Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Už jsem sním dal i o dost víc, ale tahle bitva se povedla. Oproti jarní hře se teď s Marderem hraje neuvěřitelně. 7killů, 1791 expíků, wittmanka(s třetím třídou!), válečník a halonenova medajle....a pak nějaké drobotiny. Pánové to bylo maso....byl jsem ouplně na spodku losu. Ale s našlapanou posádkou ani nevěděli od kud to lítá. Zůstal jsem sám a win...super hra.

Po znovukoupení Mardera jsem za 4 hry dal 23 killů....10,7,3,3.neuvěřitelný killer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra! Teďka v četě s jabberwock a přinesla mi štěsí holka štěstínosná! :)

 

Vítězství!

Bitva: Malinovka 10. prosince 2011 0:22:03

Vozidlo: Maus

Získáno zkušeností: 1 548

Získáno kreditů: 66 897

Úspěchy v bitvě: Rozparovač, Válečník, Bölterova medaile, Ostrostřelec, Mistr dělostřelec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Victory!

Battle: Abbey 10. prosince 2011 15:34:15

Vehicle: T32

Experience received: 4 380 (doubled for the first victory each day)

Credits received: 74 643

Battle Achievements: Steel Wall, Sniper

shot067.jpg

Uploaded with ImageShack.us

A pak, že Type59 OP:) Spolubojovníci se rozjeli po krajích, já jsem se schoval pod skalou přímo uprostřed, kde vyjely postupně tři type59, panther a t20, naštěstí jezdili po jednom, jen jeden type a panther na mě vyjeli naráz, i díky pomoci KV z naší base, mě sebrali jen 50% a pak byli oba zničeni:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted se mi povedly 2 parádní bitvy s IS za sebou:

 

Vítězství!

Bitva: Karélie 10. prosince 2011 17:46:31

Vozidlo: IS

Získáno zkušeností: 1 813

Získáno kreditů: 49 251

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač

 

 

Vítězství!

Bitva: Lakeville 10. prosince 2011 17:55:12

Vozidlo: IS

Získáno zkušeností: 1 698

Získáno kreditů: 42 871

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Odstřelovač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Victory!

Battle: Sand River 11. prosince 2011 14:38:19

Vehicle: Type 59

Experience received: 1 966

Credits received: 117 892

Battle Achievements: Steel Wall

shot073h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Když zbyly poslední dva nepřátelské tanky, resp IS a arty, zbývalo mi 8 HE nábojů, dva naši ferdové byli na základně, už už jsem se těšil, že bude fadin´s medal, ovšem našemu hummelovi taky došly náboje, takže jem těma HE upižlal asi 60% a došli náboje i mě. Takže jsem musel počkat než dojedou ferdíci a dodělají ho, jejich arty se pak zbaběle odhlásila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huráááá!!! Nějak mi Bölter stále unikal, ale konečně je doma a s úplně jiným tankem, než bych čekal - s Pz IV :Smile_teethhappy: Sice lost, ale zahrál jsem si hezky (podotýkám JÁ jsem si zahrál - hrál jsem snad sám, nějak mi tu hru prostě ovlivnit nešlo :Smile_teethhappy: ), na konci jsem zůstal jen já proti 7 enemy, ale už jsem to nedal, tři zbyli... :(

 

 

Porážka

Bitva: Malinovka 12. prosince 2011 16:34:07

Vozidlo: PzKpfw IV

Získáno zkušeností: 1 228

Získáno kreditů: 39 139

Úspěchy v bitvě: Válečník, Bölterova medaile, Obránce

 

29827bde1d342a9c5865de6cee5d6914.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I T-50-2 dokáže vydělat pár stříbrnejch když se to povede

 

Vítězství!

Bitva: Redshire 12. prosince 2011 19:34:58

Vozidlo: T-50-2

Získáno zkušeností: 2 412 (zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne)

Získáno kreditů: 31 951

Úspěchy v bitvě: Průzkumník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mě to přestává bavit. Protivník je samý T59. Nejdou prostě prostřelit. Co hraju posledních cca 20 her,tak je otázka prohry max 3 minuty. I když to do nich naperu 122mm houfnicí tak je to pořád ,nejde prostřelit nebo critická zásah ,ale s 0 procenty poškození. Jestli to bude takhle pokračovat dál,tak tu budou jezdit samé T59. Jakým tankem se dá T59 zničit aspoň na 2 výstřely ? .Protože i zýsah od Hammla vydrží cca 3 zásahy a někdy i více. Chci se pomstít těm T59.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KV z popelnocometom :D Neska som tam dodrbal dvoch. Himmll.. Bol som na base ze budem strazit kamarata z arty samozrejem po 30 sekundach sa z kopca vyrútil typ kamaraz ho z hummlom cakal Bum a ostalo mu cca 40% potom som namieril ja a bol konec chlana pisaz jake je KV op hlavne ze on sedev v type a potom vylizil stredom 2, tomu som dal dole pasy a okolo 35% :D Dokoncila nasa IS-3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky sem si jednou s P Tigerem podal dve T59:)ale museli to byt uplni amateri:)jednoho sem sundal tak,ze mu sikovne Vkcko shazovalo pasy a ja jej v klidu rozsmelil a druhy si to chtel rozdat na dalku:)jen to o me dingalo..ale ta 88 ho prostrelila pokazde..je to super kanon na take bestie..s ISkem sem snad zadnou T59 nedostal(doted nechapu proc),s tigrem kolem 15cti:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...