Přejít na obsah

Hustě Unikátní Grupa Opičáků a jejich Bojoví Akademici [HUGO] & [BAGO]


Recommended Posts

70bfcf6e2d4c4e1689066af55e142898.jpg


 

Pravidla tlupy aneb bez banánu ani ránu

Máme za sebou pár let úspěšného fungování společně s úspěchy na poli CW. Během této doby se událo několik stěžejních změn. Klan HUGO se začal více a aktivněji podílet na dění na Globální mapě ( ať již v původním systému, tak i v novém „pokusu“ o oživení ). Původní kořeny, ze kterých vzešlo toto uskupení jsou již dávno minulostí a posunuli jsme se již daleko. Dalším stěžejním bodem je nedávné otevření BAGO což jsou naši Bojoví Akademici. Vzhledem k tomu, že WG neumožňuje mít více opic v jedné džungli, museli jsme přistoupit k této akci, neboť máme dlouhodobě nové zájemce o vstup do opičí tlupy a o následnou asimilaci v plnohodnotnou Opici. Níže pro Vás máme několik bodů, jenž jsou jakýmsi souborem pravidel a doporučení


1) Technika a požadavky


HUGO :

WN8 - 1500+
TS - NUTNÉ
Aktivita v týmových aktivitách 4x týdně
u WN8 1800+ individuální přístup

Nejčastější technika pro týmové opičení:
T10: Ruské MT a HT, AMX50B, B-C 25t, Americké T110, E100 a Artilérie
T8 : IS-3, 110, AMX50 100, T32, AMX13 90


BAGO : 

WN8 - 1100+ ( nebo individuální přístup )
TS - NUTNÉ
Aktivita ve výuce 2-3x týdně
u WN8 1400+ individuální přístup nebo směrování do HUGO

T10: Co budete mít po dohodě s vedením

T8 : IS-3, 110, AMX50 100, T32, AMX13 90

T6 : Cromwell, T37 , KV-85 , M6, Hellcat ...


2) Komunikace
Team Speak, Team Speak, Team Speak. Používáme a je podmínkou.


3) Čety
Čety všech úrovní a v obou divizích se jezdí neustále, pokud neprobíhá nějaká větší akce. Ať už se jedná o rubačky na mapě, roty nebo trénink.


4) Šarvátky / Strongholdy
V tomto ohledu se snažíme maximálně využít tuto možnost. Jednak pro společné hraní a také pro trénink sehranosti a spolupráce. A je to bez rozdílu, zda se jedná o rotu složenou z HUGO. BAGO nebo míchanici z HUBAGO. Na jednom TS jsme všichni, jezdíme aktivně.


5) Clan Wars
V tomto bodě máme další posun. Snaha zlepšovat se a makat na sobě jako správný makak nás dovedla do fáze, kdy se CW staly naší další náplní hry. A díky vzniku Akademie se chceme zaměřit na zdokonalování již stávající základny HUGO a možnosti tréninku a zlepšování se v rámci výuky v BAGO.


6) Srazy
Konáme a pořádáme. Ať už se jedná o lokální akce jednotlivých buněk ( v tuhle chvíli je nejaktivnější buňka Jihočeská ) tak i celoklanové srazy které se objevují v průběhu léta.


7) Historie a jiní kostlivci v garáži
Jelikož již jste nebo možná budete členem naší Opičárny, budete bráni jako Opičák a nikoliv jako někdo z nějakého klanu v minulosti. A bylo by vhodné, aby ve smečce zůstala nálada k hrdosti nést titul Opičáka. Bez ohledu na to, zda jste v HUGO nebo BAGO. Jsme stále jedna tlupa, jsme stále jedno uskupení. A s tím je spojeno i vyřešení minulosti. Ať už jste byli předtím v jakémkoliv klanu, očekáváme, že vstupujete s čistým štítem a bez rizika toho, že vám za 14 dní vypadne z tanku kostlivec.


8) Oznámení sebe sama džungli
Abychom věděli, jak jsme na tom všichni a jak na tom jste i vy, máme tu poslední podmínku. Členství klanu je spojeno s registrací na našem interním fóru ( odkaz Vám tady nenapíšu, je to totiž strašně tajné a krutopřísně hustodémonsky unikátní fórum )

Pokud jste se prokousali až sem a nenašli jste po cestě v textu žádný shnilý banán, který je Vám proti srsti, jste na dobré cestě stát se Unikátním Opičákem. Ať už rovnou v boji, nebo v rámci studií a tréninku. V případě zájmu nám pošlete přihlášku na frontu nebo do Akademie a napište nám něco o sobě a o tom, co pro Vás ta hra znamená a čeho chcete dosáhnout. Poklábosíme, vybereme si blechy a uvidíme. Určitě Vám dáme čas se rozkoukat v průběhu jakési „zkušební doby“ než Vás smečka přijme naplno.

