Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Tak za posledního půl roku rekord v expech. Škoda, mohl jsem mít 10 killů, ale došly mi náboje :Smile_honoring:

 

Victory!

Battle: Malinovka 8. února 2013 17:28:53

Vehicle: T21

Experience received: 2 833

Credits received: 53 788

Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Top Gun

 

9 killů

DMG: 4600

nasvíceno: 1500

 

h-p1vm78fc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ítězství!

Bitva: Malinovka 8. februára 2013 17:33:17

Vozidlo: AMX 13 F3 AM

Získáno zkušeností: 2 086 (pokuta za poškození spojenců: 32; x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 41 134 (pokuta za poškození spojenců: 870)

Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: Hrdina

 

posledne dva dvojnasobky za 2 000... zajtra bude 3x, budem mat pod 1500 stavte sa. ale ak my hodi malinovku a vyhrame, mam aj tych 3000 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Prochorovka 9. února 2013 09:04:12

Vozidlo: M5A1 Stuart

Získáno zkušeností: 862

Získáno kreditů: 22 838

Úspěchy v bitvě: Mistr dělostřelec, Odstřelovač, Ostrostřelec

 

 

Musím se pochlubit že podle XVM byla šance na vítězství 32% a taky to tam ve hře vypadalo kdy spoluhráči chcípali jeden za druhým .

Nakonec jsem zbyl já a KV-1 když nám začali capovat základnu. Proti nám KV-1 Chrchel, dvě M5A1, PzIV, Type-34 a Stug. Z kopce jsem se začal vracet na základnu a tam dvě M5A1. Společně s KV, který si to přihasil z druhé strany jsme je zničili a už k nám jede druhá vlna tvořená Chrchlem, PzIV, typem a Stugem. Díky tomu že mám mašlovačku a stál jsem v křoví tak si mě nevšímali a praly to do KV. Pomocí goldů (jsem noob ;-) jsem je trochu pocuchal a KV je potom dodělal až tam zbyl jen Chrchel. Najednou přejíždí přes koleje full KV a začíná to prát do našeho. Říkám si že začíná ta pravá zábava. Vyrážím k němu a naštěstí mu shazuju pásy a jedu mu střílet do zadku :-) bohužel jsem spotřeboval předtím všechny goldy takže normálním nábojem mu projde tak každá třetí. I tak jsem ho po dlouhé době ustřílel na 0. Naše KV zase ustřílelo Chrchla takže nakonec zázračná výhra a zpr**le klika :-P

 

Rozdáno 1152 dmg a 4 kill (KV mělo 7 killů a dmg myslím cca 1600 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Malinovka 9. února 2013 13:27:03

Vozidlo: M5A1 Stuart

Získáno zkušeností: 5 907 (x3 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 68 145 (kompenzace za poškození spojenci: 690) (akce 50% kreditu navíc)

Úspěchy v bitvě: Hlídka, Spojenec, Popelova medaile I Třídy

h-6r0l5drv.jpg

POZN: na tvrdo vozím 30 goldových nábojů

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No do top to stacit na 99,9999 procent nebude. Hlavne po tomto vikendu, kdy tu m5a1 hraje desne moc lidi. Vyhraje to nekdo s 1700+- exp bez premka a dolni hranice asi 1500 to vidim po tomto vikendu..

 

Vím, už jsem koukal na mwreplays a je tam dost lidí co mají víc, ale naštve to když jsem si hledal co je to za hráče tak... Nic raději... :Smile_teethhappy: Štěstí přeje připraveným...

Nastavení soutěže kdo dá nejvíc exp. v JEDNÉ bitvě vyhrál.. No nevím.. Je to čistě o náhodě.. A souhrnné výsledky může mít člověk jaký chce a je mu to na.. :Smile_glasses:

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na wot replay neni moc hracu co by melo hodne. Teda aspon ne na tom com. Tam je hodne her kde to bere bonusy ze soutezi - napr obrance ci sniper apod... Ale na wot replay RU uz je to trosku lepsi. Osobne jsem dal nekolik bitev nad 1400 a par nad 1500. Ale tech 1600-1700 jsem mohl mit parkrat. jednou 1200 expu za remizu no apod. Ale je to tezke no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na wot replay neni moc hracu co by melo hodne. Teda aspon ne na tom com. Tam je hodne her kde to bere bonusy ze soutezi - napr obrance ci sniper apod... Ale na wot replay RU uz je to trosku lepsi. Osobne jsem dal nekolik bitev nad 1400 a par nad 1500. Ale tech 1600-1700 jsem mohl mit parkrat. jednou 1200 expu za remizu no apod. Ale je to tezke no.

 

Je to strašně těžký a hlavně musí se sejít několik faktorů a to mapa a los s tierem minimálně VI co jsem vypozoroval. Potom by se muselo nasvítit tak cca 2500hp a udat tak 1500 dmg a pokud možno do těch VI tierů.

 

Jinak přes (s prémkem) 1800exp jsem měl asi 10x a přes 1900exp asi 6x. A vždy to byla mapa kde jsem nejdřív nasvěcoval a až pak začal udávat dmg....

 

Ale účel Stuart splnil... Strašně mě to bavilo za něj hrát a to je hlavní... A vydělával i s goldovýma nábojema. Dneska když je ta akce tak jsem jich tam dal 30 a i tak jsem měl několikrát přes 50k stříbrných v zisku.... Paráda...

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...