Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

tak po hoooodně dlouhé době zas nějaký pěkný výsledek :-)

 

Vítězství!
Bitva: Opatství 19.9.2013 18:02:07
Vozidlo: T-34-1
Získáno zkušeností: 5 222 (x2 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 71 652
Úspěchy v bitvě: Válečník, Mistr dělostřelec

 

6 killů 4652 dmg 

na konci mi zbyli tři náboje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 6100 obdrzene potencionalne slusne to ja na is3 ved pozri sa

Jenže o to tam ani tak nejde. Jenom jsem vypsal všechno aby to bylo kompletní. Když je lepší enemák, tak udělá větší potencionální, to je jasné. Tady asi stříleli mimo. Na CW už jsem měl s Mausem potencionální poškození asi 3 x vyšší ale to prostě musí být solidní nepřítel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to že je ve hře hodně Hellcatů tak stačí na "M" dost málo..

 

Já dostal "M" na HellCatovi (tuším v úterý) za necelých 1.300 expů :-) Byla to druhá hra s top dělem... ta první byla prohra za 1.000 a něco expů :-D

 

PS: ty ženské posádky jsou hrozné, co na tom kua máte, chlapi? Kdyby alespoň ukázaly něco víc než jen tvář, dalo by se o tom uvažovat ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska koupil a je to celkem zabiják ( škoda že jsem nezabil sedmého, mohlo být vítězství a hodně XP )

Ten poslední enemák má hodnotu 5 killů.  Pokud ho TD nechají řádit v řadách vlastního týmu, tak se prohraje. Za sebe bych takový výsledek viděl jako neúspěch. Nicméně enemáci měli lepší techniku a to se prohře obtížně zabrání.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten poslední enemák má hodnotu 5 killů.  Pokud ho TD nechají řádit v řadách vlastního týmu, tak se prohraje. Za sebe bych takový výsledek viděl jako neúspěch. Nicméně enemáci měli lepší techniku a to se prohře obtížně zabrání.   

já to vidím jako úspěch ( hlavně díky tomu že to byla asi 4 hra s tímto tančíkem ), vykosil jsem skoro půlku týmu. Prohrávali jsme asi o 4 tanky který už zabírali bázi, já stihnul zhasnout 3, na čtvrtýho jsem už fakt nestačil. Byl jsem hodně načatej a díky pomalýmu zaměřování a jeho štěstí na průstřel jsem ho už nesesmahnul. Zůstalo po mé smrti na každé straně po jednom tanku co zabírali a oni zabrali prostě dřív bázi.. ( o cca 4 sec ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...