Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Včera se mi celkem povedla jedna bitva s Löwem, krásně jsem si s ním v dané bitvě zasnajproval. Současně musím říci, že to byla moje nejlepší bitva daného dne.

 

 

 

Máš můj nehynoucí obdiv, já už dávno nejsem schopen s tímhle šuntem hrát. Tohle je parádní výsledek.   :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

jestli Ti připadne 3.5k DMG a 10 killů s M18 jako běžný výsledek, tak to jsi potom asi na jiné úrovni než já, asi by jsi nás mohl všechny učit....

 

takže je to pro Tebe běžné, neznamená, že je to běžné i pro mě, asi nejsem taková skilla jako Ty

 

EDIT: ještě mě napadla taková věc. Než se budu chtít pochlubit nějakým výsledkem tak Ti prvně pošlu screeny na schválení jestli jsou podle Tvého skillerského oka dost dobré, abych náhodou neplýtval místem v tomto vlákně nějakými průměrnými výsledky, souhlasíš??

To s tím, že 3500 DMG a 10 killů u M18 označuju jako průměr jsi sebral kde?

 

HBJ k mému postu hodil svůj názor na tohle celé téma. To mě přesvědčilo, že to co bych z toho chtěl mít, nebo jak jsem to cítil že to má být není asi to pravé ořechové.  

 

Přehodnotil jsem situaci. Klidně si sem dávej screeny jaký chceš i ostatní. Třeba i s udělenou DMG s M18 pod 2000 i 15 postů denně. Já s tím nebudu mít žádný problém - negativní připomínky.

 

PS: Já žádná skilla nejsem.

Včera jsem odehrál jen 8 bitev a hned v druhé měla nějaká enemácká M18 na top postu bez velké námahy nastříleno 2900 dmg na strojích 4-5 třídy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fantom Malinovky..... 8410 dmg naspotováno :Smile_trollface-3:

 

Vítězství!
Bitva: Malinovka 18.12.2013 14:46:44
Vozidlo: E 25
Získáno zkušeností: 4 556 (x2 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 112 243
Úspěchy v bitvě: Hlídka, Vzorný tankista: "Hrdina"
 

 

http://wotreplays.com/site/488543#malinovka-georg_cz-e-25

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!
Bitva: Letiště 18.12.2013 18:35:01
Vozidlo: AMX 12 t
Získáno zkušeností: 3 546 (x2 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 37 530 (kompenzace za poškození způsobené spojenci: 3 187)
Úspěchy v bitvě: Expert: USA, Vzorný tankista: "Hrdina"

 

Jezdil jsem proti desítkám, jsem si řekl že to nějak objedu a něco spotnu, pak mi to ale nedalo a zůstal jsem ve krovi na spot. Pak sem si řekl, že bych mohl doražet tanky a šlo to pěkne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno je jednou poprvé... a tedy i první "hrdina" ve vůbec první bitvě s novým tankem :-) v mém případě to byla první hra s IS-7, ačkoli mi zkušenosti na "hrdinu" přišly trošku slabší... holt se asi moc nehraje anebo ji ne každý umí zahrát jako já (legrace, samozřejmě) :-D

 

ITMZC.jpg

 

INO3y.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

!!!!! skvělé VK30.01P......5 (pátá) bitva s tímto tankem, 7 killů, a už "Hrdina".....to se mi ještě nestalo.....paráda

Vítězství!
Bitva: Velký park 21.12.13 18:36:33
Vozidlo: VK 30.01 (P)
Získáno zkušeností: 3 422
Získáno kreditů: 47 161
Úspěchy v bitvě: Válečník, Mistr dělostřelec, Rozparovač, Vzorný tankista: "Hrdina"

shot_202.jpg

shot_203.jpg

shot_204.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...