Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Až budeš příště zkoušet machrovat, tak se napřed podívej do profilu, kolik máš v oficiálních statistikách Maximum Experience per Battle :Smile_teethhappy: Ale jinak klobouk dolů, ty statistiky jsou z mého pohledu víc než slušný.

Mám stejný nick ve hře jako tady na fórku, jestli mi nevěříš mrkni se do statistik ve hře nebo na ofi stránkách ... mimoto, to dualy nebyly, ty se nezapočítávají (pokud by to byli dualy, tak jenom polovina z toho, což činí 1196xp).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wreste ja vidim dost problem v tom zarobit bez PU za 1100 expu 105 tis kreditu.Ikdyby to byl 2 x credit, tak je to nakych 53 tisic, coz je prijde trosku divne.Ale za ten tank jsem nikdy nehral, tak at rekne nekdo kdo ho zna.

Bože, 1100 xp to nebylo bylo to přesně 2392xp ! Mrkni na profil -.- jinak s těma kreditama si nejsem zcela jist, ale něco kolem 80-90 možná, to už nevím ... a bylo to v tobě kdy ještě nejezdili KT/VK45/IS4/IS3 atd

 

Edit: Si tak říkám proč jsem to tu vůbec psal -.-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu se chlubit výsledky, ale za poslední dny se daří jak sviňa.....jak za starých časů....7 dní jsem neprohrál se stroji 2,3,5 a 7 třídy co mám v garáži. Ty vždycky jedu sám, Až 8 jedu s klukama v četě. Ferda taky chytil brutální formu..super. Za dva dny krátkého večerního hraní jsem dal 28:5 win/lost .....a 6 topíku(z toho 2Wittmánci). Kurňa to je paráda.... snad to vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Karélie 28. listopadu 2011 20:59:13

Vozidlo: Objekt 212

Získáno zkušeností: 4 136 (pokuta za poškození spojenců: 30 ;zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne)

Získáno kreditů: 97 194 (pokuta za poškození spojenců: 2 500)

Úspěchy v bitvě: Mistr dělostřelec, Ostrostřelec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Malinovka 29. novembra 2011 17:08:21

Vozidlo: Typ 59

Získáno zkušeností: 4 766 (zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne)

Získáno kreditů: 129 822

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Válečník

 

Môj nový rekord a zatiaľ najlepší. A vydíte prečo sa neoplatí kupovať Lowe za 50E, ja mám čínu za 30E, síce táto bitka bola vydarená, ale aj tak priemerom sa to oplatí viac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...