Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

prave som s T40 ubranil most pred KVckom a ISkom,... nakoniec padli, ale vystrelil som 60x! s toho 36x dmg :)

nastastie boli nerozhodny, vysli z krytu, schytali 2 rany, zacuvali a tak stale dokola

 

a na vianoce som dostal darcek -s M4A3E2 som udolal T95 - najprv zdialky odzadu pasy a potom prilepeny na bok pekne pecky do kupoly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl velice zábavnou hru s PzII (ano 2 tier pro relax) Prohráli jsme 12:4 přičemž já sám jsem zničil 6 nepřátelských tanků :-D To je tak úchvatné pozorovat, když se vlastní tým vymlátí. Pak se jeden může přerhnout a stejně to neklapne :-D

jak jsi mohl zničit 6 tanků, když jste prohráli 12:4? :Smile_amazed: že by team kill a ještě k tomu 2x? :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka

Bitva: Prochorovka 27. prosince 2011 10:34:06

Vozidlo: T-54

Získáno zkušeností: 273

Získáno kreditů: 14 557 (kompenzace za poškození spojenci: 375)

Vozidlo T-54 bylo úspěšně opraveno. Stálo vás to kreditů: 18 001

Munice pro vozidlo T-54 úspěšně doplněna. Stálo vás to kreditů: 2 460

Spotřební doplňky pro vozidlo T-54 byly úspěšně naloženy. Stálo vás to kreditů: 3 000

Vyjel jsem na kopec a proti mně E50. Po dvou ranách jsem ji dostal na 20% najel jsem k ní a bác ho. Vlastní artyna mně sejmula ze 75% a enemák vesele odjel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mne ,který se tu bude chlubit T59 tankem který je postaven ,tak aby nešel téměř zničit nebo až po hodně zásazích a ještě je stavěn v losech tak,aby měl protivníka jako terč moc neberu. Je jasné,že jako premium tank musí být nezničitelný,jinak by si ho lidi nekoupili. A to je ještě staví v bitvách v počtu 2x i 3xT59. V tomto počtu tyto tanky projedou celou mapu. Jak je vidím hned to do nich řežu. Bohužel 90mm kanón ani 122 mm houfnice jim prakticky neubližuje. Mít tank,kterýmu je nadržováno více než Lewovi a ještě se chlubit. No nevím. To jest můj názor. To radši uznávám Lewa nebo KV-5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni možné kolko idiotov hrá túto hru, dnes v jednej bitve boli naši traja homo-debilis na nepriatelskom území a im ostala jedna M7 priest, ostávali 2min. do konca a tí dementi išli hladať toho priesta po celej mape, skoro ma jeblo musel som to vypnúť darmo som im zdôrazňoval aký je čas...najhoršie na tom je že to mali tier IX a VIII, mám taký pocit že čím vyšší tier tým vačší dement

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KT show..ulet bylo ze sem zachranil cap base v 98% svym devatym killem :) :Smile-izmena:

 

Victory!

Battle: Abbey 27. prosince 2011 15:58:18

Vehicle: PzKpfw VIB Tiger II

Experience received: 4 872 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 69 556

Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Boelter's Medal, Sniper, Defender

 

9b14fdf49c93f98001ad84838b86943c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka

Bitva: Ensk 28. prosince 2011 16:11:27

Vozidlo: Panther II

Získáno zkušeností: 817

Získáno kreditů: 33 986

Úspěchy v bitvě: Válečník, Bölterova medaile, Mistr dělostřelec, Odstřelovač

Bez prémka. Má první Wittmanka/Bölterka - dal jsem 8 killů, bohužel prohra...skončilo to 12-15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...