Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Jo, někdy se prostě zadaří uplně nepochopitelné věci. Jen je jich tak nějak méně, než těch nepochopitelných negativních věcí. Nedávno jsem na Malinovce stál s Lowem uprostřed těch kolejí, jak je tam takový ten přejezd od těch baráčků a jelikož kopec byl už vyčištěný a enemáci totálně vymakovaní, tak jsem si připadal jak na cvičných střelbách. :biggrin: . Po té protější straně se snažili projet na naši bázi a já je měl sice docela daleko ale hezky bokem a tak jsem tam naflákal za 150k kreditů a to do tierů 8 až 10. To se to pak machruje :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, někdy se prostě zadaří uplně nepochopitelné věci. Jen je jich tak nějak méně, než těch nepochopitelných negativních věcí. Nedávno jsem na Malinovce stál s Lowem uprostřed těch kolejí, jak je tam takový ten přejezd od těch baráčků a jelikož kopec byl už vyčištěný a enemáci totálně vymakovaní, tak jsem si připadal jak na cvičných střelbách. :biggrin: . Po té protější straně se snažili projet na naši bázi a já je měl sice docela daleko ale hezky bokem a tak jsem tam naflákal za 150k kreditů a to do tierů 8 až 10. To se to pak machruje :biggrin:

tady si asi někdo plete Prochorovku s Malinovkou ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm pochytat s IS6 skoro 5800dmg..masakr

 

a co řikáš na tohle ? :Smile_trollface-3:

 

Vítězství!

Bitva: Horský průsmyk 12. června 2013 20:26:24

Vozidlo: IS-6

Získáno zkušeností: 3 342 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 91 912

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď

 

 

obdrženo zásahů: 32

obdržené potenciální poškození: 6740

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co řikáš na tohle ? :Smile_trollface-3:

 

Vítězství!

Bitva: Horský průsmyk 12. června 2013 20:26:24

Vozidlo: IS-6

Získáno zkušeností: 3 342 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 91 912

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď

 

 

obdrženo zásahů: 32

obdržené potenciální poškození: 6740

 

Já říkám, že IS-6 dingá tak, jakoby za to bylo placené :-) mívám docela problémy ho propálit nasrkz hranými tiery... a pokud s ním "tankista" umí... odvděčí se mu :-) ale je fakt, že tohle platí pro každý tank...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...