Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Tak jsem si dneska odehrával násobky, za arty tragédie, to co hraje za T9 a T10 jsem snad neviděl ani u prvních tierů. Začne hra, prokhorovka, standart. CELEJ TÝM kromě mě + druhÝ arty + T95 se vydal doprava směr kopec. A my 3 jsme měli "bránit" cestu křoviskama... Začal jsem nadávat neskutečnym způsobem, naštěstí WoT pochopilo, že takhle by to nešlo a radši mi počítač zahlásil blue screen of death, takže jsem ten masakr ani neviděl.

 

Ale pak jsem si chuť spravil dvěma super hrama, nejprve Hellcat. TÝm našláplej KV-1S a všechny heavy (viz screen - kolik jich bylo !) se vydali do města.. kde dostali na ***** hroznym způsobem. No prohrávali jsme 9 ku 4. Ale kempil jsem u kostela a skvěle jsem se vyhejal bombardování od hummela a dařilo se mi přemisťovat, že nikdy nevěděli, odkud přijde další rána. Ustřílel jsem nakonec 6 tanků, většinu z nich z plnejch hp na nulu. Velká pochvala pro T34-85, kterej mi hodně pomohl a KV-1S kterÝ jelo rozumně capovat. Top gun, defender, sharpshooter. T34-85 měl confederate, KV-1S mělo invadera. Nakonci mi zbyl 1 náboj :-)

 

qrn0b7.jpg

 

A druhá hra za typa, k tomu neni co dodat...

686aae.jpg

sff0nn.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Erlenberg 5. září 2012 23:11:28

Vozidlo: Jagdtiger

Získáno zkušeností: 3 132 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 50 958

Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: I. třídy

 

5 fragů, Úspěšně ubráněná základna, z těch deseti minut jsme to tři a půl drželi s kolegou co měl O268 :-)

 

Konečně jsem si zas jednou s tím JT připadal, že to tam pořádně mlátím, a ne tak, že to všichni ostatní pořádně mlátí do mě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera se mi neskutečně dařilo na Malinovce, škoda že nemám záznam :-(

Byl jsem v týmu co bránil a zhruba uprostřed tabulky. Jel jsem v ELC AMX, u nepřítele byl max. tier myslím jedna KV-2 a jedna T6, jinak tam byli KV-1, Pz4 a Stug

Po začátku jsem jel dolů podél kostela spotnout nepřítel, při té příležitosti jsem dostal Marder II a následně to švihal nahoru se schovat. Nepříteli se nahoru moc nechtělo tak jsem to rozjel na druhou stranu kde jsou spotnul druhou půlku a při svištění přes ně jsem hitnul KV-2. U budov jsem objevil artyny, Grille a nějakýho frantíka (myslím že AMX 105AM). Frantík šel na ránu, ale s Grillem jsem kolem sebe jezdili slušně dlouho. Nakonec se mi ho podařilo uklovat na dvě rány. Následně jsem zjistil že enemáci se rozjeli a slušně se tam s týmem killujou. Přejedu pole a mažu nahoru do kopce. Najednou přede mnou Stug, takže další kill. Následně jsem poškodil T6. Jezdím si takhle chvilku nahoře a rozdávám včelky když najednou zjištuju že jsem zůstal sám společně s PzIII/IV, který ale asi nehrálo protože celou dobu stálo nahoře, proti dvou KV-1, Pz III a jedné Pz IV (ta asi nehrála protože jsem jí nikde neviděl). Ty dvě KV-1 a Pz III nám obsazují základnu. Ok, rozjedu to naplno proti nim jako při jezdeckém útoku :-)) ranou sesmahnu P III a než se ty dva chudáci stačí rozkoukat jsem pryč. Moje štěstí že tak ty věže pomalu otáčej protože jinak by mě rozstříleli (i tak jsem dostal zásah, naštěstí to neodnesli pásy), takhle jsem je ukloval postupně.

Výsledek?

můj neskutečný smích a hrdost na ELC AMX (kterou jsem ze začátku zatracoval)

11 objevených nepřátel, 7 killů

Válečník, Obránce a Průzkumník

1950 expů, což je moje maximum za bitvu a to i s těžkými tanky tier 7

cca 55tis. s Pú

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Útesy 6. septembra 2012 20:51:00

Vozidlo: PzKpfw 38 nA

Získáno zkušeností: 544

Získáno kreditů: 10 527

Úspěchy v bitvě: Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Vzorný tankista: II. třídy

 

Troška som sa tohto tanku obával, veľa hráčov naň nadáva. Na druhÚ stranu, možno len šťastie začiatočníka. Siedma bitva, zatiaľ v stocku, ak nerátam použitie vecí vyskÚmaných s Pz38t (rádio: FuG 8, kanón: 4,7 cm PaK 38 (t) L/43).

 

NasledujÚca bitva, Hodilo ma to medzi osmičky, je to u tohto tanku normálne? :Smile_teethhappy:

 

 

Vítězství!

Bitva: Doly 6. septembra 2012 21:15:54

Vozidlo: PzKpfw 38 nA

Získáno zkušeností: 270

Získáno kreditů: 5 265

Úspěchy v bitvě: Ostrostřelec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Victory!

Battle: Sand River 7. září 2012 10:19:00

Vehicle: Type 59

Experience received: 3 576 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 123 582

 

Defeat

Battle: Sand River 7. září 2012 12:00:48

Vehicle: T34

Experience received: 1 141

Credits received: 112 338

Battle Achievements: Sniper

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle bitva se povedla....půlka týmu blbci a půlka inteligentní....rozum zvítězil a povedl se obrat prohrané bitvy....

 

Vítězství!

Bitva: Erlenberg 7. září 2012 11:23:18

Vozidlo: SU-85B

Získáno zkušeností: 878 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 10 820

 

02a6c32828b7be0763937a309fdaea70.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potkal sem týpka co hraje skyrim, taxme hlásili ty hlášky jako fus ro dah a tak. ale byl v nepřátelskym týmu (kv-3) a já měl násobek s t29. dobrá bitva, tým v pohodě, rozsekali sme je, absorboval sem 5 duší (narážim na draky).

hraju bez pů

 

Victory!

Battle: Westfield 7. září 2012 21:06:12

Vehicle: T29

Experience received: 3 036 (x3 for the first victory each day)

Credits received: 25 741

Battle Achievements: Steel Wall

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď parádní úspěchy s Tigrem II. Včera jsem pokaždé výrazně přispěl k vítězství, dokonce jsem v jedné bitvě na Letišti na jednu ránu sundal Typ59 s 800 HP :Smile_teethhappy: No a dneska jsem měl taktéž rozhodující slovo, v pěti bitvách jsem si jako top stroj parádně zastřílel a na konto si tak připsal 14 killů. Prostě další úspěšný den :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...