Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Porážka

Bitva: Dubový lesík 13.12.2013 22:41:46

Vozidlo: AT 2

Získáno zkušeností: 1 347

Získáno kreditů: 42 156

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Chladnokrevný, Vzorný tankista: "I. třídy"

 

Moje první bitva s ním, bohužel sem hrál snad sám v týmu

 


Vítězství!

Bitva: Letiště 13.12.2013 22:56:01

Vozidlo: AT 2

Získáno zkušeností: 3 198 (x3 za první vítězství každý den)

Získáno kreditů: 41 500

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec

 

a druhá, těch ocelových zdí asi bude :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem, ale napíšu.

Chlubárnu jsem bral a sledoval, že je to něco zajímavého vzlášního. Co se z toho stalo je takové obecné hlášení. Dostal jsem M šup do chlubárny. Pak je to plný slušných výsledků, ale nej strojů, což činí ty výsledky průměrné. Mluvím za sebe. Příklad: Pokud uvidím top stroj co byl ještě v četě v této sekci chlubárny, tak to ignoruju. Prezentace většinou neukazuje často dobrý výsledek, ale tak nějak povinnost.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem viděl tohle, tak jsem si zanadával...

14uz6hj.jpg

 

Dopadlo to takhle

1431c8o.jpg

Jaká škoda, mohlo být 11 killů, ale na konci jsem byl až moc odvážný a najel jsem mezi T49, M7 a 3 artyny. Jednu artynu, T49 a M7 jsem zabil, ale stál jsem za mrtvolou M7ky, přede mnou stpz2 a za mnou M44 a zbývali 2 sekundy do reloadu... tak jsem zkusil štěstí, vyjel jsem na stpz a doufal že mě nedá na ránu... dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem dávám výsledky, které já osobně považuji za dobré a stojí za to se o to podělit s ostatními. Neřeším, že jsem byl TOP tank v bitvě nebo podobný kraviny. Jak vůbec může někdo napsat, že dobrý výsledek s TOP strojem je povinnost?? Vždyť to je blbost při současném stavu pobliku 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem dávám výsledky, které já osobně považuji za dobré a stojí za to se o to podělit s ostatními. Neřeším, že jsem byl TOP tank v bitvě nebo podobný kraviny. Jak vůbec může někdo napsat, že dobrý výsledek s TOP strojem je povinnost?? Vždyť to je blbost při současném stavu pobliku 

No právě. Jen dobrý = obyčejný. Není v tom nic osobního a ani to není hodnocení všech tvých zdejších úspěchů.

Jen mi připadá, že se z tohoto vlákna stalo takový obyčejný. Dříve jsem sem chodil, že jsem tady viděl něco dost dobrýho nebo zajímavýho. Třeba M18. Výsledek 2,5-3k je u něj vidět často. Nevím přesně jak je na tom třeba svejk007, ale kdyby sem možná dal každou bitvu, kdy dá s M18 nad 3k DMG, tak jsme o několik set stran jinde.

 

Pokud na postu v bitvě nezáleží, tak při porovnání bitev T6, kde dá M18 3,5k a v jiné stejné třídy T-28 2,8k DMG, tak je jasně lepší výsledek M18.

 

PS: Konkrétně tvé posty v tomto vlákně jsem poslední dobou začal trochu přeskakovat, protože jsem v nich viděl skoro to samé co celkem běžně ve hře. Málem jsem tak přeskočil i ten s FV215b, kde jsi dal 12k DMG. Pro takové příspěvky co člověk běžně nevidí sem do chlubárny aspoň já chodím a nemusí to být nutně je o DMG. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě. Jen dobrý = obyčejný. Není v tom nic osobního a ani to není hodnocení všech tvých zdejších úspěchů.

Jen mi připadá, že se z tohoto vlákna stalo takový obyčejný. Dříve jsem sem chodil, že jsem tady viděl něco dost dobrýho nebo zajímavýho. Třeba M18. Výsledek 2,5-3k je u něj vidět často. Nevím přesně jak je na tom třeba svejk007, ale kdyby sem možná dal každou bitvu, kdy dá s M18 nad 3k DMG, tak jsme o několik set stran jinde.

