Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Konecne se mi povedla bitva s IS-3. Do ted to bylo spis utrpeni a nevedel sem poradne jak s tim hrat, ale ted uz to snad pujde:)

Ocelova zed, Valecnik, Utocnik, Rozparovac, Bolterova a Ostrostrelec.

V Horskym prusmyku jsem jel spolu s 3601H horni zasnezenou cestou a potkali sme tam KV, Sluggera a Pz IV. To padlo celkem rychle a dal tam nebyl nikdo az do zakladny:) Tam kempila T-59, takze kill a ja se skoval za vrak. Pak uz jen najizdeli a chcipali:) Chudak VK, to schytal ale enemaci stejne chodili po jednom, takze no stres. T20 sem teda nastesti sundal do ammoracku. Na te prijezdove ceste byl Hummel, kterej si po me jednou flusnul a pak se radsi jeste s jednim jeli venovat ostatnim z myho tymu. Na konci sem zbyl s Pantherem a u enemy jen T29. Kdyz sem se zeptal, kde je, tak mi kdosi odpovedel, ze je skovanej jako kazdej profik s T29 :) T-50 si na me a kolegovi vystrilela Obrance:)

shot063h.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem zažil nejhorší porážku a dovoluju si tvrdit,že to je jenom kvůli zhovadilosti T50-2a VK2801.Mapa Redshire a prohráli jsme15:1.Na druhé straně byli dva skauti,my jsme neměli ani jednoho.Ty dva tanky mezi námi jezdily jak splašený a my jsme je nemohli dostat.Já jsem ***** dal do ty T50 se svoji IS4 dva hity a ten hajzl měl 21% a pořád jezdil..když to bylo asi 10:1,tak mě zabili a to jsem téměř neviděl nepřítele.Podle mého názoru jsme ani nemohli nic dělat,byli jsme v prdeli už na startu..

tady je screen:

http://imageshack.us...5/shot024v.jpg/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ když je dobrý skaut, tak je to polovina vítězství. Včera Prochorovka, skaut jezdil jak šílený a osvítil parádně enemy tým a dokonce přežil. Já jel s T-44 přes koleje a na kopec, naše HT to vzaly ve skupině nezvykle vlevo podel kolejí těma křoviskama. Tak si říkám to je konec budou postupně zmasakrovány až přejedou přes hřeben, ale ono ne, přehouply se přes ten vrcholek a nemilosrdně drtily vše co jim přišlo do cesty. Vyhráli jsme 15:0 to se mi snad ještě nestalo, já stačil párkrát vystřelit a poškodit cca 2 tanky a jedno TD. To byl fofr za 5 minut bylo hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, včera se mi to stalo u první vítězné bitvy s SU-85. Mapa Doly je zalezl vlevo do křoví a kryl vodu, naši to vzali fofrem kolem kopce vpravo a projeli až na k jejich bázi, enemy se pomalu cpali na kopec, kde je zadržoval náš jeden tank. Zezadu dostali klepku, já snad jednou vystřelil a dabl expů 380, to bylo k nasrání. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pěkné :-) Co, že je to ta Billotova medaile?

 

Edit: Odpovím si sám :-)

Billotte's Medal - Awarded to players who destroy at least one enemy vehicle and survive the battle to victory despite receiving at least five different critical hits and 80% or more loss of hit points.

Pierre Billotte was a captain in the French Army who destroyed 2 PzKpfw IV, 11 PzKpfw III and 2 guns with his Char B1bis on May 16, 1940.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taková bitva potěší :-) Já zatím nejlepší bitvu měl s PzIV, kdy na hřišti se mnou zůstaly jen dvě arty a proti mě bylo 6 tanků a dvě arty.. Z dálky jsem odstřeloval a sundal při capování (z 98%!) dvě KVčka, scouta, TDčko a dva medíky.. Spotli mě až u toho posledního killu a to mě dala arty, kterou pak dorazila naše arty, když už to bylo dvě jejich arty na jednu naši. Zkusili capnout, ale tím to pos.... :-)

 

 

 

shot006fr.jpg

shot007gk.jpg

shot010c.jpg

 

 

 

Upraveno challengerCZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevydařená bitva (z mnoha :-) )

Byla ta jak mého JagdPanthera obyčejná IS zničila jedním výstřelem a to bylo prosím zhruba tak na 200 metrů a čelně. tak to si říkám na takový zážitek jsem se nemusel tak dřít a na to mi stačil třeba i StuG III a nebyl bych aspoň tak znechucen. :Smile_amazed:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dmes snad nevydařená skoro každá. A do dnešního dne mi hlava nebere že někdo stojící čelně k mému předku vystřelí a zničí mi motor. To se jako střela otočí kolem věže a hupne vrchem do motoru ??????

 

mě se to taky občas stává.Asi tě prostřelí až do motoru.

A taky tady někdo tady psal,že některý tanky mají motor ve předu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zde první. Můj asi nejoblíbenější tank. Měl jsem 7 killů. Nutno přiznat, že jsem byl top a vyjel jsem na kopec a v závěru capnul ve dvou.

Vítězství!

Bitva: Doly 9. října 2011 12:17:07

Vozidlo: PzKpfw VIB Tiger II

Získáno zkušeností: 2 106 (zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne)

Získáno kreditů: 26 639

Úspěchy v bitvě: Válečník, Bölterova medaile, Odstřelovač

(bez premium účtu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...