Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Včera jsem druhý vědomý teamkill za 7200 her, co mám odjeto. Dnes s chladnou hlavou přiznávám, že jsem to přehnal, ale včera jsem chrlil oheň. Hrál jsem večer 12 hru a 11 předtím jsme prohráli, fakt den blbec jako vyšitý. Zkusil jsem všechny tanky, co mám v garáži a s každým lost. Tak jsem se upnul na miláška Ferdu, že to „prokletí“ zlomím.

Mapa Murovnaka, my začali vpravo, jak je ten lesík. Já měl Ferdu, byl jsem druhý v týmu. Přede mnou jedna IS-3. Byla tam ještě náš TD VIII tier T28 a a Type 59. Protivník měl IS-3, VK4502A a dvě Type 59. Ve hře 8 ks SPG, dost vysokých tierů. GW Panther, M12 atd. Já vjel do lesíku, kde stála už naše T28, náše T20 a Type 59.

 

Psal jsem tomu IS-3, aby nejel k tomu mlýnu, že nemá naši palebnou podporu a že sám s nějakou naší medinou V. tieru nic nedokáže. On na to nedbal a brzo zkapal, aniž něco předvedl. Do lesa vjela od té vody jejich T-50-2, naše meds nic, prostě nic, nechali ho projet a stály. Já s Ferdou za ním jako blbec, dostal jsem ho, ale chytil ránu od arty. Naštěstí se nedostal k naší arty, takže to ustály bez hitu. Gratulovali mi, že jsem se spasil, což byla pravda, ale potěšilo mne to.

 

Do lesa vjela obě protivníkova Type 59, naštěstí ne najednou. Obě naše meds před nimi ujížděly, já rozstřílel oba dva Type 59, s podporou naší arty, ale stálo mě to 55% HP. Při prvním nájezdu Typu 59 dostala nepřátelská arty tu naši T28. Pak jsem kilnul nepřátelskou VK4502, sundal jsem jí pásy, dostala dva-tři zásahy od naší arty a já ji dorazil. Dal jsem i tři rány nepřátelské IS-3, ta měla tak 8% HP. To jsme vyhrávali 11:10. Protivník měl tu načnutou IS-3, nějaké střední VK a zbylé dvě arty. V lese jsem stál já, blb s T20 – ten co se celou hru schovával, ani jednou nevystřelil. Já jsem psal, aby ta naše T20 jela dopředu směrem k našem arty, aby mohla spotnout tu IS-3, kdyby se rozjela k naší vlajce. On nic, píšu znova. On že ne. Tak mu píšu, že mámě šanci vyhrát, ať sebou hne. On mi napsal, že jsem noob – já byl nejvyšší tier v týmu, v čele, čtyřmi killy, on měl 100%, bez hitu, s nulovým skóre. To jsem začínal vidět rudě. Psal jsem mu znova, za každým povelem, jsem psal, plz, please. Snažil jsem se být pozitivní. Psala mu naše arty, ať sebou hne, že je tam zbytečný, že je potřeba jinde. Zase, že se nehne, že chrání arty, že jsem noob a idiot. To mi už stříkal adrenalin z uší a tlak jsem měl tak 200/250.

 

Tak jsem na něj natočil, s tím že mu dávám 10s a pak ho killnu. On nic, tak první rána před něj, že to fakt myslím vážně. On nic, jedná rána, tak aby přežil a měl šanci se rozjet se. Nic, jak jsem to druhou skončil. To mi začali nadávat. Že on, to bych pochopil, ale i naše arty. Ale jak pánové! Tak jsem napsal, ať se hodí do klidu, že stejně pro tým nic neudělal, začali vyhrožovat, že mně nahlásí atd. Jak jsem byl vzteklý, tak jsem poslal všechny do prd**e a odhlásil se. Samozřejmě, že to projeli. Toho blba v té T20 jsem si dal do ignorovaných.

 

Nejsem na to moc pyšný, ale když se daří, tak se daří. :Smile-angry:

 

Dnes jsem v poště asi tři maily z offic. fóra od těch lam, že mně nahlásili, že dostanu ban, že mně čeká neplodnost, impotence, HIV pekelný oheň atd. atd, .. Ale myslím a doufám, že ze strany WG to smetou ze stolu, fakt do vlastních nestřílím. Většinou :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me uz ti nic nehrozi,ja jsem nekolikrat zabil spoluhrace (hold jsem slusny ve vyjadrovani ale kdyz do me nekdo strili tak ho hitnu) a nikdy jsem nebyl ani modrej ani nedostal ban ci neco jineho.

Taky myslím, že nic nebude. Teda naštvalo by mne, chci si o víkendu užít ten třídenní premium účet, mé ženy jdou péci cukroví a psovi vadit nebude, když budu sedět u tanků :Smile_veryhappy:

Mám najeto přes 7000 bitev, takže jsem párkrát někoho nechtěně trefil, když mi dotyčný vjel ve sniper módu do rány nebo s arty, tam to je raz-dva. Asi pětkrát-sedmkrát jsem kilnul, když jem byl napaden. Ale úmyslně podruhé. Pak jsem si to vyčítal, protože jsme kvůli mně asi prohráli bitvu, ale co už.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem dostal nějakou speciální medajli :Smile_veryhappy: Byl sem poslední, ale s tou 107 sem dostřeloval Panzer II, Lowe a KT

Vítězství!