Kontakty HUGO
HUGO Alfasamec – GOLFHONZA
HUGO betasamci – SIR_MINER , ROJVOLGAUNT , OLAFDARK
HUGO Pralesní vedoucí – HOUH , MONSTERO , SHOCKEREK , PRTKIN , XAVENGERSVK , WARBABBY , ROTTERSTAIN
HUGO Komunikační opi – ULFHEDNAAR , VBN78

HUGO Vrhači lián - SICCUS , SKIPPYN , IDZIK , DANCA


Nově BAGO
BAGO Alfasamec – SMOKINGBANJO
BAGO Betasamci - BALDONCZ , DOM156 , JUDVA , KRENIKM7 , CZ_IRONCLAD

BAGO Vrhači lián – ROPUSAK , NEURRO



A co Vás může zabít dnes, neodkládejte na zítřek …
… a nebo …
… to odložte na pozítří a máte dva dny veget



A PŘIHLÁŠKU K NÁM NAJDETE ZDE

Upraveno uživatelem Sam
EVOLUCE, EVOLUCE, EVOLUCE, Obrovská produkce a 1000 slonů
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zní to skvěle......existuje nějaký kontaktní email? Já tedy popravdě včera zkusil emailem kontaktovat SV, ale tam nikdo neodpovídá, takže je zřejmě plno. Rád bych něco takového zkusil, starej su na to už dost...berete eventuelně i opičáky se silným moravským dialektem? :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zní to skvěle......existuje nějaký kontaktní email? Já tedy popravdě včera zkusil emailem kontaktovat SV, ale tam nikdo neodpovídá, takže je zřejmě plno. Rád bych něco takového zkusil, starej su na to už dost...berete eventuelně i opičáky se silným moravským dialektem? :Smile_veryhappy:

 

Uplně nejjednodušší je poslat na ofiko webu přihlášku a něco pěkného nám do ní napiš :) Protože jsme to zveřejnili, tak přijímáme :) Jinak dialekt nevadí, já mám polovinu rodiny z oblasti jižní Moravy, takže no problemo a navíc máme i zastoupenou komunitu ze Slovenska, takže geografický rozsah je velký :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jooo, ten opičáckej plakát nemá chybu :) a docela vás teda obdivuju že dodržujete slušnost u hraní, já když mě tým vytočí nebo když mě oneshotne artyna, tak p*čuju a kur*uju na všecky strany :-D

 

Jsme lidi, takže i nám to může uletět. Ale když to někomu uletí na TSku, tak je to OK. Pokud to nejsou ty dvě minuty dlaždičského monologu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uplně nejjednodušší je poslat na ofiko webu přihlášku a něco pěkného nám do ní napiš :) Protože jsme to zveřejnili, tak přijímáme :) Jinak dialekt nevadí, já mám polovinu rodiny z oblasti jižní Moravy, takže no problemo a navíc máme i zastoupenou komunitu ze Slovenska, takže geografický rozsah je velký :)

 

Děkuji za odpověď! Uvidím jak to dopadne s SV, oslovil jsem je jako první, takže počkám jestli to nějak dopadne. Nemám s klany žádné zkušenosti, takže bych nerad začal tím, že budu oslovovat jedny a hlásit se k druhýn, omlouvám se. :Smile_harp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zní to skvěle......existuje nějaký kontaktní email? Já tedy popravdě včera zkusil emailem kontaktovat SV, ale tam nikdo neodpovídá, takže je zřejmě plno. Rád bych něco takového zkusil, starej su na to už dost...berete eventuelně i opičáky se silným moravským dialektem? :Smile_veryhappy:

 

Chlape, vždyť jsi už členem SV :Smile_Default: , málem jsi způsobil olbřímí diplomatický škandál s nedohlednými důsledky... :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jsem již hrdým členem SV, ale cca 20 minut! :Smile_veryhappy::Smile_blinky:

 

Je to špión a infiltrátor !!!!! :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: - to že jsem paranoidní neznamená že po mě nejdou :Smile-izmena:

 

PS : Tak to bychom měli v klanu už dva Koniáše :))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to špión a infiltrátor !!!!! :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: - to že jsem paranoidní neznamená že po mě nejdou :Smile-izmena:

 

PS : Tak to bychom měli v klanu už dva Koniáše :))))))

 

Ne,ne, to je pouhé nedorozumění! Samozřejmě se jako nově příchozí chci zavděčit, ale myslel jsem spíše na taktiku, zde je: "Nepřítel obětuje levé křídlo. Co uděláme my?" - "Obětujeme pravé křídlo?" "Chyba! My obětujeme obě křídla!" :Smile_veryhappy: :Smile_veryhappy: :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne,ne, to je pouhé nedorozumění! Samozřejmě se jako nově příchozí chci zavděčit, ale myslel jsem spíše na taktiku, zde je: "Nepřítel obětuje levé křídlo. Co uděláme my?" - "Obětujeme pravé křídlo?" "Chyba! My obětujeme obě křídla!" :Smile_veryhappy: :Smile_veryhappy: :Smile_teethhappy:

 

My máme lepší taktiku. My totiž obětujeme nepřítele. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

UPDATE INFORMACÍ : Vážení zájemci o poopičtění a asimilaci tlupou milovníků banánů a lián. V tuto chvílu musíme konstatovat, že současná velikost džungle, ve které se naše tlupa prohání, nám začíná kapacitně nedostačovat. Vzhledem k omezenému počtu banánovníků, chytitelných blech a houpatelných lián se blížíme ke svému opičímu limitu. Je možné že v dohledné době budeme muset hranice džungle zbavit šlupek od banánů, protože k nám už nepůjde proklouznout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda. Začal jsem uvažovat o nějakém útočišti a váš primátí přístup k problematice se zdá poměrně zajímavým.

 

Můžeš ještě stále uvažovat. Protože se najdou banány a liány ještě pro 4 potencionálně asimilovatelné opy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...