Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Taky se mi zdá,že je hodně ,jak bych to řekl. Zbabělců? Nechají spolubojovníka samotného v boji. Schovají se a čekají ,že boj vyhrají. Opak je pravdou. Bohužel se to stává čím dál více. Kempení je k ničemu. Samozřejmě bezhlavý útok taky.

Máš pravdu,ale taky to záleží na situaci.Nemá smysl opustit výhodnou pozici skrz marnou pomoc spolubojovníkovi,který vlastní hloupostí vyjel do nevýhodné pozice.Mnohokrát se mi stalo,že takový hráč,volajíc o pomoc,strhl několik dalších a nechali se rozstřílet.Samozřejmě se občas najde takový,který čeká jak souboj dopadne a pak vítězoslavně dorazí protivníka,který tě zničil.

Nejdůležitější je věřit vlastnímu úsudku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu,ale taky to záleží na situaci.Nemá smysl opustit výhodnou pozici skrz marnou pomoc spolubojovníkovi,který vlastní hloupostí vyjel do nevýhodné pozice.Mnohokrát se mi stalo,že takový hráč,volajíc o pomoc,strhl několik dalších a nechali se rozstřílet.Samozřejmě se občas najde takový,který čeká jak souboj dopadne a pak vítězoslavně dorazí protivníka,který tě zničil.

Nejdůležitější je věřit vlastnímu úsudku.

no, to mě dnes doslova nas**li spoluhráči... S T-54 píšu dvoum panterůmII, ať mě následují, rozjedou se zamnou a světe div se, na mapě, kde se potkávají medka a měli jsme šanci vyhrát dojedu sám a panteři se schovají za baráky... Proti mě 2x T-44 a T-54, samo, že jsem chcípnul, ale překvapilo mě, jak se mi podařilo dingat, jednu T-44 jsem dal na 40% a T-54 jsem dal na 15%, tedy na ránu, to pak člověka naštve, když už potká enemy, kterým se nedaří a stejně chcípne, protože tým hráči jsou srabi...

Asi se fakt nejvíc vyplatí za medka první půl hru odstřelovat a pak druhou půlku škodit, někoho dorazit a přežít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Fjordy 23. prosince 2011 2:29:45

Vozidlo: Objekt 704

Získáno zkušeností: 5 840 (x5 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 43 962

Úspěchy v bitvě: Válečník, Bölterova medaile

8 vystrelu-7 mrtvejch.pravda nebyly to tezky killy ale na te mape se nevyznam :Smile_teethhappy: a witmenka dycky potesi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsem hrál v týmu s Kanárem (BIA). Bylo to na Malinovce, dole. Já vytáhl svou M12, kvůli pětinásobku.

 

Hrál moc dobře, s Löwe, týmově, podporoval útok, vracel se bránit základnu, když tam na konci hry vjely dva Tigery P, pak jel spotoval jejich arty (kam jsem ho poslal :Smile_veryhappy: – to jsem ještě nevěděl, že je to on), komunikoval. Super.

Já měl 3 kill, o jeden zásah mi utekl Spojenec, on taky 3 kills.

Na samém konci zbyly dvě jejich M41, jely přes ty bažiny u jezera k naší základně.Myslím, že vykostil tu poslední.

Až při náhledu na konečnou tabulku jsem si všiml, že ten chlapík v Löwe je náš zdejší Kanár. Jinak bych se mu ozval :Smile_blinky:

 

Dobrá hra. Týmová, útok přes kopec, dobrá obrana, tak to mám rád. :Smile_great:

Kanár občas píše že hraje na sebe a na tým kašle. Skoro jsem mu to uvěřil.

Kecá! Hraje pro tým a výborně! :Smile-izmena:

 

 

Vítězství!

Bitva: Malinovka 23. prosince 2011 10:57:18

Vozidlo: M12

Získáno zkušeností: 5 025 (x5 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 24 183

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký, ten maník s tou Easyeight by si zasloužil metál.

jj, ale to je vyhoda E8, kdyz to z hlavne chrli co necely tri sekundy. KDyz se netrefis neva... Casto se ti dari dorazet a vubec ty dmg co dokazes rozdat - kdyz nemas problem s penetraci a kdyz te nechaj na pokoji rozdas fakt hodne. 2420 dmg za minutu ! Tolik neda ani Pershing...IS-4 rozda na minutu stejne jak E8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám nový kanón, třetí hra s ním - co vám budu povídat, asi jsem se zamiloval:

 

Vítězství!

Bitva: Komarin 23. prosince 2011 14:59:50

Vozidlo: Jagdtiger

Získáno zkušeností: 1 729

Získáno kreditů: 71 938

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Válečník, Bölterova medaile, Lovec tanků, Odstřelovač

 

9 kills, rozhodl jsem prohranou bitvu, nestačil jsem číst pochvalné vzkazy do chatu od spoluháčů, mám dovolenou, vařím rybí polévku a brambory na salát, nalil jsem si panáka skotské - prostě život je krásný :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proti nám byli 4 frantíci z toho 3 v četě na Malinovce, tak sem si říkal to je konec, protože my jsme byli jenom dva, ale nakonec sme je dali já měl 6 killů.

Bitva: Malinovka 23. prosince 2011 16:33:16

Vozidlo: PzKpfw 38H735 (f)

Získáno zkušeností: 4 510 (x5 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 9 098

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Válečník, Průzkumník, Spojenec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem založil lajnu na Mause a koupil PzIV. Protože mám už haldu věcí vyzkoumaných z lajny na E-100, tak jsem tam loupnul hned 70mm dělo a hurá do boje. Koukal jsem jako blázen ale ten tank je ve své třídě fakt zábavný. Každou bitvu slušně vydělá a i expů a killů je dost a asi pátou bitvu s ním jsem dal 8 killů !!! Nějaký borec mi na konci bitvy, kdy jsme zůstali sami dva a já sestřelil posledního enemáka, že prý něco takového ještě neviděl......je mi jasné, že toho viděl ještě málo ale potěšilo mě to..... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám nový kanón, třetí hra s ním - co vám budu povídat, asi jsem se zamiloval:

 

Vítězství!

Bitva: Komarin 23. prosince 2011 14:59:50

Vozidlo: Jagdtiger

Získáno zkušeností: 1 729

Získáno kreditů: 71 938

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Válečník, Bölterova medaile, Lovec tanků, Odstřelovač

 

9 kills, rozhodl jsem prohranou bitvu, nestačil jsem číst pochvalné vzkazy do chatu od spoluháčů, mám dovolenou, vařím rybí polévku a brambory na salát, nalil jsem si panáka skotské - prostě život je krásný :Smile_veryhappy:

Mám takový dojem, že včera nebo předevčírem si tady psal něco o odinstalováni WoT, jako že hra na h***o! Nerozumím. Taky nechápu proč tajíš svůj nick ze hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Karélie 23. prosince 2011 21:31:45

Vozidlo: T18

Získáno zkušeností: 1 022

Získáno kreditů: 10 168

Úspěchy v bitvě: Válečník, Mistr dělostřelec, Rozparovač 8x v řadě, Kills 10

Je tu někdo lepší?? :Smile_Default:

ps: Tak na vyšším tieru asi ano, ale na tak nízkém???

a to jsem byl v losu uplně dole.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...