 

Pokud na postu v bitvě nezáleží, tak při porovnání bitev T6, kde dá M18 3,5k a v jiné stejné třídy T-28 2,8k DMG, tak je jasně lepší výsledek M18.

 

PS: Konkrétně tvé posty v tomto vlákně jsem poslední dobou začal trochu přeskakovat, protože jsem v nich viděl skoro to samé co celkem běžně ve hře. Málem jsem tak přeskočil i ten s FV215b, kde jsi dal 12k DMG. Pro takové příspěvky co člověk běžně nevidí sem do chlubárny aspoň já chodím a nemusí to být nutně je o DMG. 

 

Já s tebou často souhlasím, ale tentokrát to vidím jinak. Ono se to jmenuje Chlubárna proto, že každý, kdo má pocit, že zahrál nějak hodně dobře, a chce se pochlubit ostatní, tak sem mázne příspěvek. Kdyby to mělo být jen o vyjímečných bitvách, tak by tu bylo pár příspěvků a tohle vlákno by ztratilo smysl. Ono je důležité rozlišit, co je pro koho důvod k chlubení. Já, jako lama, když se mi povede sundat 8 enemáků, tak to sem okamžitě dávám, protože je to na moje poměry vyjímečný výsledek i když v kontextu tohoto vlákna je to výsledek průměrný. Takže, nechme lidi chlubit se čím chtějí a nezapomínejme, že sem nechodí jenom skilleři jako je BigT0m nebo Švejk ale, že se chtějí něčím pochlubit i takové lamy jako jsem třeba já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě. Jen dobrý = obyčejný. Není v tom nic osobního a ani to není hodnocení všech tvých zdejších úspěchů.

Jen mi připadá, že se z tohoto vlákna stalo takový obyčejný. Dříve jsem sem chodil, že jsem tady viděl něco dost dobrýho nebo zajímavýho. Třeba M18. Výsledek 2,5-3k je u něj vidět často. Nevím přesně jak je na tom třeba svejk007, ale kdyby sem možná dal každou bitvu, kdy dá s M18 nad 3k DMG, tak jsme o několik set stran jinde.

 

Pokud na postu v bitvě nezáleží, tak při porovnání bitev T6, kde dá M18 3,5k a v jiné stejné třídy T-28 2,8k DMG, tak je jasně lepší výsledek M18.

 

PS: Konkrétně tvé posty v tomto vlákně jsem poslední dobou začal trochu přeskakovat, protože jsem v nich viděl skoro to samé co celkem běžně ve hře. Málem jsem tak přeskočil i ten s FV215b, kde jsi dal 12k DMG. Pro takové příspěvky co člověk běžně nevidí sem do chlubárny aspoň já chodím a nemusí to být nutně je o DMG.

 

 

jestli Ti připadne 3.5k DMG a 10 killů s M18 jako běžný výsledek, tak to jsi potom asi na jiné úrovni než já, asi by jsi nás mohl všechny učit....

 

PS: Konkrétně tvé posty v tomto vlákně jsem poslední dobou začal trochu přeskakovat, protože jsem v nich viděl skoro to samé co celkem běžně ve hře.

takže je to pro Tebe běžné, neznamená, že je to běžné i pro mě, asi nejsem taková skilla jako Ty

 

EDIT: ještě mě napadla taková věc. Než se budu chtít pochlubit nějakým výsledkem tak Ti prvně pošlu screeny na schválení jestli jsou podle Tvého skillerského oka dost dobré, abych náhodou neplýtval místem v tomto vlákně nějakými průměrnými výsledky, souhlasíš??

Upraveno uživatelem B1gT0m
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice expově nic moc, ale hra paráda. El Halluf, pravej spawn, bez artyn, žádný TD, jen heavy 7ky všude. Tak rychle do rohu smrti na tu horní plošinku a jen vystrkovat palici. Jednu chvíli do mě střílelo 8 tanků :biggrin: Nastřílel bych toho i víc, ale už nebylo co, byli tak zabraný snahou mě zabít, že naši je mezitím rozstříleli.

 

313m6xf.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...