Bitva: Siegfriedova linie 2. prosince 2011 14:55:54

Vozidlo: SU-85

Získáno zkušeností: 1 926 (zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne)

Získáno kreditů: 19 290

Úspěchy v bitvě: Halonenova medaile

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miluji hráče co jsou přesvědčeni o svém neomylné taktice, jak dosáhnout vítězství a ty kdo je neposlechnou killnou...

Nikdo nemá právo přikazovat druhému ve hře co má dělat a už vůbec nemá právo si poslušnost vynucovat střelbou...

I kdyby měl stokrát pravdu a ten co neposlouchá byla ta největší lama na světě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi dnes taky po dlouhe dobe neco zadarilo:

Vítězství!

Bitva: Doly 2. prosince 2011 18:06:42

Vozidlo: Typ 59

Získáno zkušeností: 1 930

Získáno kreditů: 106 191

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Válečník, Mistr dělostřelec, Odstřelovač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miluji hráče co jsou přesvědčeni o svém neomylné taktice, jak dosáhnout vítězství a ty kdo je neposlechnou killnou...

Nikdo nemá právo přikazovat druhému ve hře co má dělat a už vůbec nemá právo si poslušnost vynucovat střelbou...

I kdyby měl stokrát pravdu a ten co neposlouchá byla ta největší lama na světě...

Pokud to vztahuješ na mne, tak víceméně souhlasím. Dnes. Taky to píšu, že toho nyní lituji. Taky píšu, že jsem to udělal podruhé, což za 7300 bitev není tak strašné.

Ale na druhou stranu " miluji lidi, kteří a priori odsuzují, aniž zažili". Asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se mi stalo co nikdy.Já Panther II 88/71.Přes půl mapy jsem vystřelil na číňana, kterýho koukal jen kousek za jakýmsi kamenem.Jen takový výstřel pro efekt abych vyhnal pavouky z hlavně.Ani jsem nečekal,že ho trefím.Regulérně jsem ho sfoukl ze 100%.Divil se tomu stejně jak já a psal mi čím střílím(chtěl jsem mu napsat,že obohaceným uranem :Smile_sceptic: ).Asi jsem zasáhl munici,ale stejně to spíš považuji,za nějakou chybu hry.Zase se mi jednou potvrdilo,že je třeba nešetřit municí a střílet co to dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo vcera jsem taky na takoveho Zdenka narazil, mam e75 bez maus kanonu prakticky jen kus srotu a moc to jeste neovladam, prohravame, jim zbyvaj 2 tier 10 tanky,JT... no proste konec, tak nejak branime a ja jsem si dovolil zalest za posledni nas tank co zbyl, pekne pod skalu kvuli arty, myslim nejaky vk45 no a najednou prask, rikam no asi mu to ujelo a znova, hele souperi prestali hrat a koukali a psali, voni se mlatej mezi sebou, chechtali se... co mu vadilo? to jsem se mel proti te is7 a e100 rozject celne, nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Deathor: Problém není v tom zda-li jde o hru nebo o reálný život... Problém je o tom, že má někdo pocit, že má právo něco přikazovat ostatním... A tu poslušnost si vynucovat násilím... Notabene i za cenu porušení pravidel hry... A je irelevantní zda-li skutečným násilím v životě, nebo virtuálním násilím ve hře... Protože tenhle postoj si do té hry přinesl sebou... Z reálného života... Jen tam si to z nějakého důvodu nedovolí... A to mi přijde maličko alarmující...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Deathor: Problém není v tom zda-li jde o hru nebo o reálný život... Problém je o tom, že má někdo pocit, že má právo něco přikazovat ostatním... A tu poslušnost si vynucovat násilím... Notabene i za cenu porušení pravidel hry... A je irelevantní zda-li skutečným násilím v životě, nebo virtuálním násilím ve hře... Protože tenhle postoj si do té hry přinesl sebou... Z reálného života... Jen tam si to z nějakého důvodu nedovolí... A to mi přijde maličko alarmující...

To už trochu přeháníš, moralisto...

Je to jen hra :Smile_blinky:

P.S. Hrajeme si na válku a na zabíjení, to si snad přiznáš, ne? Ve válce - i té virtuální - se rozkazuje, to není demokracie.

P.S.S. Na vojně, potažmo ve válce na frontě válce se velitel poslouchá. Pokud ne, je za to na frontě kulka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze tim ze ja si ve hre nenecham nic libit je spatne,nebo si myslis ze do vlastnich strilim jen tak pro zabavu.Dam ti priklad,mapa step jedu z mausem do udolicka se mnou asi 4 tanky,sjedu dolu a zacnu se bit z E100+ cirka take 4 tanky,najednou scht ze zadu,rikam aaaa vyhmatla me arty,za chvily zas shot po chvily zas,nase KV si zkousi jaky dmg da do mause.Vystrelil do me asi 6x a to po celou dobu co jsem drzel E100 v šachu.Co bys delal ty chytraku?Vsichni vi ze ja jednam slusne,mam mu psat ze je idiot?Nebo do sebe nechat strilet celou dobu nez jsem dojel na bazi?Takze ze mě nedelej neco co nejsem.

 

Edit: Ja si hraji svou hru a nikomu neprikazuji co ma delat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...