ddde01dfd1439ef09511.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhý době (a dlouhým rozmýšlení) jsem vytáhl tenhle pekáček, a zadařilo se... Bůh WoT nebyl doma :D

 

Vítězství!
Bitva: Fjordy 25.1.2014 0:56:23
Vozidlo: T57 Heavy Tank
Získáno zkušeností: 5 268 (x3 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 75 541
Úspěchy v bitvě: Odstřelovač, Ocelová zeď, Sparťan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a je to. Myslel jsem, že to bude snadné. Nebylo...

 

Vítězství!
Bitva: Letiště 26.1.2014 1:40:37
Vozidlo: Pz.Sfl. IVc
Získáno zkušeností: 856
Získáno kreditů: 24 403 (kompenzace za poškození způsobené spojenci: 15)

Úkol byl dokončen! Odměna:
Vybavení přidáno: Velká sada nářadí (x15)

 

Úkol byl dokončen! Odměna:
Vozidla přidána: T-15
Stání přidána: 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(M) tak lehce? To jsem nečekal :smile: Btw byla to druhá hra s top dělem :teehee:

21dh8wx.jpg

2l9rsyc.jpg

A hráč v E100 to nějak neunesl, pak nadával ještě víc... nlosux.jpg

 

Tahle je z pátku, ale to byla parádní hra. Horní spawn na Cliff. Jel jsem na střed a hrál si tam svou hru, všichni naši odjeli bojovat o pravou stranu a zůstal jsem tam sám. Najížděli na mě všechny ty tanky co jsou vidět vy výpisu. Sidescrapoval jsem jak blázen a IS3 to prostě dokáže vydržet. Když může sidescrapovat, je to nejlepší osma, žádná jiná osma by tohle neustála.

2rprxgz.jpg

jb4t8w.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten borec v IS-7 byl fakt dobrej a to byl jenom "žlutej". Mydlili jsme se u toho ostrůvku, já na sebe poutal pozornost a otravoval okolo, on to čistil. Dobrá hra, byť na začátku vypadala beznadějně.
h-d3hz451s.jpg
h-2pn6ce1p.jpg

Medvídek Pú by se divil. Já říkám jen, hlavně se z těch devítek nepos....  :pirate: 
h-um2uuu65.jpg
h-0f7ew2tb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...